18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie porachunki

di...........94 • 2013-01-28, 19:17
Akcja od 00:01

Rosyjskie porachunki poza zajechaniu drogi :amused:

pawelow

2013-01-28, 20:41
hahahahahahah kocham ich za to, niedługo z tych kamerek będzie streaming online na żywo :D

wixhura

2013-01-28, 20:48
ale urwal :p

BANNED

2013-01-28, 20:48
ahahah tak myslalem ze drzwi mu ujebie :D

Xumme

2013-01-28, 20:49
aro06 napisał/a:

no k***a haha xD
kto mnie uczy prawka jakiś sadol... po pierwsze weź na logikę jak typ wyjeżdza to walisz mu raczej w bok a jak wyjechał wcześniej no to walisz w tył i jeśli nie masz kamerki albo świadków owszem możesz ciężko się mieć wybronić ale to nie jest twoja wina. Jak będe jechał przed tirem i hamuje po to zeby mi wjechał w dupe to tez jego wina bo za nic w życiu nie przyszło mi żeby wymusić stłuczkę.

Pomyśl zanim się wypowiesz. Chyba te nowe testy na prawko źle działają na świeżo wypuszczoną gimbaze do obcowania w życiu dorosłym...



k***a przestan spamowac tymi swoimi wypocinami bo az sie smiac chce..

Policja i tak Ci powie, ze "Nie dostosował Pan predkości do warunków panujacych na drodze" a jak bedziesz chciał cos jeszcze sie mądrzyc to Ci odpowie, ze "Na drodze panuje zasada ograniczonego zaufania" i tyle bedziesz mieć do gadania. Jezeli walniesz w tył to znaczy, ze ktos juz sie poruszał pasem i nie miałes prawa mu w dupe wjechac : ) Gdybys walnął w bok lub kant to co innego. Więc skoncz juz chłopie pieprzyc farmazony, bo jak narazie to z 16 komentarzy 4 są Twoje... Pozdrawiam. Ps. Nie bede juz z Toba polemizowac bo nie chce abys sobie nabijał tak posty :)

Arziqq

2013-01-28, 21:10
@KiKiZ
Powiem Ci ze sie mylisz. Masz jakis wykaz wszystkich kolizji uderzajacych w tyl?
Opowiem na moim przykladzie. Droga dwupasmowa w miescie, gosc doslownie latal z lewego pasa na prawy i na odwrot. Jechalem spokojnie jednym pasem, gdy goscia ktos przyblokowal na prawym pasie to wskoczyl raptownie mi przed maske. Samochod przed nim zahamowal, wiec i on dal po heblach. Nawierzchnia po deszczu wiec tylko poczulem tarkot ABSu pod noga i uderzenie. W calym zdarzeniu ucierpialy nam tylko zderzaki, takze nic powaznego. Ale nawiazujac do twojej wypowiedzi, policjant orzekl jego wine, bo jak to stwierdzil trzeba zachowac ostroznosc przy zmianie pasa.

Jestem jak widac z tego 00,00000000000000001% przypadku :)

Earth

2013-01-28, 21:23
KiKiZ napisał/a:

aro06 - jeżeli uderzysz w komuś w tył samochodu, zawsze Twoja wina ;) ) 99,99999999999999999% przypadków - widać że prawka nie masz i nie znasz się więc S T F U. Porad ekspertów drogowych nie potrzebujemy

p.s. sam taką wyraziłem ;>



ch*ja prawda. Jeżeli jadę swoim pasem i ktoś podczas zmiany swojego zahaczy mnie swoim tyłem, to co?

Eoz

2013-01-28, 21:25
@Arziqq
I to jest właśnie różnica, ten przed Tobą wykonywał manewr zmiany pasa, nawet jeśli to była końcówka. Gdyby 2 sekundy jechał przed Tobą prosto, wtedy wina byłaby Twoja. :)

Szabla

2013-01-28, 21:26
@Arziqq
Ja też uderzyłem gościa w dupe jak wjechał mi po zmianie pasa przed samochód. Policja przyjechała, nawet nie zadała żadnego pytania. Wniosek = Moja wina bo uderzyłem mu w tył. Zdarzenie miało miejsce w czerwu 2012. Do teraz sprawa jest w sądzie ponieważ nie przyjąłem mandatu, brak słów.

Laomedont

2013-01-28, 21:37
ach te sadolowe dyskusje....

slupek17

2013-01-28, 21:43
Rosyjskie porachunki poza zajechaniu drogi :amused: [/quote]


mówisz że poza zajechaniu? jakieś nowe słowa?
:lodowka:

Stefan_Sigal

2013-01-28, 21:52
aro06

Kiedyś dresiarz wyj***ł mi kopa w auto. Sprawca złapany, szkoda wyceniona, zarzuty przedstawione a pieniędzy za naprawę od roku nie widać :/

androgenius

2013-01-28, 22:38
Jestę Murzynę napisał/a:

aro06

Kiedyś dresiarz wyj***ł mi kopa w auto. Sprawca złapany, szkoda wyceniona, zarzuty przedstawione a pieniędzy za naprawę od roku nie widać :/



Złapali cię, wycenili szkodę, zarzuty masz i od roku nie ukradłeś nic na spłatę, murzynie?

TwardyHardy

2013-01-28, 23:05
Szabla napisał/a:

@Arziqq
Ja też uderzyłem gościa w dupe jak wjechał mi po zmianie pasa przed samochód. Policja przyjechała, nawet nie zadała żadnego pytania. Wniosek = Moja wina bo uderzyłem mu w tył. Zdarzenie miało miejsce w czerwu 2012. Do teraz sprawa jest w sądzie ponieważ nie przyjąłem mandatu, brak słów.



to co piszesz nie podlega dyskusji, bo takie jest prawo w PL

Xumme

2013-01-28, 23:06
Dojrzale widze, bardzo dojrzale :)


erpi

2013-01-28, 23:43
@up Od początku widać że gimbus i w dodatku pedał to na ch*j drążyć temat?