18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa psa z psem...

Halman • 2020-05-14, 16:55

nie oczekuję gównoburzy nt. że pitbul naturalnie bronił swojego terenu...

Tr...........ty

2020-05-14, 21:42
Konający pitbull to jeden z najpiękniejszych widoków.

alucard321

2020-05-14, 21:58
7aiLor030 napisał/a:

wg mnie policjant debil , po co się wychylał, skoro pies został względnie uspokojony, grzecznie by poprosił żeby go zamknęła albo założyła kaganiec ale nie, lepiej przykozaczyć i strzelać do psa. Pitbulle do odstrzału, ale w tej sytuacji policjant chciał sobie postrzelać i tyle.



Ty chyba głuchy jesteś. Posłuchaj co on wcześniej do niej mówił. Po drugie taki pies nie może biegać luzem. I pchlarz i właścicielka do odstrzału. Pomyślałeś co by było gdyby rzucił się na przechodzące obok posesji dziecko?

Sk8

2020-05-14, 22:09
I to tak pies, psa, k***a świat schodzi na psy

wojo666

2020-05-15, 00:09
Pies psowi psem

AndyC

2020-05-15, 00:09
Mr.ANALigator napisał/a:

dawac wiiiinnnccceeeejjj browarow !!!!!!!!!




ANALizator napisał/a:

dobrze odj***ł bydle popie**olone głupie biegające




Umówiliście się już na randkę, czy wszystko przed wami ;)

Danlew

2020-05-15, 00:49
Zawsze powtarzam że hameryka to taki 3 świat z paskiem gucci. Moim zdaniem to ten pies powinien zastrzelić właścicielkę i tego policjanta.
Koleś wpie**ala się na posesje, wiedząc że lata tam agresywny pies. To po ch*j mu koguty i głośnik na aucie.
Zdanie składa jak jakiś down, ledwo co złożył te 3 zdania. Musiał chyba użyć over 9000% swojego mózgu.
Babka szybkość reakcji również ma na poziomie downa.
Babka ma taką agresywną rasę psa, A zobaczcie jakie ma ogrodzenie. Jak dla konia lub otyłej hamburgera.

Po prostu XD.

DzikiTucznik

2020-05-15, 01:55
Co jak co ale pitbull to nie rasa do współistnienia z większym społeczeństwem, pies wyhodowany z myślą raczej o obronie stada, ata babusia to raczej charakteru nie miałaby by tego, psa ułożyć jak należy. To nie psy domowe jak dla mnie dobrze ze odszczelony jeden h...k mniej

Kurde26

2020-05-15, 07:53
Pies bronił swojego stada. Taka jego natura. Nie zasłużył na śmierć. Dostał raz gazem i odszedł. Drugi raz też mógł go potraktować gazem. Tyle że w Stanach Zjednoczonych kulka tańsza

darayavahus

2020-05-15, 07:57
Szczerze mówiąc, to dziqwne, że baba nie wyjeła gnata i nie odj***ła gliniarzowi ryja. Bez nakazu sobie chodzi po podwórki i odwalił jej psa, jak świnie?

jbone

2020-05-15, 08:08
kolosasz napisał/a:

ewrybady gangsta dopóki go nie zaszczelom



weź się za naukę pajacu.czym ty chcesz przykozaczyć?tym że robisz z siebie durnia pokazując że języka Polskiego Cię nie nauczyli?

Allekss

2020-05-15, 09:41
Szkoda psa jednak to nie jego wina że jest taki jest tylko właściciela/właścicielki rasa ta wbrew oczekiwaniom nie jest agresywna jednak bez odpowiedniego wychowania ma skłonność do większej agresji, poza tym to są na prawdę fajne psy oczywiście większość osób które bierze te psy to umysłowe niedorozwoje i biorą psiaka aby zrobić z niego dzika agresora aby się ich bano.

Mądry właściciel to i mądry pies ale mądry właściciel na początku zastanowi się nad rasą psa. Wystarczy poświęcić trochę czasu psiakowi aby wyrósł na spokojnego mądrego psa nie mówiąc już o tresurze która zrobiła by z niego wzór do naśladowania i umocniła by więź z właścicielem ale poco jak można mieć durną bestię która drze jape na wszystko co się rusza i atakuje co popadnie nie zależnie czy to rzecz czy żywe stworzenie

Po więcej info odsyłam do specjalisty. Pozdro i zdrówka mordeczki


Grbgdz777

2020-05-15, 10:00
Pies bronil terytorium, policjant byl na prywatnej posesji, cwe* j***ny podniósł głos a pies byl zdezorientowany. Ale mnie wk***ił szmaciarz k***a cwe*. :-x

Tomasz_Dąb

2020-05-15, 10:50
Grbgdz777 napisał/a:

Pies bronil terytorium, policjant byl na prywatnej posesji, cwe* j***ny podniósł głos a pies byl zdezorientowany. Ale mnie wk***ił szmaciarz k***a cwe*.



postąpił prawidłowo baba miała obowiązek zamknięcia tego szczura albo założyć skunksowi kaganiec gdy policją interweniuje nawet na posesji, to nie był złodziej tylko policjant, dobrze postąpił ze odstrzelił tego bydlaka

Krypt0

2020-05-15, 11:02
wszyscy hamerykanie wygladają tak upośledzono jak to kobieta?

piotrekt1976

2020-05-15, 12:28
Rzecz w tym ze posesja nie byla zabezpieczona prawudlowo bo nikt mi nie powie ze 2 deski z takimi dziurami pomiedzy to dobre zabezpiecznei zeby pies nie uciekl. Policjant wyraznie powiedzial ze ktos zglosil ze pies jest agresywny i boi sie chodzic ta ulica. Nastenie mamy sytuacje ze pies od razu byl agresywny i widac bylo ze ma zadatki aby atakowac ludzi. Dobrze wyszkolony pies nie atakuje kiedy mu sie poodoba lub uzna ze powinien tylko na komende .Do tego nalozylo sie samo zachowanie wlascicielki ktora wyglada jak niedorozwinieta i policjant zrozumial ze babka nie radzi sobie z tym psem, dla pewnosci ze pies w przyszlosci nie zrobi nikomu krzywdy a jest to nagminne w USA po prostu lekko sprowokowal zwierzaka i go odj***l w obronie wlasne, prawdopodobnie po to zeby ktoregos dnia nie przyjezdzac jak zostanie np zagryzione bogu ducha winne dziecko przez te bydle.
Widac ze babka kompletnei nie ogrania tego zwierzaka wiec policjant zrobil to co uznal ze bedzie najlepsze