18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2015-09-18, 15:40
cheisyang napisał/a:

Moze mi ktos wytlumaczyc,co on ma do ludzi uderzajacych mlotem w kowadlo ? Jestem kowalem, pracuje w warsztacie,czesto po 10 godzin , odwalam dobrą robote, dobrze mi placa... o co mu chodzi ? Jakis kowal mu kiedys wpie**olil ? Czy poprostu z dupy wzial to porownanie ?



Może jest z rodziny kowali, a przyszedł jakiś pajac w koralikach zr*chał mu matkę, no i mamy efekt. Teraz on mści się na ojcu robiąc to samo co on, innym kowalom. A nie czekaj...

Mr.Diesel

2015-09-18, 15:53
Szanuje tirówki ... Aha, no k***a jest kogo podziwiać.

ceptronik2

2015-09-18, 16:26
Wole różala jak mameda islamiste

mi...........80

2015-09-18, 16:55
Zwykły prymityw.

Kiedyś chyba ciekawiej gadał, tutaj jak jakiś menel filozof, takie teksty to ja też mogę składać przy 7 piwie.

Gołyniemiec

2015-09-18, 17:17
k***a, Różal mi coś uświadomił, od dzisiaj przestaję walić konia bo już wiem dlaczego mam stany lękowe. To nie są jaja, ja mówię poważnie.

Corey_09

2015-09-18, 17:27
@up przez nierozładowane jaja, będziesz miał dopiero stany lękowe. A poza tym po co walić koniucha? znajdź sobie pannę.

Plecionkarz

2015-09-18, 17:40
cheisyang napisał/a:

Moze mi ktos wytlumaczyc,co on ma do ludzi uderzajacych mlotem w kowadlo ? Jestem kowalem, pracuje w warsztacie,czesto po 10 godzin , odwalam dobrą robote, dobrze mi placa... o co mu chodzi ? Jakis kowal mu kiedys wpie**olil ? Czy poprostu z dupy wzial to porownanie ?


Tacy ludzie po prostu oceniają innych na podstawie jednej cechy w której akurat są dobrzy. Np.
-jestem silny: siła jest najważniejsza, mało silni są ode mnie gorsi,
-dobrze się biję: grunt to umieć się bić, bez tego będziesz ch*jowy,
-często chleję i podrywam labadziary: najważniejsze to korzystać z życia, itd.

Jab7kO

2015-09-18, 18:29
A ja powiem, ch*j W DUPĘ wszystkim tym, co biorą syfy i myślą, że są koksami. Aż dziw bierze, że nikt jeszcze tutaj tego nie napisał. Wiadomo, że w każdym sporcie takie ch*jstwa są, ale bardziej docenię kolesia, który dostaje wpie**ol ale jest czysty, niż frajera, który się napompuje gównem i myśli, że kozak bo wygrywa dzięki temu.

karington

2015-09-18, 20:24
@Jab7kO w KSW większość jest na sterydach :)

~Beny

2015-09-18, 20:40
Różal jak zwykle...

Mom and Death

2015-09-18, 20:58
Ale się uniósł j***ny jak by miał manię. Pewnie ma coś z psychą, może chorobę afektywną dwubiegunową.

Kacu63

2015-09-18, 22:19
Ronoaro napisał/a:

Lubię Różala, ale po jego wypowiedziach jasno widać, że 20 lat walki w Kick-boxingu, MMA oraz łykanie leków, sterydów i odżywek nieco mu wpłyneły na psychikę. Przekaz wypowiedzi jest jasny, ale skłądnia i sens niektórych zdań dyskusyjny.



Zacytuje Rockiego Balboa:
"Dostał pan kiedyś w twarz 500 razy w ciągu jednego wieczoru?
To w końcu to zaczyna boleć".

Obrywanie po głowie przez dłuższy czas dobrze na mózgownicę nie robi, tak więc zamknij przemądrzały ryjek.

lobominator

2015-09-18, 22:43
Różal swego czasu, lata temu mieszkał blok obok mnie, znałem go osobiście.
Powiem Wam, że bardzo pozytywny gość. Wielki jak szafa i uwielbiał się klepać, wtedy jeszcze w kickboxingu działał, nie w MMA. Było spoko, można sobie było pogadać, na luzie. To też trochę tak pod publikę tutaj te wszystkie "k***y" itd. Wtedy to on bardzo mało bluzgał, no chyba, że mu się teraz porobiło od oklepywania.

Mysz_Kamiki

2015-09-18, 23:03
Typa nie znam ale jest konkretny, aż zapoznam się z jego historią. W każdym razie tatuaże to gówno. Pozdrawiam Kaszuby

panchamityle

2015-09-18, 23:49
Nie znoszę tego cwe*a i hejtuje, mojej laski na dyskę nie weźmie, bo ona nie lubi dyskotek. Nie mam dziewczyny a różal to debil bez szkoły.