18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rosyjski test BMW X2

MichaU • 2020-06-23, 16:52
Pomimo obcego języka, nawet laik lingwistyczny będzie w stanie sporo zrozumieć.


Pawehan

2020-06-23, 21:27
pro_avenger napisał/a:

Hyundai nadaje się do pchania karuzeli...



Ciekawe czemu Niemcy tak chętnie kupują i30 w wersji N
a nie chcą znać Golfa Gti z którym konkuruje.
Nie wiesz przypadkiem?

solltys

2020-06-23, 21:36
Pisanie prawdy o niemieckich gruzach w kraju gdzie osiągnięciem życiowego sukcesu jest posiadanie "paska" albo "bawarki" to wkładanie kija w mrowisko. :v

NataliaW

2020-06-23, 21:40
Nadawałby się legendarnego trio z top gear. Byłby kwartet
Oczywiście mowa o Clarkson, Hammond, May. Ci nowi to cioty

agn2308

2020-06-23, 21:43
To taki ichniejszy KIKSTER MOTO ZNAFCA

EdwardGie

2020-06-23, 21:55
A moj hyundai H-1 2.5 crdi 170 koni byl tak wspanialy, ze po 18 tys km eksplodowal silnik, po wymianie na nowy przez 15btys byl ok, wymienilem olej w serwisie i po kolejnych 3 tys km silnik sie zatarł. Kolejna wymiana ponad 2 miesiace im zabrala a w miedzyczasie drzwi tylne zardzewialy, kiedy auto stalo w serwisie. Nie chcieli tego naprawic na gwarancji bo nie zrobilem przegladu karoserii po roku co jest jasno napisane na 18 str. Gwarancji drobnym druczkiem. Samochod byl w tym czasie w aso tylko w innym miescie. Zamiast 170 koni zalozyli silnik 116 koni bo mieli duze koszty z naprawami wcześniej. Po zagrozeniu sądem przerobili silnik na 170 koni.
Zastepcze i20 w benzynie paliło 7.8 l benzyny w trasie.

Kolega w SantaFe po 20 tys mial wyciek z polosi i zwichrowane tarcze hamulcowe.

Więc jak czytam jaki hyundai jest cudowny to mnie krew zalewa. Kupa gówna w ładnym papierku. Zero jakości a cena moze 5% nizsza niz normalne auta.

przedwczoraj

2020-06-23, 22:06
Kriski napisał/a:

Kupił kacap najtańszą wersję i jeszcze marudzi.



Raczej Doktora Dolitra.

petru23

2020-06-23, 22:09
Ja tylko dodam, że to byli Ormianie. I test też był Ormiański.

Brzęczyszczykiewicz

2020-06-23, 22:31
Wyśta te h*jdaje z bliska widzieli czy na necie pisali, że takie dobre, śmierdzi w nich ceratą, na zawieszeniu rdza w standardzie, wszędzie niedoróbki, ale z daleka wygląda ładnie, no dacia jeszcze gorzej zrobiona.

Pawehan

2020-06-23, 23:24
EdwardGie napisał/a:

A moj hyundai H-1 2.5 crdi 170 koni byl tak wspanialy, ze po 18 tys km eksplodowal silnik, po wymianie na nowy przez 15btys byl ok, wymienilem olej w serwisie i po kolejnych 3 tys km silnik sie zatarł. Kolejna wymiana ponad 2 miesiace im zabrala a w miedzyczasie drzwi tylne zardzewialy, kiedy auto stalo w serwisie. Nie chcieli tego naprawic na gwarancji bo nie zrobilem przegladu karoserii po roku co jest jasno napisane na 18 str. Gwarancji drobnym druczkiem. Samochod byl w tym czasie w aso tylko w innym miescie. Zamiast 170 koni zalozyli silnik 116 koni bo mieli duze koszty z naprawami wcześniej. Po zagrozeniu sądem przerobili silnik na 170 koni.
Zastepcze i20 w benzynie paliło 7.8 l benzyny w trasie.
Kolega w SantaFe po 20 tys mial wyciek z polosi i zwichrowane tarcze hamulcowe.
Więc jak czytam jaki hyundai jest cudowny to mnie krew zalewa. Kupa gówna w ładnym papierku. Zero jakości a cena moze 5% nizsza niz normalne auta.




Bo skośnoocy nigdy nie umieli zrobić dobrego Diesla, tak jak Subaru, Toyota, Honda. Ale to nie problem, bo klekoty i tak odchodzą do lamusa. Zresztą szwaby i tak coraz to gorsze ropniaki robią.

Dolot_93

2020-06-23, 23:29
Dorzucę 3 grosze od siebie odnośnie koreańskich aut, BMW nie miałem, nie wypowiadam się.
Kia Ceed 2009r nowa z salonu - samochód jednego z moich braci olał gwarancję po roku zagazował auto miało jak je widziałem coś około 300tys najechane, tylko regulacje zaworów i gazu, rozrząd nawet oryginalny
Hyundai ix35 2010r kupiony przez drugiego z braci w 2012r z pierwszej ręki z przebiegiem 45tys od pierwszego właściciela - zrobił nim coś około 200 tys bez awarii był zadowolony lecz rozj***ł go bo jechał jak lama.

Ja miałem parę aut ale najistotniejszy będzie passat b8 2017r w wynajmie długoterminowym - zrobiłem nim 30 tys i był w miarę ok 2.0 TDI 150KM DSG ALE
wygłuszenie h*jnia przy 160km/h nie szło gadać głośniki (standardowe) grały jak w Polonezie u ojca (głośniki zmieniały tonację względem temperatury w aucie)
Fotele nie wygodne jak dla mnie (chudy wysoki).

Teraz mam Kię Proceed 2019r przebieg około 27 tys i jest względem VW napewno wygodniejszy, cichszy, dynamiczniejszy (w tej cenie oczywiście).
Różnica w cenie względem tak wyposażonego niemca od 40tys w górę

pankruk

2020-06-24, 00:52
EdwardGie napisał/a:

Zastepcze i20 w benzynie paliło 7.8 l benzyny w trasie.



Raz miałem zastępczego, nowego i30 1.4 benzyna.
W tych samych warunkach drogowych palił 1-2 litry więcej niż moja 6 cylindrowa bmw w benzynie.
Na kompie nie schodził poniżej 9,8 l.
Jakiś czas później jechałem kią ceed 1,4 z 2016 r. Z Poznania do Łodzi i z powrotem opie**oliła cały bak benzyny, nie szalałem z prędkością, już dawno mi przeszły wariacje.

Psilocke

2020-06-24, 00:52
I tu jest właśnie pies pogrzebany.
Wyposażenie.
Klienci teraz chcą ekranów, kamer, czujników i ch*j wie czego w samochodzie. A to kosztuje.
Jednocześnie cena najniższego segmentu nie może wynosić 200-300 tys bo nikt go nie kupi.
A tu mamy auto za ok 180 tys.
Na czymś więc trzeba zaoszczędzić.
A oszczędza się na materiałach i ich wykonaniu.
Zresztą nie od dziś wiadomo, że sama sprzedaż aut się nie opłaca.
Opłaca się ich serwis i części zamienne plus licencje na takowe.
Tak więc samo z siebie auto nie może być gniotsa nie lamiotsa bo ch*j by zarobku dało.
Pomijam już sp***olone pomysły UE na temat motoryzacji.

misiopysio123

2020-06-24, 01:41
pro_avenger napisał/a:

Hyundai nadaje się do pchania karuzeli...



Bo Cię nie stać na Nkę i jeździsz parchem zza Odry złożonym z 3 przystanków?

Pawehan

2020-06-24, 09:08
Na ch*j po ch*j, zajebiatsja, job twoj mać. Rusek się cieszy bo bmw dołożyło grę w jajeczka i samowar w standardzie.

shoe5maker

2020-06-24, 11:35
2:21 "Samochód wieczny, kupisz i ch*ja sprzedasz". Nie znam ruskiego, ale wiem co mówi.