18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z narkomanką

mua • 2014-11-10, 02:04
Dla tych co lubią igiełkę sobie wbić


Sz...........an

2014-11-12, 14:05
Asuritt napisał/a:

Ćpunów i jaraczy , pijaków nie powinno się leczyć sami na swoja prośbę to robią to dlaczego cały kraj potem ma czekać w kolejkach i płacić za ich leczenie ? niech zdychają plując krwią od raka , niech zdychają w rynsztoku z przedawkowania , na ch*j dawać żyli do wytrzeźwiałek niech zamarzają na ulicach jak nie potrafią pić normalnie ... Prosta metoda i w ch*j kasy oszczędzone oraz zrobią się miejsca pracy




Po pierwsze co mają do tego kolejki do lekarzy? To wina systemu i tyle. Ćpun nie czeka w kolejce do lekarza tylko leży na odwyku i na odwyk biorą wtedy jak cię znajdą leżącego na ulicy i kapną się że ćpiesz. Zostajesz skierowany na przymusowe leczenie po to, abyś został wyleczony raz a dobrze i nie leczył się więcej za państwowe pieniądze. Oczywiście jest to bezskuteczne, bo nałóg to nałóg. Poza tym techniki leczenia uzależnień nie są łatwe na świecie a w PL ciężko to nazwać leczeniem.
Mówisz o tym, żeby ich nie leczyć i niech zdychają gdzie leżą. Ok, ale wyobraź sobie jakby to wyglądało idziesz przez miasto a na środku leży ćpun i zdycha. Zdechnie to są zwłoki, potem coś trzeba z tymi zwłokami zrobić, i pochować. Kto za to płaci jak nie my? I tak i tak musisz płacić, w lesie ich nie zakopiesz przecież.


Problem uzależnień siedzi w mózgu, bo zatrucia można wyleczyć. Chyba, że organizm tak wyniszczony, że tylko czekać na koniec.

cenzor123

2014-11-12, 14:56
Piwo za Kraftwerk w tle.

SamSobieBogiem

2014-11-12, 14:59
na tym portalu ludzie raczej myślą, nie to co na wp czy onecie, albo innej interii. Myślę, że jeśli ulifont jest opłacany to raczej przez tę prawą stronę. Dlaczego? bo tu raczej trudno przekonać ludzi do czegoś mowiac wprost, ze sie za tym jest :) ulifont stosuję te samą zagrywkę co Piotr Szumlewicz. ma osmieszyc lewicę i zniechęcic ludzi do niej. tak widzę to ja.

PierreDolish

2014-11-12, 15:17
Asuritt napisał/a:

Ćpunów i jaraczy , pijaków nie powinno się leczyć sami na swoja prośbę to robią to dlaczego cały kraj potem ma czekać w kolejkach i płacić za ich leczenie ? niech zdychają plując krwią od raka , niech zdychają w rynsztoku z przedawkowania , na ch*j dawać żyli do wytrzeźwiałek niech zamarzają na ulicach jak nie potrafią pić normalnie ... Prosta metoda i w ch*j kasy oszczędzone oraz zrobią się miejsca pracy



Ileź twoja matka musiała mieć śniegu w p**dzie, aby takiego bałwana urodzić... Nie widzisz gościu dalej niż czubek własnego nosa.

antysyjon

2014-11-12, 15:26
Mam pogląd i na to :) każdy jest wolny niech będą legalne wszystkie środki jakie istnieją na świecie, ale każdy kto ćpa nie ma pomocy od państwa... k***a dlaczego z podaktów wszyscy się zrzucamy pod przymusem na osrodki dla narkomańskiego gówna, sam miałem problem z alkoholem, piłem dużo i to był już nałóg i byłem zapijaczonym śmieciem, i sam musiałem zarobić szmal, sam musiałem z tego wyjść, nikt mi nie pomógł płaciłem za terapie, wyleczyłem się i nie pije i moje życie jest lepsze. Sam konsekwentnie wiem że każdy podejmuje decyzje i każdy musi sobie poradzić z tym co narobił....

ulifont

2014-11-12, 16:01
Mnie na tym portalu zawsze bawi jak najwięcej o płaceniu podatków ma do powiedzenia gimnazjalista, licealista czy bananowiec pracujący drugi miesiąc w życiu.

bastardone

2014-11-12, 16:03
Tak się dzieje jak wstrzykują sobie marihunaen!

antysyjon

2014-11-12, 17:11
ulifont napisał/a:

Mnie na tym portalu zawsze bawi jak najwięcej o płaceniu podatków ma do powiedzenia gimnazjalista, licealista czy bananowiec pracujący drugi miesiąc w życiu.

ja pracuje juz 6 lat to raz, dwa śmieszniejsze od tego co opisałeś jest to jak c*pka która nigdy nie pracowała i jest na garnuszku mamy i nawet nie skończyła liceum śmieje się z kogoś kto wszedł na rynek pracy

ulifont

2014-11-12, 17:37
ja tego do ciebie nie kierowałem jak coś

-Misha-

2014-11-12, 17:49
Ulifont to na kogo głosujesz, jak nie na KNP ? Możesz sie pochwalić (choć powiesz pewnie, że na nikogo ohh...)

ulifont

2014-11-12, 18:04
Jak jestem przeciwny korwinowi i w ogóle z nim się nie zgadzam, partia jest idiotyczna to dlaczego mam na nich głosować i się z tym obnosić? Te założenia nawet nie są dobre, a wykonanie będzie tragiczne, a ich lider to k***a najwiekszy hipokryta i grubas.

Kv...........ft

2014-11-12, 19:22
ulifont napisał/a:

Musiałbym też tak ćpać żeby zagłosować na KNP. Odrażające jak prawica.



Stary, lecz się. Taka obsesja na punkcie kanapy świadczy o poważnych zaburzeniach. Zrób to zanim zaczniesz ganiać ludzi z nożem po ulicach, bo w każdej mijającej cię twarzy będziesz widział wąsatego Korwina czyhającego na twoją kuroniówkę, komputer z unijnych środków i darmowy internet z MOPS-u.

A tak wracając do tematu, polecam poczytać wypowiedzi praktyków z http://hyperreal.info/talk/, w tematach takich jak np. "Poradnik dawania po kablach". Po tym co tam przeczytałem zgadzam się ze ztwierdzeniem że narkotyki niszczą nie tylko ciało, ale też umysł. :szczerbaty:

Plecionkarz

2014-11-12, 19:38
ulifont napisał/a:

Musiałbym też tak ćpać żeby zagłosować na KNP. Odrażające jak prawica.


To opłacany troll który ma pisać propagandę na popularnych forach. Będzie to robił na masę i pod byle pretekstem. Olać ch*ja.

A muzyczka to:

[/quote]

swojego czasu Rammstein nagrał covera

ulifont

2014-11-12, 19:48
spinah napisał/a:



Stary, lecz się. Taka obsesja na punkcie kanapy świadczy o poważnych zaburzeniach. Zrób to zanim zaczniesz ganiać ludzi z nożem po ulicach, bo w każdej mijającej cię twarzy będziesz widział wąsatego Korwina czyhającego na twoją kuroniówkę, komputer z unijnych środków i darmowy internet z MOPS-u.

A tak wracając do tematu, polecam poczytać wypowiedzi praktyków z http://hyperreal.info/talk/, w tematach takich jak np. "Poradnik dawania po kablach". Po tym co tam przeczytałem zgadzam się ze ztwierdzeniem że narkotyki niszczą nie tylko ciało, ale też umysł. :szczerbaty:


Słuchaj przemądrzały cwaniaku, to co się w twojej oświeconej łepetynie kotłuje jest z dupy naiwną utopią i naprawdę trzeba byc ograniczonym by wierzyć, że te chore teorie mozna przełożyć na życie. Teraz idź robić karierę utopisto!

Kv...........ft

2014-11-12, 20:13
ulifont napisał/a:

Słuchaj przemądrzały cwaniaku, to co się w twojej oświeconej łepetynie kotłuje jest z dupy naiwną utopią i naprawdę trzeba byc ograniczonym by wierzyć, że te chore teorie mozna przełożyć na życie. Teraz idź robić karierę utopisto!



Już ją robię. Staram się być człowiekiem na miarę nowego systemu którego jestem zwolennikiem. A utopijne jest myślenie, że osiągnie się nowe zadowalające efekty, powtarzając działania które tych efektów dotychczas nie przynosiły.

Poza tym, skoro jesteś taki anty, zaprezentujesz nam może swoją wizję państwa i gospodarki, która nie jest twoim zdaniem utopijna. Czy nie jest to przypadkiem "żyć, żreć i czekać aż samo się poprawi"?