18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski streamery umiera podczas transmisji na żywo

DiabelTaty • 2022-05-01, 17:14
Rosyjski streamer znany jako OfseT zmarł podczas grania w Escape from Tarkov. Transmitował na żywo na YouTube, a ostatnio na Trovo. 27 kwietnia OfseT jak zwykle komunikował się z publicznością i grał na żywo. Nagle złapał oddech, po który przestał wykazywać oznaki życia. Publiczność zareagowała na incydent, znalazła krewnych mężczyzny na portalach społecznościowych, który wezwał karetkę. Niestety, kiedy przybyli, mogli jedynie stwierdzić śmierć streamera. Miał 49 lat stary."


egotiz

2022-05-01, 22:40
Wyglada jak zakrzep. Umierasz w kilka sekund

kapelan_szturmowy

2022-05-01, 23:40
Halman napisał/a:

bayraktar mu w dupę



nie zasłużył na takie przyjemności.

silwerbalk

2022-05-02, 00:43
Anonimowy12663 napisał/a:

A widziales jakie jest poparcie wojny? Większość kacapow jest tak dobrze wytresowana, ze nawet nie będzie się buntować choćby ich zakuli w kajdany i wywieźli na syberie



W ZSRR byli tacy co wychwalali Stalina .... Choć ich wyj***ł na Sybir i do łagrów .... Od ruski człowiek

encoder178

2022-05-02, 01:56
jebac wszystkich kacapow, zetki j***ne

Zasysacz

2022-05-02, 02:14
lm65 napisał/a:

Pewnie to samo spotka putina. To tylko kwestia czasu:)



k***a oby bo będzie nieciekawie.

Gr0sZ

2022-05-02, 02:41
Co ciekawe grał w grę Escape From Tarkov, która jest bardzo nastawiona na realizm. I jak widać wydawcy poszli o krok dalej :D

7wporzondku

2022-05-02, 05:39
djpyza napisał/a:

To miecz obu sieczny czego nie rozumiesz ? ! czego się dziwisz ? lepiej pozwolić dla ruskich petów robić co chcą. bo cię dupa piecze ! naucz się myśleć zaczęło się od covida skończy się na wojnie w ukrainie !


Zaczęło się od wtc

Fears

2022-05-02, 06:34
Pewnie miał zajebisty gear i porobił prawie całe lobby, ale nie miał red rebela i dostał w oczy z PS od szczura na D2. Nie dziwie się.

Sigonek

2022-05-02, 07:17
O k***a, ale festiwal otępiałego plebsu :-D co byście zrobili jakby wam oderwali teraz Śląsk od macierzy i proklamowali niepodległość pod niemieckim protektoratem ? Po co tu w ogóle strzępić ryja... Gdzie macie COVID barany ??

kris1978

2022-05-02, 11:13
Dzisiaj napisał/a:

jakie to smutne... Polaczki dostali rozkaz : nienawidziec ruskow - polaczki nienawidza ruskow. Polaczki dostali rozkac - kochac ukraincow - polaczki kochaja ukraincow. ch*j z tym, ze ukry na potege zaczeli robic przekrety na OLX i wyludzaja w p*zde pieniedzy, ch*j z tym, ze ukrainskie tirowki rozsiewaly syfa oa wielu wielu lat, ch*j z tym, ze dzieki ukraincom janusze biznesu znowu moga uzywac argumentu : "na twoje miejsce mam 10 chetnych" ja pie**ole...
jak w miediach padnie haslo : żrec gowno - to polaczki zaczna wychwalac koprofilie i koprofagie na potege...



Pisz za siebie. Nienawidzę ukrów, za to co robili banderowcy. UPA wymordowała w ch*j Polaków i powinniśmy pamiętać o tym, tak samo jak o Katyniu. Zresztą kacapów też nienawidzę, ale nie dlatego że państwo mi każe, tylko dziadek mi to wpoił, bo w czasie wojny miał z nimi do czynienia i zawsze powtarzał, że większych świń nie widział.

kokogrom napisał/a:

zwykły rusek nie jest niczemyu winny że elity postanowiły wywołać wojne



Ale popierał wojnę i putina jak prawie 80% kacapów. Niech zdycha w piekle.

Karboksylator

2022-05-02, 11:25
myślałem, że ostatnie co zrobi to wyczyszczenie historii przeglądarki...

maridokus

2022-05-02, 11:41
Halman napisał/a:

bayraktar mu w dupę




Nie znałeś go ani jego poglądów a już go określiłeś.
Nie różnisz się niczym od ruśni I miłośników Putina.

cwe*u głupi.
Dawajta bana

htp

2022-05-02, 12:28
maridokus napisał/a:

Nie znałeś go ani jego poglądów a już go określiłeś.
Nie różnisz się niczym od ruśni I miłośników Putina.
cwe*u głupi.
Dawajta bana



Translator coś źle przetłumaczył, co to znaczy "ruśni"?

na...........pl

2022-05-02, 12:39
tolek01 napisał/a:

chcesz sankcje zobaczyć ? to idź na zakupy do sklepu , jedz zatankować , zobaczysz gdzie tak naprawde sankcje udeżają a nie pisz durnych komentarzy jak i reszta towarzystwa zresztą



Uderzają, idioto, w dupę biedoty.

alucard321

2022-05-02, 13:46
kris1978 napisał/a:

Pisz za siebie. Nienawidzę ukrów, za to co robili banderowcy. UPA wymordowała w ch*j Polaków i powinniśmy pamiętać o tym, tak samo jak o Katyniu. Zresztą kacapów też nienawidzę, ale nie dlatego że państwo mi każe, tylko dziadek mi to wpoił, bo w czasie wojny miał z nimi do czynienia i zawsze powtarzał, że większych świń nie widział.
Ale popierał wojnę i putina jak prawie 80% kacapów. Niech zdycha w piekle.



Czyli tak właściwie, to nie masz swojego zdania, tylko swojego dziadka.