18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozkurwiona ruska morda...

Jesse.Pinkman • 2022-03-10, 12:38
...czyli kacapskie walki na gołe pięści.

xXx5226

2022-03-10, 13:57
A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.

ivinnie

2022-03-10, 14:11
@xXx5226 Nie pier***, tam każdy nie winny co nie wiedział, że na wojnę jedzie. Każdy jeden kacap do utylizacji.

zwierzak30

2022-03-10, 15:08
ivinnie napisał/a:

@xXx5226 Nie pier***, tam każdy nie winny co nie wiedział, że na wojnę jedzie. Każdy jeden kacap do utylizacji.



To znaczy że jak w dojczlandii panuje stereotyp że Polacy to złodzieje.To ty też złodziej jesteś.
Jak w UK Polacy to bandyci i chlejusy.Ty też jesteś j***nym patolem.
Jak jesteś z polski,to jesteś k***a katolikiem.A jak już jesteś katolikiem,to i księży pedofili bronisz.Czyli jesteś obrońcą pedofili. Ba. Ty k***a na pewno jesteś pedofilem!

No k***a ręce opadają. Jebnij się w łeb.

Payan

2022-03-10, 15:53
Czy na pewno ruska morda rozj***na? Mi na czeczena wygląda

nerwusadas

2022-03-10, 16:13
rusek czy czeczen jeden ch*j

kurwicycek

2022-03-10, 17:08
Jak dobrze, że ten na końcu miał maseczkę, bo mógłby kogoś zarazić i zrobić mu krzywdę.

dracov6664

2022-03-10, 20:26
Puszka CocaColi za wygraną walkę !

skywalker75

2022-03-10, 20:37
xXx5226 napisał/a:

A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.



Jak potępi putlera i wojnę to ok, a jak będzie się rzucał jak część ruskich sportowców z wypranymi mózgami to murzyński ch*j mu w dupę

:evil:

maveric666

2022-03-10, 21:26
*, tam każdy nie winny co nie wiedział, że na wojnę jedzie. Każdy jeden kacap do utylizacji.[/quote]
O zeszyt ch*ju

Baldzi

2022-03-10, 21:42
Wyj***ne czy to rusek. Na ch*j ten sędzia skończył walkę? Wszystko było git.

luxpiotr

2022-03-10, 23:07
xXx5226 napisał/a:

A co CI ten konkretny rusek zrobił ? Ja tam nie widzę kogoś zasługującego na pogardę, walczy w ringu dzięki temu coś tam zarabia, samo się realizuje. Po walce mimo że widać niezadowoleni e z opinii sędziego nie wszczyna burdy, wiec czego chcesz ? Ja rozumiem wojna wojną, giną niewinni ale tą wojnę wywołali rządzący i nie tylko rosyjscy, nawet nasz rząd maczał w tym palce.



Przestań pieprzyć. Większość rusków to świnie i ścierwa. Nie dość, że wiedzą o zarzynaniu Ukraińców to jeszcze przyklaskują ch*jowi putinowi. Sportowcy to nie wyjątek. Gówna jeszcze nie rozumieją dlaczego są wykluczani z zawodów międzynarodowych.
Żadnej litości dla tych śmieci. Od wieków tylko podskakują bo myślą, że są lepsi od innych.
cwe*a putina zarżnąłbym jak świnię. Hitler j***ny. :snajper2:

picolo

2022-03-11, 00:11
Typowe ruskie ścierwo zbija pione lewą a prawa już leci na pysk.

Kowal.

2022-03-11, 01:43
luxpiotr napisał/a:

Przestań pieprzyć. Większość rusków to świnie i ścierwa. Nie dość, że wiedzą o zarzynaniu Ukraińców to jeszcze przyklaskują ch*jowi putinowi. Sportowcy to nie wyjątek. Gówna jeszcze nie rozumieją dlaczego są wykluczani z zawodów międzynarodowych.
Żadnej litości dla tych śmieci. Od wieków tylko podskakują bo myślą, że są lepsi od innych.
cwe*a putina zarżnąłbym jak świnię. Hitler j***ny.



ukraince takie same smiecie banderowcy jak i ruskie i ch*j niech sie wybija nawzajem a Adiego to ty szanuj zydzie! :amused: