18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta

Ni...........ny • 2022-06-13, 13:19


Cytat:

Rowerzysta z dużą prędkością wjechał w dziecko i... uciekł
Dziecko, prowadząc hulajnogę, spacerowało ze swoją mamą i młodszym rodzeństwem. W pewnym momencie z tyłu, z dużą prędkością nadjechał rowerzysta i wjechał w niczego nieświadome dziecko.
Siedmiolatka upadał na chodnik, na szczęście, mimo że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, dziecku nic się nie stało. Rowerzysta też upadł, pozbierał zakupy, które mu się rozsypały i odjechał.
Sprawą zajęła się policja
Matka dziecka postanowiła jednak nie pozwolić na bezkarność i potrąceniu dziewczynki zostali powiadomieni policjanci. Zdarzenie zostało zakwalifikowano jako spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym rowerzysta stanie przed sądem. Grozi mu nawet 30 tys. zł grzywny




Nie wiem czemu ich tak ludzie nie lubią :nie_znaju:

kapelan_szturmowy

2022-06-13, 17:19
Adae napisał/a:

Przepraszam i wystarczy.



ciekawe czy to samo powiesz jak się wyjebiesz, bo cię na krajówce pęd wiatru mojej plandeki wywróci. Nieeeee... wtedy będziesz sie kulał po trawie jak zawodowy piłkarz, od razu karetka, straż pożarna, policja, żandarmeria, straż graniczna, służby ochrony kolei, świadkowie, zeznania i wyciag z monitoringu 3 lokalnych stacji paliw, po czym 9 miesięcy po lekarzach bedziesz chodził i symulował że masz migreny. Ha tfu! pedalarzu!

tatko

2022-06-13, 17:31
Czemu nie lubią matek z dziećmi? Bo to roszczeniowe szmaty

Draxiu

2022-06-13, 17:34
KapejloneK napisał/a:

Ale gówniaka ustrzelił, więc można mu wybaczyć.



Przy odrobinie szczęścia Twojego głowniaka tez ustrzelę

atbi

2022-06-13, 17:40
Wymijał babkę i małej nie zauważy.
Siaty na kierownicy mu się mejtęły i się wyj***ł xd
Debil jakich wielu...

Majomir

2022-06-13, 17:53
Chciał zabić

Smoczoor

2022-06-13, 18:27
mam nadzieję, że cwe*a co zamiast podbiec do poszkodowanej w pierwszej kolejności pakuje zakupy dojadą maksymalną karą i będzie mieszkanie po dziadkach sprzedawał żeby zapłacić te 30 tysi + koszty sądowe i odszkodowanie dla dziecka

dżonyłojlker

2022-06-13, 18:33
Draxiu napisał/a:

Przy odrobinie szczęścia Twojego głowniaka tez ustrzelę



Tylko celnie, żebym nie musiał alimentów płacić.

Smoczoor napisał/a:

mam nadzieję, że cwe*a co zamiast podbiec do poszkodowanej w pierwszej kolejności pakuje zakupy dojadą maksymalną karą i będzie mieszkanie po dziadkach sprzedawał żeby zapłacić te 30 tysi + koszty sądowe i odszkodowanie dla dziecka



Już się tam nie zesraj czasem. Smrodowi nic się nie stało, a ten przeżywa jak baba.

kornowis

2022-06-13, 19:46
Adae napisał/a:

Filmik uciety, widac ze z kims rozmawial, dziecku nic sie nie stalo. Przepraszam i wystarczy. j***ne spoleczniaki konfidenci, wychowani na 500 plus czuja pieniadz i nie odpuszczaja.



To poszkodowany decyduje, czy przepraszam wystarczy, a nie jakaś anonimowa ciota z sadistica.
j***ny prawilniak, bo go kumpel sprzedał, że szlugi palił za garażem na przerwie.

lm65

2022-06-13, 19:57
To jakiś naj***ny patol. do piachu znim!!!

picolo

2022-06-13, 20:16
ckk666 napisał/a:

To nie jest rowerzysta tylko PEDALARZ!! Rowerzyści jeżdżą zgodnie z przepisami, korzystają z dróg rowerowych (a nie blokują kierowców) i przede wszystkim uważają na innych - a pedalarze patrz na załączonym filmiku!



Zgadzam się z Tobą. Sam się przersiadłem z puszki na rower, trochę dla zdrowia, trochę dla budżetu domowego i staram się trzymać zasad i przepisów. Jest to troszkę ciężkie jak jakiś móżg robi ścieżkę rowerową raz z jednej raz z drugiej strony jezdni na odcinku pięciu kilometrów. Wszyscy się zmieścimy, czy to nas jezdni czy na chodniku wystarczy zwykła uprzejmość. I choć potrafię zakręcić korbą to nigdy nie przelatuję 40 obok pieszego który mnie nie widzi. Niektórzy powinni być poprostu przypięci pasami do łóżek.

UrlichUrwich

2022-06-13, 20:21
Normalny człowiek ma odruch ratowania dziecka (tak tak - nawet największy sukinsyn). Ten debil jest poza skalą bo ratował reklamówkę.

Tulkas

2022-06-13, 20:29
picolo napisał/a:

I choć potrafię zakręcić korbą to nigdy nie przelatuję 40 obok pieszego który mnie nie widzi. Niektórzy powinni być poprostu przypięci pasami do łóżek.



Również potrafię przywalić w korbę, rekord na chwilę obecną 48 km/h ale jak widzę pieszych jadę tempem niemal że pieszego. Więc jest tak jak piszesz, można wykazać ciut uprzejmości i będzie nam wszystkim lepiej. A pedalarza z filmiku do utylizacji

Black_Hole

2022-06-13, 22:18
dobrze ze paweł sp***olił, ja tez bym uciekł, a bachora na smycz

dadar123

2022-06-13, 22:21
"Rowerzysta z dużą prędkością wjechał w dziecko i... uciekł
Dziecko, prowadząc hulajnogę, spacerowało ze swoją mamą i młodszym rodzeństwem. W pewnym momencie z tyłu, z dużą prędkością nadjechał rowerzysta i wjechał w niczego nieświadome dziecko.
Siedmiolatka upadał na chodnik, na szczęście, mimo że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, dziecku nic się nie stało. Rowerzysta też upadł, pozbierał zakupy, które mu się rozsypały i odjechał.
Sprawą zajęła się policja
Matka dziecka postanowiła jednak nie pozwolić na bezkarność i potrąceniu dziewczynki zostali powiadomieni policjanci. Zdarzenie zostało zakwalifikowano jako spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym rowerzysta stanie przed sądem. Grozi mu nawet 30 tys. zł grzywny"

Przychodzi gimbaza na dziennikarza i takie gówno kleci...


na...........pl

2022-06-13, 23:44
fiattt napisał/a:

pęd wiatru mojej plandeki



To na ch*j plandekę zakładasz?