18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski sztangista

Cavaran • 2012-03-21, 21:01

Ma moc skubany.

sauerps

2012-03-21, 21:21
kolesia po lewej dociążyli krążkiem, bo pewnie był po sraniu;)

djhexe

2012-03-21, 21:41
moc to ma ta tęcza na końcu..

brylant1412

2012-03-21, 22:10
ja na ch*ju wiaderko wody podnoszę codzienie

de...........ar

2012-03-21, 22:56
wielki sk***ysyn

wasek

2012-03-21, 23:38
Widać że naturalne mięśnie. Lata ćwiczeń i wyrzeczeń, a nie opie**alania się przed kompem. Przykro mi drodzy użytkownicy ale taka prawda. I wg mnie nie używał koksu i tego podobnych. Jest to sztangista, a nie kulturysta. Nie dopuściliby go do zawodów jak by coś wykryli. Wystarczy zdrowa dietka i rzetelna praca.
Podsumowując jesteśmy nieroby i nigdy do takiej formy nie dojdziemy. Bo inaczej nie siedzielibyśmy na sadisticu tylko zapie**alali :)

Ru...........tQ

2012-03-21, 23:43
wasek napisał/a:


Podsumowując jesteśmy nieroby i nigdy do takiej formy nie dojdziemy. Bo inaczej nie siedzielibyśmy na sadisticu tylko zapie**alali :)



Z Twojej wypowiedzi wynika, że jeśli siedzę na Sadolu w tej chwili to jestem nierobem ? A skąd masz pewność, że przykładowo kilka minut temu nie zakończyłem treningu?

Dziwnie myślisz, no ale cóż, zostawiam Ciebie w swoim świecie :)

Stabilq

2012-03-21, 23:50
wasek napisał/a:

Widać że naturalne mięśnie. Lata ćwiczeń i wyrzeczeń, a nie opie**alania się przed kompem. Przykro mi drodzy użytkownicy ale taka prawda. I wg mnie nie używał koksu i tego podobnych. Jest to sztangista, a nie kulturysta. Nie dopuściliby go do zawodów jak by coś wykryli. Wystarczy zdrowa dietka i rzetelna praca.
Podsumowując jesteśmy nieroby i nigdy do takiej formy nie dojdziemy. Bo inaczej nie siedzielibyśmy na sadisticu tylko zapie**alali :)



Nie wiem, skąd masz te wszystkie informacje, ale ja tam bym nie był taki pewny co do tych sterydów. Nie twierdzę, że bierze, ani że branie jest złem ostatecznym, poddaję po prostu pod wątpliwość Twoje "widzenie naturalnych mięśni". A co się tyczy dopuszczenia do zawodów, to po pierwsze różnie z tym bywa, a po drugie, to czy wykryją doping czy nie to kwestia tego na jak długo przed zawodami przestał brać sterydy.

djhexe

2012-03-22, 00:32
wasek napisał/a:

Widać że naturalne mięśnie. Lata ćwiczeń i wyrzeczeń, a nie opie**alania się przed kompem. Przykro mi drodzy użytkownicy ale taka prawda. I wg mnie nie używał koksu i tego podobnych. Jest to sztangista, a nie kulturysta. Nie dopuściliby go do zawodów jak by coś wykryli. Wystarczy zdrowa dietka i rzetelna praca.
Podsumowując jesteśmy nieroby i nigdy do takiej formy nie dojdziemy. Bo inaczej nie siedzielibyśmy na sadisticu tylko zapie**alali :)


jeżeli ktoś lubi zapie**alać na siłowni w pocie czy nawet na koksie i dążyć do tego by być najsilniejszym sztangistą na świecie to jest jego wybór. inni ludzie widzą inne cele w życiu. a skoro prawisz morały to czemu opie**alasz się przed kompem a nie na siłce zapie**alasz?

mblbn

2012-03-22, 01:55
specjalnie dla kacapa zagrał komuszy zespół

Giacore

2012-03-22, 07:40
Coś mi się wydaje, że widziałem tego osobnika na mistrzostwach świata strong man z starym pudzianem walczył.

kietong

2012-03-22, 11:28
Zrobił przysiad z maks 200 kg, nie róbmy z niego jakiegoś fenomenu.

si...........ka

2012-03-22, 11:32
@kietong oglądałeś do końca, przygłupie ?

zielonydarian

2012-03-22, 11:43
tylko mi się ta tęcza na końcu kojarzy???

kietong

2012-03-22, 12:49
@sianoika

Oglądałem, jeżeli to on zrobił tę tęczę na końcu, to rzeczywiście szacunek. A że wycisnął ich zza głowy to ładnie, ale na prawdę jest od ch*ja lepszych gości. Oczywiście nie przeczę, że zrównałby mnie z ziemią.

A jeżeli ktoś myśli, że ten sport jest "czysty", to chyba nie ma pojęcia o sportach siłowych. I chyba w ogóle o sporcie zawodowym.