18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tassadar

2017-06-18, 14:57
Jaki k***a jad sączą stare dziady, fuck

adex69

2017-06-18, 15:30
Ja jestem i rowerzystą i kierowcą samochodu, i gdy jadę rowerem to uważam i zawsze patrzę na to czy coś za mną nie jedzie, a jak trzeba to staje. Robię tak bo to ja jestem na rowerze i jak coś się odpie**oli to ja mogę mieć najbardziej przej***ne, więc to ja powinienem najbardziej uważać, kierowca również ale kierowca nie potrafi czytać rowerzyście w myślach. Miałem taką sytuację gdy zjeżdżałem z 2 pasmowego ronda to jakiś padalarz, debil ze słuchaweczkami na pustej bani wpie**olił się na pasy i się nawet nie spojrzał, mocno zahamowałem i nic się nikomu nie stało, ale jeszcze jakaś babcia mi zaczęła pie**olić że jestem ch*jowym kierowcą bo się pewnie pedalarz wystraszył... Jestem rowerzystą i kierowcą i przyznaje, że połowa rowerzystów to najbardziej idiotyczni i najmniej odpowiedzialni uczestnicy ruchu, którzy uważają, że wszyscy powinni na nich uważać, a oni to sobie mogą k***a jeździć i wymagać aby im kierowcy w myślach czytali. k***ie bez mózgu.

kir3k

2017-06-18, 15:34
Japie**ole dalej mógł stanąć z ta kamerką!

botcislaw

2017-06-18, 15:40
Niby Grażynka dupę obrabiała, ale jak się wyj***ł to karetka pierwsza.
Naród wspaniały tylko ludzie k***y.
Karetka potrzebna czy nie, można zadzwonić niż później czekać.

macioshow

2017-06-18, 15:52
Ale 50 km/h to ten focus nie jechał...

No i jakby to nie nazwać było to wyprzedzanie, na skrzyżowaniu...

SirMajkel

2017-06-18, 15:53
znając polskie wsie to rowerzysta pewnie z 3 promile miał.

Thean

2017-06-18, 16:05
Nie pie**olcie że nie zasygnalizował bo zasygnalizował, może ch*jowo ale jednak. Tak czy inaczej wina leży po stronie kierowcy samochodu, bo to on podjął się manewru wyprzedzania na wąskiej drodze, znajdującej się najpewniej w strefie zabudowanej, dodatkowo robił to jako druga osoba.

Rocq

2017-06-18, 16:15
Zablokuje pas, co za debili... Gryz go, do psa... Co za rodzina '/

Rowerzysta zasygnalizowal skręt ale się nie upewnil że jest wyprzedzany. Oczywiście auto pędziło...
Wina obu stron.

crazyhavoc

2017-06-18, 16:16
albo mi sie zdaje albo przez skretem dziadek co chwile sie rozgladal, dopiero jak tamci zwolnili i te 2 auta zaczely wyprzedzanie to juz skrecil bez sprawdzenia
powiedzialbym ze zadna ze stron nie jest bez winy, ale hejt na pedalarzy sie rozkrecil

Stajan

2017-06-18, 17:28
Wy ślepi jesteście czy gorzej? Widać wyraźnie jak gość obraca głowę chwilę przed momentem, w którym mija go pierwszy samochód. Pewnie Focus był wtedy jeszcze daleko więc gość sądził, że zdąży zjechać zanim ten go dogoni.

dziaad

2017-06-18, 17:57
gryź go, taaak, gryź go!

Donmenello

2017-06-18, 19:05
Przed skrętem w lewo zjeżdża się do osi jezdni i takich problemów nie ma. Ci co o tym nie wiedzieli niech sobie to wbiją do łba. Wina wyłącznie pedalarza.

qwerty1234567890

2017-06-18, 19:40
Zawsze jak widzę rowerzystę, to czekam, aż nic nie pojedzie z naprzeciwka i wyprzedzam pasem przeciwnym, ch*j wie co takiemu strzeli do głowy lub co się stanie. Inny kwiatek zdziś, jedzie sobie para na rowerach w lesie, pod górę i na lekkich serpentynach, obok k***a siebie. Jazda mu nie idzie w ch*j. Gościu jedzie śladem węża bo ciężko, ale k***a nie pojedzie za nią/przed nią tylko obok. Jadąc trzeba uważać na siebie, na rodzinę na pieszych na rowerzystów i ch*j wie na kogo jeszcze. Wiem, że jadę tonowym pociskiem, ale wydaje mi się, że ludzie robią się coraz większymi sp***olinami bez wyobraźni. Niektórzy kierowcy to też oczy cipą zarośnięte, widzi k***a, że na jezdni coś nie teges to zamiast zdjąć nogę z gazu to ch*j jeszcze dociśnie. Nie dziwię się, że jest agresja na drogach i wcale nie jest ona spowodowana stresem tylko właśnie tymi sp***olinami. Idę po maść na ból dupy i ch*j :)

Infit

2017-06-18, 19:45
nuta z radia :-)

Gromee - Runaway ft. Mahan Moin