18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta

Ni...........ny • 2022-06-13, 13:19


Cytat:

Rowerzysta z dużą prędkością wjechał w dziecko i... uciekł
Dziecko, prowadząc hulajnogę, spacerowało ze swoją mamą i młodszym rodzeństwem. W pewnym momencie z tyłu, z dużą prędkością nadjechał rowerzysta i wjechał w niczego nieświadome dziecko.
Siedmiolatka upadał na chodnik, na szczęście, mimo że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, dziecku nic się nie stało. Rowerzysta też upadł, pozbierał zakupy, które mu się rozsypały i odjechał.
Sprawą zajęła się policja
Matka dziecka postanowiła jednak nie pozwolić na bezkarność i potrąceniu dziewczynki zostali powiadomieni policjanci. Zdarzenie zostało zakwalifikowano jako spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym rowerzysta stanie przed sądem. Grozi mu nawet 30 tys. zł grzywny




Nie wiem czemu ich tak ludzie nie lubią :nie_znaju:

Bul_od_bytu

2022-06-14, 00:13
Zwykły pedalarz co pewnie komuś ten rower zaj***ł. Kiedyś to cudowne dziecko dwóch pedałów spotka na swej drodze autobus czy inny rozrzutnik gnoju i będzie materiał na harda

jazeck

2022-06-14, 01:37
Brak trablic i obowiązkowego OC, maseczka na łbie = to tyle...

kapelan_szturmowy

2022-06-14, 09:08
narkotykiTanio.pl napisał/a:

To na ch*j plandekę zakładasz?

bo jak jadę bez plandeki, to się nie przewracają. A jak mam założoną i go wiatr nie przewróci, to chociaż jest szansa że może sznurkami do zapinania tylnej ścianki dostanie - są grube, stosunkowo sztywne, w nylonie i jak nie są zawiązane to latają na lewo i prawo i przy odpowiedniej prędkości działają jak bicz.

madmanxirtam

2022-06-14, 10:03
Brawa dla typa w białej czapce, co zamiast łapać gnoja, telefon wyciągnął...

Zpider

2022-06-14, 12:40
Halman napisał/a:

to tępy ch*j i jeszcze sp***olił ze strachu...



Chyba zły filmik ci się odpalił. Przecież widać że matka się nim zaopiekowała. Nigdzie nie sp***olil.

Adae

2022-06-14, 14:38
fiattt napisał/a:

ciekawe czy to samo powiesz jak się wyjebiesz, bo cię na krajówce pęd wiatru mojej plandeki wywróci. Nieeeee... wtedy będziesz sie kulał po trawie jak zawodowy piłkarz, od razu karetka, straż pożarna, policja, żandarmeria, straż graniczna, służby ochrony kolei, świadkowie, zeznania i wyciag z monitoringu 3 lokalnych stacji paliw, po czym 9 miesięcy po lekarzach bedziesz chodził i symulował że masz migreny. Ha tfu! pedalarzu!



Po pierwsze primo, nie jezdze rowerem lamusie.

Po drugie primo nie jestem p*zda. Jakbym uznal Twoja wine i bys nie uciekl to dostalbys podstawowkowa blaszke w potylice zeby sie ogarnac.



kornowis napisał/a:

To poszkodowany decyduje, czy przepraszam wystarczy, a nie jakaś anonimowa ciota z sadistica.
j***ny prawilniak, bo go kumpel sprzedał, że szlugi palił za garażem na przerwie.



Filmik jest uciety. Widac, ze nie odjechal i nie uciekl. Nikt nie zostal poszkodowany, jedynie wirtualne konto matki, ktore juz powachalo dolary, a jak sie okazalo ze nic sie nie stalo to zylka w oku pekla.

kodi22

2022-06-14, 21:58
Halman napisał/a:

to tępy ch*j i jeszcze sp***olił ze strachu...



cytując klasyk Ha Tfu Qrwie na Ryj !

aleksy5885

2022-06-15, 08:47
Wylądował z telemarkiem, to nie jest jego pierwszy raz :mrgreen:

jezus666

2022-06-15, 23:23
szkoda że to 30 k przytuli państwo a nie poszkodowana ...