18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

myha

2018-02-01, 07:59
hahah, wreszcie wyszło szydło z worka.
Biali podludzie, kłaniać się dla azjatyckich panów :-)

Jak ktoś się nie zgadza to cytując kogoś tam wyżej. Takie sa FAKTY j***ne lewaki.

Od dawna czekałem aż jakiś pajac którego jedynym osiągnięciem życiowym jest to że się urodził biały. Sam się przyzna do tego że jest tylko j***nym podludziem w stosunku do Azjatów.

nowynick

2018-02-01, 08:20
myha napisał/a:

hahah, wreszcie wyszło szydło z worka.
Biali podludzie, kłaniać się dla azjatyckich panów :-)

Jak ktoś się nie zgadza to cytując kogoś tam wyżej. Takie sa FAKTY j***ne lewaki.

Od dawna czekałem aż jakiś pajac którego jedynym osiągnięciem życiowym jest to że się urodził biały. Sam się przyzna do tego że jest tylko j***nym podludziem w stosunku do Azjatów.



chciałeś przylewaczyć a wyszedłeś na debila i rasistę. Idąc twoim krokiem myślenia południowi Europejczycy i murzyni to podludzie względem nas. :-P

PS raz jedyny robiłem test IQ i wyszło mi 125, czyli przeciętny skośny ze swoim 110 to też dla mnie podczłowiek (wg Ciebie)

normale

2018-02-01, 08:21
@myha
sam się zaorałeś i jeszcze się z tego cieszysz, ciekawe. Każdy widzi w tym wykresie co chce, ty na przykład widzisz w nim małego azjatyckiego penisa smyrającego Cie po czole...

myha

2018-02-01, 08:37
nowynick jak na tak wysokie IQ masz jakieś niskie wyczucie sarkazmu.
Biali rycerze widza tylko lewą cześć wykresu. Wystarczy spojrzeć na tagi do tego tematu. Onanizują się nad tym jacy murzyni to debile i idioci bo mają średnio niższe IQ, więc mogą poczuć się lepiej. Ale jakoś dziwnie nie dostrzegają tego wykresu po prawej.

Za każdym razem jak dochodzi do metorycznej dyskusji dlaczego to czarni są gorsi od białych(czyli nie takiej, na zasadzie tak jest i h*j) ktoś wyskakuje z tymi testami IQ, tylko jak się na podstawie tego twierdzi że czarni są gorsi od białych bo głupsi. To Jednocześnie wskazuje się że biali są gorsi od azjatów bo głupsi.

ciekawostka jakby był tu jakiś wyznawca pajaca ze śmiesznym wąsikiem
Największe średnie IQ mają Żydzi Aszkenazyjscy. Więc wychodzi na to że w czasie DW2 to podludzie zabijali ludzi :lol:

poligon6

2018-02-01, 09:35
"ktoś wyskakuje z tymi testami IQ, tylko jak się na podstawie tego twierdzi że czarni są gorsi od białych bo głupsi. To Jednocześnie wskazuje się że biali są gorsi od azjatów bo głupsi."

Licza sie też dokonania w dziedzinie kultury, sztuki, inzynierii. Murzyńskie lepianki z gówna kontra np katedry. Na tym polu rzeczywiście zółci moga konkurowac z europa.

"Największe średnie IQ mają Żydzi Aszkenazyjscy. Więc wychodzi na to że w czasie DW2 to podludzie zabijali ludzi"

Podczas IIWŚ okazało się że zasymilowani polscy zydzi spełniali czasami wiecej warunków aryjskosci niz rodowici Niemcy. Nie mówiac o Polakach, blondynach o niebieskich oczach. Co wprowadzało w konsternacje wielu aryjskich ideologów.

myha

2018-02-01, 10:06
no nie wytrzymię :mrgreen: , czyli Abraxusów i Loalów jest conajmniej kilku :P

fajnie po takim temacie widać kto zaniża IQ rasy białej

ValvePlsFix

2018-02-01, 10:40
0nline napisał/a:

Heh, dla mnie zabrakło skali. Tej po prawej stronie ;)

Druga sprawa: z azjatami to fejk - swego czasu dowiedziono (przez japończyków bodajże) że to praca zespołowa a nie wybitne jednostki dają efekt azjaty - inteligenta.

A po trzecie: alfinnextlevel.wordpress.com is no longer available.


Jak to się mówi "co 2 głowy to nie jedna", ale to nie ma znaczenia. Każdy test na IQ się wykonuje indywidualnie, więc argument trochę bez sensu.

A strona jak najbardziej działa. Może masz jakąś blokadę. Spróbuj przez VPNa, albo wyszukać obrazek w Googlach.

myha napisał/a:

nowynick jak na tak wysokie IQ masz jakieś niskie wyczucie sarkazmu.
Biali rycerze widza tylko lewą cześć wykresu. Wystarczy spojrzeć na tagi do tego tematu. Onanizują się nad tym jacy murzyni to debile i idioci bo mają średnio niższe IQ, więc mogą poczuć się lepiej. Ale jakoś dziwnie nie dostrzegają tego wykresu po prawej.


Ty za to musisz mieć zajebiście wysokie IQ, skoro nie zauważyłeś, że ten post jest próbą śmieszkowania i prowokacji. I tak wszyscy wiemy, że murzyni są głupsi niż inne rasy. To jest statystyka. A że jesteś czarny, to masz problem ;)

ePeeL

2018-02-01, 11:16
Gdyby czarni byli inteligentniejsi od białych to nie żyli by w lepiankach z gówna.

thewhitestar

2018-02-01, 12:53
Ciekawe ile IQ miał jełop który sporządził wykres bez opisania osi?

I jakimi debilami jesteście wy wszyscy "wywyższający się" na podstawie gówno wartego wykresu, czego nawet nie zauważyliście bo z matmy to się w szkole sp***alało, ale teraz jak by co to jesteście "inteligentną rasą panów"

ValvePlsFix

2018-02-01, 12:56
thewhitestar napisał/a:

Ciekawe ile IQ miał jełop który sporządził wykres bez opisania osi?

I jakimi debilami jesteście wy wszyscy "wywyższający się" na podstawie gówno wartego wykresu, czego nawet nie zauważyliście bo z matmy to się w szkole sp***alało, ale teraz jak by co to jesteście "inteligentną rasą panów"


Osi można się bardzo łatwo domyślić. No, chyba, że jesteś jełop :)

thewhitestar

2018-02-01, 13:01
w świecie humanistów i jełopów opisu osi się domyśla, w świecie ludzi inteligentnych albo wykres jest zrobiony poprawnie, albo ch*jowo i jest gówno warty

poligon6

2018-02-01, 13:09
Up@

Opis jest w zódle, czyżby czarne geny sie odezwały?

thewhitestar

2018-02-01, 13:18
Pokaż mnie no to palcem ten opis osi to ci uwierzę