18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różne humanitarne sposoby wykonania kary w celi śmierci

qwerq123 • 2019-11-25, 08:56
Różne humanitarne sposoby wykonania kary w celi śmierci


kamilja

2019-11-25, 13:49
Trzeba wrócić do ścinania głów

KieldW

2019-11-25, 15:25
Bardzo dobre. A po oderwaniu głowy te mechaniczne ramiona powinny puszczać delikwenta i ciekawe czy by biegał po sali na oślep jak kura co się jej głowę odrąbie.

lakeroll

2019-11-25, 16:03
humanitarne wykonywanie kary śmierci nie ma na celu dobra delikwenta ale dobro katów, niehumanitarne wykonywanie kary śmierci może wręcz przynieść odwrotny skutek do zamierzonego, czym będziemy się różnić od samych zbrodniarzy jak będziemy stosować ich metody

sa...........os

2019-11-25, 17:09
brn91 napisał/a:

Widzę. że nie wszyscy znają Onion News. Ogólnie polecam, czasem można się nieźle pośmiać



Niusy co lecą na pasku na dole, też niezłe. ;-)

LOOFAH

2019-11-25, 18:04
lakeroll napisał/a:

humanitarne wykonywanie kary śmierci nie ma na celu dobra delikwenta ale dobro katów, niehumanitarne wykonywanie kary śmierci może wręcz przynieść odwrotny skutek do zamierzonego, czym będziemy się różnić od samych zbrodniarzy jak będziemy stosować ich metody



A to nie lepiej zatrudnić jakiegoś psychopatę na etacie? Dwie pieczenie na jednym ogniu - raz, że kat sobie legalnie pozabija a dwa, że powyrywa społeczne chwasty.

bb...........55

2019-11-25, 18:32
V4D3R napisał/a:

Kary śmierci nie dostaje się za byle przestępstwo więc moim zdaniem jeśli ma ona być efektywna pod względem "wychowawczym" dla społeczeństwa, to o humanitarności nie powinno być mowy. Ale to tylko moja subiektywna opinia.



Kara śmierci spełnia swoje zadanie. Eliminuje bezwartościową jednostkę ze społeczeństwa. A bezbolesne jej wykonanie stawia karzącego oczko wyżej na drabinie cywilizacyjnej. Śmiesznie się ogląda te wszystkie filmiki z Brazylii, jak kogoś napie**alają pałami bo coś ukradł. Ale świadczy to tylko o tym jakie zbydlęcenie tam panuje. Wolałbym żyć w kraju gdzie karę wymierzają sprawiedliwe i niezawisłe sądy, niż ludzie na ulicy.

stary_piernik

2019-11-25, 19:29
dziwne, że przedstawiciel więzienia / władz i jego świta .. jest ubabrany we krwi albo czymś podobnym.. może sami wyrywali tą głowę :) :)

Oldgun

2019-11-25, 19:45
Z jakiego to filmu?

TimeBandit

2019-11-25, 19:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież to żart....



Wątpię. Jak mówi na filmiku pierwsza kara już się odbyła.

Jestem_na_nie

2019-11-25, 20:04
V4D3R napisał/a:

Kary śmierci nie dostaje się za byle przestępstwo więc moim zdaniem jeśli ma ona być efektywna pod względem "wychowawczym" dla społeczeństwa, to o humanitarności nie powinno być mowy. Ale to tylko moja subiektywna opinia.



Problem w tym że możesz być kozłem ofiarnym na którego spreparowali lewe dowody. Ilu ludzi po latach dochodzi swojej niewinności po ponownym zbadaniu sprawy?

Szparas

2019-11-25, 20:09
@up Jakbym miał niewinny siedzieć za gwałt, brutalne morderstwa itp. przez 10 lat to wolałbym już dostać kulę w łeb. Szanse, że ktokolwiek będzie w stanie udowodnić moją niewinność zmniejszają się z każdym rokiem w celi.

sa...........os

2019-11-25, 20:19
TimeBandit napisał/a:

Wątpię. Jak mówi na filmiku pierwsza kara już się odbyła.



Aha, skoro na Onion News czy innym TVP 1 coś mówią, to z pewnością tak jest. Jak łatwo w dzisiejszych czasach manipulować ludźmi...

Zawulon

2019-11-25, 20:24
Szkoda że to tylko program satyryczny.