18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie w pigułce

dziobak90 • 2018-03-17, 14:03
Witam!

Taka oto wiadomość dotarła do mnie dzisiaj. Wprawdzie stało się to 15 marca, ale nie o to chodzi.

Co najmniej cztery osoby zginęły, a dziewięć zostało rannych, po tym jak w pobliżu Miami na Florydzie zawalił się most. Wcześniej informowano o śmierci nawet dziesięciu osób. Cały czas na miejscu wypadku pracują ekipy straży pożarnej i służb ratunkowych, poszukując ofiar. Do katastrofy budowlanej doszło doszło na terenie kampusu uniwersytetu Florida International University.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że ową konstrukcję postawiły same kobiety, żeby udowodnić równość płci. Cytując komentarz jednego z użytkowników wykopu:
"4 osoby zginęły i 9 osób zostało rannych, bo jacyś fanatycy - segregujący ludzi wg. płci - chcieli coś udowodnić."

Bez komentarza :idzwch*j:

Zdjęcia zaj***ne widać skąd








Źródło: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-zawalil-sie-most-w-miami-sluzby-wciaz-szukaja-uwiezionych-lu,nId,2557595

kokos_123

2018-03-17, 21:58
Podobno zj***li przy transporcie na miejsce, jeden z podnośników w złym miejscu, bo brak asfaltu i separator + most był wykonany w "Post-Tensioned concrete", samo to nie spowodowało katastrofy, ale do niej doprowadziło według domysłów z internetu, bo później jak próbowali kompresować to się zawaliło. :roll:

TORnadziejaNETA

2018-03-17, 22:28
To jest najlepsza rzecz jakiej się dowiedziałem w tym roku :D

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-18, 08:34

eMJay8086

2018-03-18, 13:23
@Hranipex
Wygląda, że pęknięcie konstrukcji powstaje w miejscu podczepienia pod dźwig po lewej...?

Sa...........hi

2018-03-18, 13:50
Głupie c**y.

poligon6

2018-03-20, 15:46
Do garów!

A projektowac to mozna ale ubranka dla dzieci, meble i kuwety dla kotów. Jeszcze murzynke wzieli na przyczepkę.