18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

InnyName

2018-02-01, 13:57
Loaloa napisał/a:

"polscy patrioci" plasują się po lewej stronie czerwonej krzywej.



Chyba na żółtej

sa...........os

2018-02-01, 15:31

Koorn

2018-02-01, 17:10
k***a tak czytam te wasze komentarze i postanowiłem że sam dołożę swoje 3 grosze.

Wykres faktycznie jest nieopisany i zrobiony jakimś podstawowym programem, ogólnie to 2/10.
Ale ch*j z tym, nie jesteśmy statystykami ani prawnikami, o co chodzi wiadomo, każdy chyba zrozumiał, chociaż ...

Czytając te komentarze, typu "ci to są tak głupi że są poza wykresem" "dla mnie zabrakło miejsca na wykresie" "jestem poza skalą, takim mądry".

To takie trochę automatyczne przyklepywanie sobie miejsca w tym wykresie ignorancją, toteż tłumaczę: Rozkład normalny zawiera wszystkie elementy zbioru. i nawet teoretyczne 0 IQ jest w tym wykresie zawarte :>

I może się przypie**alam że nie każdy musi znać się na takich rzeczach, ale do k***y mamy internet, ludzie uczmy się, uczę was, uczcie mnie. Mamy dziury w edukacji poprzez zj***ny system. Pracujmy nad polepszeniem wyniku takich wykresów zamiast ciskać w siebie cebulą.

Poprawiłem swoją samoocenę, dziękuję i pozdrawiam :)

krasnal_hałabała

2018-02-01, 17:29
PostFactum napisał/a:

Rzeczywistość rzeczywistością, ale odrobina uprzejmości czy taktu nikomu nie zaszkodzi.

spoiler



Ale co ma do tego Machiavelli?

mojo90

2018-02-01, 18:34
Niby azjaci tacy zdolni, ale prawa fizyki ponazywane są od nazwisk zachodnioeuropejskich naukowców, nierzadko z korzeniami żydowskimi. To jak to jest?

Seksiaczek

2018-02-02, 01:49
@up Nie tylko IQ wpływa ma wszelkie rodzaju odkrycia. Europejczycy zawsze stawiali na jednostkę,kiedy inne kultury pogardzały wolnością osobistą. Zauważ jak bardzo np Azjaci są potulni. W Chinach większość osób ma wyj***ne na politykę bo myśli ze i tak nic nie zmieni i grzecznie pracuje.My w Europie zawsze się buntowalismy. Niestety nastała demokracja i wszystko się sp***olilo.

krasnal_hałabała

2018-02-02, 18:53
@up, Trochę masz rację ale niestety i w Polsce są ludzie którzy myślą "po co mam coś robić skoro i tak nic nie zmienię?" no nie mów że nigdy nie spotkałeś kogoś takiego bo ci nie uwierzę. Natomiast wszystko ma swoje wady i zalety, zarówno indywidualizm jak i kolektywizm jednak trzeba pamiętać że zarówno jedno jak i drugie jest pożyteczne i wiele osób błędnie myśli że indywidualizm i kolektywizm to dwa bieguny których nie da się połączyć, da się połączyć to zarówno w ustroju jak i mentalności, przykładem są pozytywizm i organicyzm które miały miejsce jednak nie były zainicjowane przez władze za to przez ludność jednak szybko ludzie od nich odstąpili kuszeni innymi ideologiami które wówczas wchodziły, zarówno tymi brunatnymi jak i tymi czerwonymi ideologiami.

Idea jest jednak nieśmiertelna a przynajmniej tak twierdził Arystokles z Aten (Platon) i przeżyje wszystko bo jest poza materią, ludzie w końcu zrozumieją że to organicyzm będący w stanie pogodzić indywidualizm z kolektywizmem da im możliwość wprowadzenia utopii, zwłaszcza kiedy zostanie rozwinięta robotyka i SI ale wówczas będzie trzeba wprowadzić Ateńsko- Spartańskie samodoskonalenie fizyczne i intelektualne oraz rozwijanie zawodów "przedrobotycznych" jako hobby (na wypadek gdyby robotyka lub/i SI nie wypaliły), a które dzisiaj hołdują wolnomularze (A przynajmniej oni sami tak twierdzą).