18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjechanie małego chłopca

T3RMINATOR • 2020-09-04, 19:31
Nie ma co więcej pisać to trzeba zobaczyć.


Cudak

2020-09-05, 12:12
KebabRemover napisał/a:

hahahaha i jebac małego sk***ysynka prawo darwina, przygłup j***ny jak zwierze, dosłownie jak zwierzęta tak samo wyskakują w szoku przed samochód, co ten sk***ysyn mały myślał? ja nie wiem czy byłem tak dobrze pilnowany przez rodziców że nadal żyję czy miałem, już wtedy inteligencję na tyle wysoko żeby nie wbiegać przed samochód, ale żyję a ten sk***ysyn nie wiem ile miał lat czy na tyle mało że zdech bo rodzice nie upilnowali (widocznie ch*jowe geny tak czy siak on zdech bo mało inteligentny lub bo rodzice mało inteligentni) czy miał wystarczającą dużo lat by wiedzieć czym to grozi a i tak nie ogarnął i zdech xD
hahahahaha j***ć guwniaka chciałbym żeby mi gdzieś tak wyskoczył jak będę jechał ponieżej 60 na miescie i 200 metrów od pasów mi gwuniak wleci nic mi nie zrobia wtedy a nawet hamulca nie dotkne prędzej sie zasmieje jak jebne



Tyle błędów ortograficznych, gramatycznych oraz interpunkcyjnych w tych kilku napisanych przez Ciebie zdankach, sadistic nie widział.

KebabRemover

2020-09-05, 21:49
atlik napisał/a:

A później taka p*zda siedzi na posterunku i płacze jak składa zeznania ;]. Oh ilu to takich twardych było.



a co wiesz z autopsji piesku j***niutki? pewnie ze bym plakal bo jezcze by mi doj***li ze tarcze hamulcowe wytarte, jakby byla afera na caly narod i plebs by plakal po guwniaku i media w calejh polSZCZE trabily o nim to pewnie ze pisoski sond by mnie doj***l za byle guwno a tak jak zaplacze to kazdy sie lituje, pewnie ze bym plakal na pokaz a potem walil konia z pamieciowki jak jego czacha pekla mi na szybie i mozg trysknal xd