18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z narkomanką

mua • 2014-11-10, 02:04
Dla tych co lubią igiełkę sobie wbić


Corey_09

2014-11-12, 20:40
Dziwne że nikt nie napisał "j***ł bym", jestem w szoku :shock:

an...........81

2014-11-12, 20:44
to wszystko wina mahirułany

pylaochos

2014-11-12, 21:47
spinah napisał/a:



Już ją robię. Staram się być człowiekiem na miarę nowego systemu którego jestem zwolennikiem. A utopijne jest myślenie, że osiągnie się nowe zadowalające efekty, powtarzając działania które tych efektów dotychczas nie przynosiły.

Poza tym, skoro jesteś taki anty, zaprezentujesz nam może swoją wizję państwa i gospodarki, która nie jest twoim zdaniem utopijna. Czy nie jest to przypadkiem "żyć, żreć i czekać aż samo się poprawi"?



Stary, z pewnym typem ludzi nie powinno się dyskutować, ludzie mali i bez ambicji zawsze chcieli się dopiec innym za to, że im brakuje inteligencji i siły. Poza tym, cytując (kiepsko ale zawsze) South Park: "Jak można zabić to co nie ma życia?" ;)

Kv...........ft

2014-11-12, 22:15
pylaochos napisał/a:

Stary, z pewnym typem ludzi nie powinno się dyskutować, ludzie mali i bez ambicji zawsze chcieli się dopiec innym za to, że im brakuje inteligencji i siły. Poza tym, cytując (kiepsko ale zawsze) South Park: "Jak można zabić to co nie ma życia?" ;)



Nie wiem dlaczego ale darcie kotów z taka sp***oliną jak ulifont, sprawia mi mnóstwo frajdy. Pewnie Freud miałby coś do powiedzenia na ten temat.

Make love, not Warcraft. :D