18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski streamery umiera podczas transmisji na żywo

DiabelTaty • 2022-05-01, 17:14
Rosyjski streamer znany jako OfseT zmarł podczas grania w Escape from Tarkov. Transmitował na żywo na YouTube, a ostatnio na Trovo. 27 kwietnia OfseT jak zwykle komunikował się z publicznością i grał na żywo. Nagle złapał oddech, po który przestał wykazywać oznaki życia. Publiczność zareagowała na incydent, znalazła krewnych mężczyzny na portalach społecznościowych, który wezwał karetkę. Niestety, kiedy przybyli, mogli jedynie stwierdzić śmierć streamera. Miał 49 lat stary."


kawior2007

2022-05-01, 20:39
Chyba sputnik wszedł za mocno

htp

2022-05-01, 20:57
"Miał 49 lat stary" To nie taki stary.

Halman2

2022-05-01, 21:02
@autor, film ch*jowy, ale przyznaję ci piwko za jeszcze bardziej ch*jowe tłumaczenie opisu.

Anonimowy12663

2022-05-01, 21:02
kokogrom napisał/a:

zwykły rusek nie jest niczemyu winny że elity postanowiły wywołać wojne



A widziales jakie jest poparcie wojny? Większość kacapow jest tak dobrze wytresowana, ze nawet nie będzie się buntować choćby ich zakuli w kajdany i wywieźli na syberie

kierownikmasarni

2022-05-01, 21:06
Dzieciak miał tylko 14 lat, strasznie zajechani ci ruscy.

Halman2

2022-05-01, 21:19
@autor, film ch*jowy, ale przyznaję ci piwko za jeszcze bardziej ch*jowe tłumaczenie opisu.

tolek01

2022-05-01, 21:46
djpyza napisał/a:

To miecz obu sieczny czego nie rozumiesz ? ! czego się dziwisz ? lepiej pozwolić dla ruskich petów robić co chcą. bo cię dupa piecze ! naucz się myśleć zaczęło się od covida skończy się na wojnie w ukrainie !



notoż właśnie chłopcze , naucz sie mysleć..

Dzisiaj

2022-05-01, 21:53
jakie to smutne... Polaczki dostali rozkaz : nienawidziec ruskow - polaczki nienawidza ruskow. Polaczki dostali rozkac - kochac ukraincow - polaczki kochaja ukraincow. ch*j z tym, ze ukry na potege zaczeli robic przekrety na OLX i wyludzaja w p*zde pieniedzy, ch*j z tym, ze ukrainskie tirowki rozsiewaly syfa oa wielu wielu lat, ch*j z tym, ze dzieki ukraincom janusze biznesu znowu moga uzywac argumentu : "na twoje miejsce mam 10 chetnych" ja pie**ole... :homer:

jak w miediach padnie haslo : żrec gowno - to polaczki zaczna wychwalac koprofilie i koprofagie na potege...

Juzwa

2022-05-01, 21:59
Aiden86 napisał/a:

pie**olisz, drona w dupie ruska jeszcze nie było, sam byś pewnie zerknął sadolcu, no przyznaj się, tak z ręką w majtasach....



No i ta kotwica...

Siriuz

2022-05-01, 22:24
Dzisiaj napisał/a:

jakie to smutne... Polaczki dostali rozkaz : nienawidziec ruskow - polaczki nienawidza ruskow. [...]


j***ny konformizm. Ludzie maja tak smutne i poprane zycie, ze lapia sie kazdej formy afirmacji. Nic nowego. To samo kieruje motlochem, ktory po dzis dzien gdzies na Indonezyjskich wyspach, czy w Afryce, pali wiedzmy na stosie. Owczy ped. Moralna panika.


kierownikmasarni

2022-05-01, 22:25
Dzisiaj napisał/a:

jakie to smutne... Polaczki dostali rozkaz : nienawidziec ruskow - polaczki nienawidza ruskow. Polaczki dostali rozkac - kochac ukraincow - polaczki kochaja ukraincow. ch*j z tym, ze ukry na potege zaczeli robic przekrety na OLX i wyludzaja w p*zde pieniedzy, ch*j z tym, ze ukrainskie tirowki rozsiewaly syfa oa wielu wielu lat, ch*j z tym, ze dzieki ukraincom janusze biznesu znowu moga uzywac argumentu : "na twoje miejsce mam 10 chetnych" ja pie**ole...
jak w miediach padnie haslo : żrec gowno - to polaczki zaczna wychwalac koprofilie i koprofagie na potege...



Czyli wyj***li cie z roboty, masz syfa i jeszcze nie umiesz kupować online.

Beka_XD

2022-05-01, 22:33
49 lat i napie**alał w jakieś śmieszne gierki dla dzieciurów? Niezły k***a noł lajf z niego był...