18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski test BMW X2

MichaU • 2020-06-23, 16:52
Pomimo obcego języka, nawet laik lingwistyczny będzie w stanie sporo zrozumieć.


Pawehan

2020-06-24, 13:55
kienzler napisał/a:

Raz miałem zastępczego, nowego i30 1.4 benzyna.
W tych samych warunkach drogowych palił 1-2 litry więcej niż moja 6 cylindrowa bmw w benzynie.
Na kompie nie schodził poniżej 9,8 l.
Jakiś czas później jechałem kią ceed 1,4 z 2016 r. Z Poznania do Łodzi i z powrotem opie**oliła cały bak benzyny, nie szalałem z prędkością, już dawno mi przeszły wariacje.



Ale osrzej jeździłeś i30 gdzie niby 1.4 ale turbo.
Spróbuj tak dynamicznie popie**alać tą bmw R6 to zobaczysz spalanie.

pankruk

2020-06-24, 14:35
Pawehan napisał/a:

Ale osrzej jeździłeś i30 gdzie niby 1.4 ale turbo.
Spróbuj tak dynamicznie popie**alać tą bmw R6 to zobaczysz spalanie.



Dokładnie w taki sam sposób jeździłem tym i30 1.4 100 KM (silnik wolnossący).
Beemce robiłem testy wielokrotnie i przy butowaniu, miejskich korkach, zima i tylko raz spaliła mi średnio więcej niż 10 litrów. Średnią podaję z całego baku benzyny, ok. 60 litrów.

Pawehan

2020-06-24, 15:36
kienzler napisał/a:

Dokładnie w taki sam sposób jeździłem tym i30 1.4 100 KM (silnik wolnossący).
Beemce robiłem testy wielokrotnie i przy butowaniu, miejskich korkach, zima i tylko raz spaliła mi średnio więcej niż 10 litrów. Średnią podaję z całego baku benzyny, ok. 60 litrów.



Nie no, taki silnik musi spalić ze 2 litry mniej paliwa niż Bmw do tego mniejsze straty w samym przeniesieniu napędu i lepsze wykorzystanie skrętnych napędowych przednich kół w zakrętach.
Coś nie tak musiało być z tym Hyundaiem. Może tryb awaryjny..

betonowy_krokiet

2020-06-24, 20:32
kienzler napisał/a:

Raz miałem zastępczego, nowego i30 1.4 benzyna.
W tych samych warunkach drogowych palił 1-2 litry więcej niż moja 6 cylindrowa bmw w benzynie.
Na kompie nie schodził poniżej 9,8 l.
Jakiś czas później jechałem kią ceed 1,4 z 2016 r. Z Poznania do Łodzi i z powrotem opie**oliła cały bak benzyny, nie szalałem z prędkością, już dawno mi przeszły wariacje.


Powinieneś pracować w burdelu bo lubisz pie**olić. Doj***łeś z grubej rury.

emperorzbigniew

2020-06-24, 21:08
Pawehan napisał/a:

Bo skośnoocy nigdy nie umieli zrobić dobrego Diesla, tak jak Subaru, Toyota, Honda. Ale to nie problem, bo klekoty i tak odchodzą do lamusa. Zresztą szwaby i tak coraz to gorsze ropniaki robią.



Bardzo lubię takich znawców. Jeżdżę Avensis z 2008 roku, kupioną w salonie. Diesel 2,2, 150KM.

Zrobiłem nią 250k i praktycznie nic nie wymieniałem oprócz normalnego użytkowania. A ile się nasłuchałem o dwumasie, o wtryskach, itd. A tu taki ch*j. Nic, po prostu zero serwisu.

:lol:

Pawehan

2020-06-24, 21:53
emperorzbigniew napisał/a:

Bardzo lubię takich znawców. Jeżdżę Avensis z 2008 roku, kupioną w salonie. Diesel 2,2, 150KM.
Zrobiłem nią 250k i praktycznie nic nie wymieniałem oprócz normalnego użytkowania. A ile się nasłuchałem o dwumasie, o wtryskach, itd. A tu taki ch*j. Nic, po prostu zero serwisu.



250 tysięcy to ma być duży przebieg?? 2/3 samochodów u nas używanych ma taki przebieg na liczniku, a w rzeczywistości jest pod pół miliona. To takie auta się psują. A nie pierwszy właściciel z salonu. Masz słabszą wersję poza tym w mocniejszej już rozpiepszyłaby się ta dwumasa
Silnik 1.9 tdi przy dobrym użytkowaniu zrobi nawet 800 tysięcy.

kulawiec

2020-06-25, 00:03
Ale.kto kupuje niemieckie auta? Przecież to syf od ponad 10 lat.

pankruk

2020-06-25, 23:09
betonowy_krokiet napisał/a:

Powinieneś pracować w burdelu bo lubisz pie**olić. Doj***łeś z grubej rury.



Ojej bo się przejmę

OzjaszGoldberg69

2020-06-27, 03:09
kienzler napisał/a:

Dokładnie w taki sam sposób jeździłem tym i30 1.4 100 KM (silnik wolnossący).
Beemce robiłem testy wielokrotnie i przy butowaniu, miejskich korkach, zima i tylko raz spaliła mi średnio więcej niż 10 litrów. Średnią podaję z całego baku benzyny, ok. 60 litrów.



Co Ty za przeproszeniem pier*olisz???????????? Chyba w Twojej wirtualnej rzeczywistości istnieje Twoja biemdablju paląca poniżej 10 l, chyba ze trasy robisz przy czym tempomat ( o ile nie masz biedawersji) lub lekki gazik autobahnem 120 km/h, wtedy ok. jak najbardziej 8 l łyknie, jak nie to nie ma szans na to Twoje bajdurzenie XD
Swoją rację potwierdzić mogę 10 letnim stażem w różnych bawarskich wozach - o poj. od 1.6 do 2,8, i żaden, nawet 1.6-1.8 w cyklu mieszanym nie spalił mi mniej niż 10, te auta tak po prostu mają (12-13 l średnio szło), za co oczywiście nie ma co ich krytykować - to jednak np. komfortowo klasa wyżej ( a przynajmniej było tak do 2010 roku, kiedy zakupiłem ostatnią sztukę BMW ( obecnie JTDm here)). Jedno jest czego nienawidzę ponad wszystko- zmyślanego pie**olenia.