18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski sztangista

Cavaran • 2012-03-21, 21:01

Ma moc skubany.

patryczka1989

2012-03-22, 16:41
Pewnie wcześniej poprosił zębową wróżkę o moc :)

bogdanznosa

2012-03-22, 17:41
@kietong oni nie są stabilni jak zwykłe obciążenie na sztandze, ruszają się więc są tak jakby ciężsi i trudniej podnieść, utrzymać i ustać

As...........ds

2012-03-22, 19:11
RATM rządzi. Rusek też, ale RATM bardziej ;p.

PKSdriver

2012-03-22, 21:32
wasek napisał/a:

I wg mnie nie używał koksu i tego podobnych. Jest to sztangista, a nie kulturysta. Nie dopuściliby go do zawodów jak by coś wykryli.


słyszałeś kiedyś o takim sporcie jak np kolarstwo?
Podsumowując gówno wiesz o sporcie

Ulver

2012-03-22, 21:48
wasek napisał/a:

Widać że naturalne mięśnie. Lata ćwiczeń i wyrzeczeń, a nie opie**alania się przed kompem. Przykro mi drodzy użytkownicy ale taka prawda. I wg mnie nie używał koksu i tego podobnych. Jest to sztangista, a nie kulturysta. Nie dopuściliby go do zawodów jak by coś wykryli. Wystarczy zdrowa dietka i rzetelna praca.
Podsumowując jesteśmy nieroby i nigdy do takiej formy nie dojdziemy. Bo inaczej nie siedzielibyśmy na sadisticu tylko zapie**alali :)




widać ze nie bierze koksu bo co? bo nie jest wyrzeźbiony ? pie**olisz pan głupoty..... gwarantuje Ci że bierze.... ale przekonamy się o tym dopiero za 20 lat... ( próbki moczu będą przetrzymywane a za 20 lat powstaną testy na te koksy które on akurat bierze) 90 % zawodowych sportowców bierze koksy które dla zwykłęgo szarego człowieka są niedostępne na badana nad nimi wydaje się grubą kase byle by na chwile obecną nie były wykrywalne .... a co do kolesia... ot co zwykła popisówka, na gryf mógł założyć taki sam ciężar w kółkach :)

Jackyll

2012-03-22, 22:58
Tak się składa, że w każdym zawodowym sporcie jest koks, wszędzie gdzie jest potrzebna lepsza wydolność organizmu stosuje się wszelakie dopalacze w zależności od potrzeb danej dyscypliny. A jak się dzieje, że nie wykrywają? a tak, że po pierwsze w różnych sportach nie badają wszystkich, bo badania też kosztują, a po drugie koksy są takie, że nie są wykrywalne np tydzień po odstawieniu, a że oni mają sponsorów dobrych to i dobry koks mają. A jak ktoś wierzy, że np: Pudzian na przykład czy inni nie brali to gówno wie i w dupie był zwyczajnie, a jego życie ogranicza się jak tutaj już pisano do siedzenia przy kompie. Może nie biorą ci co są na szarym końcu:). A jak ktoś pieprzy, że ciężarowcy nie biorą to też śmieszny jest i pewnie jest gimbusem, który siłownię zna tylko z opowieści kolegów, którzy podnieśli dwa razy gryf:D. Pewnie znajdą się wyjątki od reguły, bo mają zajebiste predyspozycje genetyczne, ale jeśli chodzi o czołówkę to znikomy procent jest czystych jak w ogóle jest ktoś "czysty", bo nawet te "odżywki" wspomagające już są takie, że graniczą z dopingiem.

go...........ek

2012-03-22, 23:11
Ulver napisał/a:




widać ze nie bierze koksu bo co? bo nie jest wyrzeźbiony ? pie**olisz pan głupoty..... gwarantuje Ci że bierze.... ale przekonamy się o tym dopiero za 20 lat... ( próbki moczu będą przetrzymywane a za 20 lat powstaną testy na te koksy które on akurat bierze) 90 % zawodowych sportowców bierze koksy które dla zwykłęgo szarego człowieka są niedostępne na badana nad nimi wydaje się grubą kase byle by na chwile obecną nie były wykrywalne .... a co do kolesia... ot co zwykła popisówka, na gryf mógł założyć taki sam ciężar w kółkach :)



zgadzam sie z tobą.. organizacje nie są w stanie nadążyć do wykrywania nowych rodzajów koksów przez co nie mogą ich zakazywać gdzieś o tym czytałem... a co do tego twojego sadola to sam trenuje codziennie po pare godzin biegam silka basen pracuje po 8h studiuje i jakos mam czas obejżeć wszystkie filmiki na sadolu i nie tylko...

Trepanatio

2012-03-23, 18:42
pie**olicie a nikt z was nie zna żadnego ciężarowca, więc zamknąć ryje lamusy

mariou92

2012-03-23, 23:03
Już cytować nie będę ale ktoś napisał że na zawodowstwie nie obejdzie się bez sterydów co jest prawdą każdy zawodowiec bierze by być coraz lepszym, siła duża tego człowieka więc nie oszukujmy się że nie brał sterydów i że to naturalne bo w zawodowstwie nie ma czasu na mięczaków i na powolne przyrosty :mikolaj:

rumbacz1985

2012-08-02, 21:09
jakim trzeba być deklem żeby takie głupoty pisac, że nie bierze koksu, goscie z byle jakiej siłki koksuja a biorą koks i dźwigaja dwa razy mniej a ten ie bierze, a co do ciężarowca, to mischa kokljaew, strongman, trójboista, dwuboista. ostanio startował na zawodach i zdaje sie wygrałał w martwym ciagu, a startował z gosciami, którzy są pozawieszani dożywotnio przez IPf, i co on jeden nie brał wygrał konkurencje,