18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta vs Samochód

Stewie • 2016-06-08, 23:20
Taka oto perełka z mojego miasta.
Cyt.We wtorek w Olsztynie doszło do dwóch kolizji z udziałem rowerzystów. Na skrzyżowaniu ulic Artyleryjskiej i Wojska Polskiego renault potrącił kierowcę jednośladu przejeżdżającego przez pasy na czerwonym świetle. Godzinę później, na ul. Patryzantów volkswagen włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu chodnikiem rowerzyście i potrącił go.23-latek został zabrany przez karetkę do szpitala na badania. Ma rozciętą głowę i ogólne potłuczenia.Dodatkowo otrzyma mandat :)





korax

2016-06-09, 12:24
Do RoboCata - to może się zdarzyć, że cię kiedyś kopnę w dupę, jak mi wleziesz pod rower na ścieżce. Bo tak robię bezmózgim łajzom, do których nie dociera namalowany dwumetrowy piktogram roweru.
Zasady są proste nawet dla opóźnionego w rozwoju szympansa:
1. Jeżeli idę - idę chodnikiem, a nie ścieżką.
2. Jeżeli jadę rowerem - jadę ścieżką. A jeżeli jadę chodnikiem - pieszy mają pierwszeństwo.
3. Na przejściach rower przeprowadzam.
4. Jeżeli prowadzę samochód, zakładam, że 50% użytkowników dróg do debile.
A dla kierowcy Renault - piwo za czasowe wyeliminowanie pedalarza z ruchu.

biglog

2016-06-09, 14:22
Niech sobie jeżdżą jak chcą, w końcu to oni giną w starciu z samochodami.

Eth

2016-06-09, 14:38
IOI napisał/a:

@Nikodem_Szulcc
wez sie k***a jebnij w ten pusty leb, jak kiedys dorosniesz i moze bedziesz mial dzieci to szybko zmienisz zdanie. rowerzysta ma jezdzic po ulicy, a jak mu nie pasi to moze PROWADZIC rower po chodniku. juz nie raz kazalem sp***alac takiemu cwe*owi z chodnika jak popie**alal sobie slalomem miedzy ludzmi.



Pamietaj o tych slowach jesli kiedys do drzwi zapuka policja, jak twoje dziecko zostanie rozsmarowane na jezdni przez samochod :)

Cz...........el

2016-06-09, 14:44
ja nie mogę się doczekać, aż ktoś konkretnie wyjebie swą furmanką w szanownego pana Cezarego Maja

Kosmodysk

2016-06-09, 15:14
Jedno takie przejście dal pieszych mam niedaleko domu, gdzie zielone światło dla pieszych jest tylko na jednej stronie. Często się zdarza, że ludzie po prostu nie myślą i idą jak stado zwierząt na czerwonym pod takie auta.

srylag

2016-06-09, 17:27
k***a, jeden ciśnie na drugiego a żaden nie potrafi czytać. No ja pie**olę...

Cytat:

We wtorek w Olsztynie doszło do DWÓCH kolizji z udziałem rowerzystów. Na skrzyżowaniu ulic Artyleryjskiej i Wojska Polskiego renault potrącił kierowcę jednośladu przejeżdżającego przez pasy na czerwonym świetle. GODZINĘ PÓŹNIEJ, na ul. Patryzantów volkswagen włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu chodnikiem rowerzyście i potrącił go.



Pozdrawiam, Captain Obvious.

8michal7

2016-06-11, 08:34
wormgoro napisał/a:

@up ale to nie wynika z opisu przedstawionego przez autora.

dokładnie tam jak h*j piszę, że kierowca włączając się do ruchu nie ustąpił.