18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozkurwiona ruska morda...

Jesse.Pinkman • 2022-03-10, 12:38
...czyli kacapskie walki na gołe pięści.

epening

2022-03-11, 02:55
oni nie na wojnie ?

neo001

2022-03-11, 03:09
Kowal. napisał/a:

ukraince takie same smiecie banderowcy jak i ruskie i ch*j niech sie wybija nawzajem a Adiego to ty szanuj zydzie!



Ruskie smiecie najechało ukraińskie smiecie. Więc dziękuj kacapom za podwyżki jakie u nas obecnie panują i za uchodźców co ta nam panujący będą traktować lepiej niż własnych obywateli. Kacap to śmieć, albo niech potępi publicznie putina i atak na ukraine, albo niech siedzi w kacapskie dziurze. Dobry rusek, to rusek 3 metry pod ziemią.

ivinnie

2022-03-11, 12:50
zwierzak30, sam się jebnij. Jak widać ruskie ścierwo jest takie jak o nim mówią.
maveric666, no co chcesz ruska onuco ?

Ober18

2022-03-11, 20:15
Bardzo długo żyłem w przekonaniu, że większość ruskich jest normalna i nie chcą wojny... Póki mnie w pracy rusek którego uważałem za bardzo spoko gościa nie uświadomił że "no on to tej wojny nie chce, ale historia pokaże kto miał rację" - czyli wojny nie chce ale na zasadzie żeby się Ukraina poddała. Btw. Nie pracuję z troglodytami - jesteśmy adminami systemów IT - dostęp do informacji mamy, jakieś szczątkowe IQ też powinno być... A jednak kacap ma książkowo ruskie imperialistyczne podejście na zasadzie "może i u nas się zawalić gospodarka ale póki trzymamy swój but na czyimś ryju to jest super".

mikimeow

2022-03-12, 11:44
zwierzak30 napisał/a:

To znaczy że jak w dojczlandii panuje stereotyp że Polacy to złodzieje.To ty też złodziej jesteś.
Jak w UK Polacy to bandyci i chlejusy.Ty też jesteś j***nym patolem.
Jak jesteś z polski,to jesteś k***a katolikiem.A jak już jesteś katolikiem,to i księży pedofili bronisz.Czyli jesteś obrońcą pedofili. Ba. Ty k***a na pewno jesteś pedofilem!
No k***a ręce opadają. Jebnij się w łeb.



Zobaczymy jak zaśpiewasz, gdy "niewinny rusek" wkroczy z wojną do Polski, ustawiając tu "ruski mir"

:mrgreen:

Msciwyczosnek

2022-03-23, 15:27
I takie walki to ja mogę oglądać a nie te pedalskie mma

to...........10

2022-03-24, 21:29
xXx5226 napisał/a:

A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.



Co by nie powiedzieć o bandzie pisowskich debili, to akurat nasz nie-rząd nijak się nie przyczynił do napaści ruskich bandytów na Ukrainę.