18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjechanie małego chłopca

T3RMINATOR • 2020-09-04, 19:31
Nie ma co więcej pisać to trzeba zobaczyć.


Banik0

2020-09-04, 19:45
Nawet nie hamował...

Noside

2020-09-04, 19:52
Banik0 napisał/a:

Nawet nie hamował...



Robił co mógł. Takiego samochodu małymi rączkami nie zatrzymasz.

pyjo84

2020-09-04, 20:09
No przykro mi trafiło na ķierowce który coś umiał A na dziecko które nic nie umialo?

KebabRemover

2020-09-04, 20:50
hahahaha i jebac małego sk***ysynka prawo darwina, przygłup j***ny jak zwierze, dosłownie jak zwierzęta tak samo wyskakują w szoku przed samochód, co ten sk***ysyn mały myślał? ja nie wiem czy byłem tak dobrze pilnowany przez rodziców że nadal żyję czy miałem, już wtedy inteligencję na tyle wysoko żeby nie wbiegać przed samochód, ale żyję a ten sk***ysyn nie wiem ile miał lat czy na tyle mało że zdech bo rodzice nie upilnowali (widocznie ch*jowe geny tak czy siak on zdech bo mało inteligentny lub bo rodzice mało inteligentni) czy miał wystarczającą dużo lat by wiedzieć czym to grozi a i tak nie ogarnął i zdech xD

hahahahaha j***ć guwniaka chciałbym żeby mi gdzieś tak wyskoczył jak będę jechał ponieżej 60 na miescie i 200 metrów od pasów mi gwuniak wleci nic mi nie zrobia wtedy a nawet hamulca nie dotkne prędzej sie zasmieje jak jebne

Hexagon

2020-09-04, 21:22
KebabRemover napisał/a:

hahahaha i jebac małego sk***ysynka prawo darwina, przygłup j***ny jak zwierze, dosłownie jak zwierzęta tak samo wyskakują w szoku przed samochód, co ten sk***ysyn mały myślał? ja nie wiem czy byłem tak dobrze pilnowany przez rodziców że nadal żyję czy miałem, już wtedy inteligencję na tyle wysoko żeby nie wbiegać przed samochód, ale żyję a ten sk***ysyn nie wiem ile miał lat czy na tyle mało że zdech bo rodzice nie upilnowali (widocznie ch*jowe geny tak czy siak on zdech bo mało inteligentny lub bo rodzice mało inteligentni) czy miał wystarczającą dużo lat by wiedzieć czym to grozi a i tak nie ogarnął i zdech xD
hahahahaha j***ć guwniaka chciałbym żeby mi gdzieś tak wyskoczył jak będę jechał ponieżej 60 na miescie i 200 metrów od pasów mi gwuniak wleci nic mi nie zrobia wtedy a nawet hamulca nie dotkne prędzej sie zasmieje jak jebne



ale ty masz twarda psychikę .... internetowy twardziel , strach się bać

BolekMaku

2020-09-04, 21:23
KebabRemover napisał/a:

hahahaha i jebac małego sk***ysynka prawo darwina, przygłup j***ny jak zwierze, dosłownie jak zwierzęta tak samo wyskakują w szoku przed samochód, co ten sk***ysyn mały myślał? ja nie wiem czy byłem tak dobrze pilnowany przez rodziców że nadal żyję czy miałem, już wtedy inteligencję na tyle wysoko żeby nie wbiegać przed samochód, ale żyję a ten sk***ysyn nie wiem ile miał lat czy na tyle mało że zdech bo rodzice nie upilnowali (widocznie ch*jowe geny tak czy siak on zdech bo mało inteligentny lub bo rodzice mało inteligentni) czy miał wystarczającą dużo lat by wiedzieć czym to grozi a i tak nie ogarnął i zdech xD

hahahahaha j***ć guwniaka chciałbym żeby mi gdzieś tak wyskoczył jak będę jechał ponieżej 60 na miescie i 200 metrów od pasów mi gwuniak wleci nic mi nie zrobia wtedy a nawet hamulca nie dotkne prędzej sie zasmieje jak jebne



Pomijając fakt, że jesteś matołem, czy słyszałeś o czymś takim jak "interpunkcja"?

KebabRemover

2020-09-04, 21:50
Hexagon napisał/a:

ale ty masz twarda psychikę .... internetowy twardziel , strach się bać



i bój sie sk***ysynku o swojego guwniaczka żebym go nie rozmazał na ulicy bo hamulca nie dotkne nawet jak będę jechał trzeźwy akurat

Hexagon

2020-09-04, 21:57
KebabRemover napisał/a:

i bój sie sk***ysynku o swojego guwniaczka żebym go nie rozmazał na ulicy bo hamulca nie dotkne nawet jak będę jechał trzeźwy akurat



hahahaa ale z ciebie p*zdeusz bawisz mnie do łez :)

atlik

2020-09-04, 22:46
KebabRemover napisał/a:

i bój sie sk***ysynku o swojego guwniaczka żebym go nie rozmazał na ulicy bo hamulca nie dotkne nawet jak będę jechał trzeźwy akurat


A później taka p*zda siedzi na posterunku i płacze jak składa zeznania ;]. Oh ilu to takich twardych było.


Budrys2000

2020-09-04, 23:22
KebabRemover napisał/a:

ja nie wiem czy byłem tak dobrze pilnowany przez rodziców że nadal żyję czy miałem, już wtedy inteligencję na tyle wysoko żeby nie wbiegać przed samochód



Ruch uliczny w piwnicach nie występuje ;-)

htp

2020-09-04, 23:47
Hexagon napisał/a:

ale ty masz twarda psychikę .... internetowy twardziel , strach się bać








Borys

2020-09-05, 00:34
Hexagon napisał/a:

ale ty masz twarda psychikę .... internetowy twardziel , strach się bać



To ten mistyczny chłód, ciekawe czy sie boi, ze kiedyś zrobi coś zabronionego

:mrgreen:

Lyttald

2020-09-05, 09:25
BolekMaku napisał/a:

Pomijając fakt, że jesteś matołem, czy słyszałeś o czymś takim jak "interpunkcja"?



Parafrazując klasyka, on by nawet nie rozpoznał interpunkcji, gdyby ta wyskoczyła z krzaków i kopnęła go w dupę.

humalien

2020-09-05, 12:04
widać ze sadole tam pracują. Nawet w slow sobie puścili nagranie :D