18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski milicjant vs protestujący

tomek1491 • 2012-09-24, 12:58
Podczas protestów przeciwko Putinowi milicjant elegancko pociągnął jednej babce przez łeb. Osobiście uważam, że powinien sprzedać taką pałę każdemu, do czego to doprowadziło, że zdejmują mu kask itp. A laska co dostała zachowuje się jakby przynajmniej stoczyła rundę z Kliczką.


juki

2012-09-24, 17:42
"Jeblem to jeblem, po ch*j drazysz temat"

sz...........r9

2012-09-24, 17:42
A to przypadkiem nie jest protest przeciw Putinowi ? U nich przynajmniej mieli jaja i wyszli na ulice. My dalej będziemy udawać że wszystko jest fajnie.

boooreq

2012-09-24, 17:42
wisnia9202 napisał/a:

Jak na moje to sam powinieneś tą pałą w łeb dostać pacanie. Najpierw się dowiedz o co oni walczą a potem komentuj.

Haters gonna hate



To teraz siebie postaw w takiej sytuacji, jesteś w pracy jak co dzień, dostajesz POLECENIE od szefa, żeby ochraniać tam tłum bla bla bla. Stoisz sobie a tu nagle stare zapyziałe babska się na Ciebie rzucają i okładają, zdejmują kask, Ty oczywiście byś zachował klasę i je grzecznie poprosił o przestanie ? :) Ja to bym chyba k***a pistolet wyjął :snajper2:

ooip

2012-09-24, 17:50
sie k***y pchaja a jak dostana to tragedia niby.jebac ją

Sa...........is

2012-09-24, 17:55
Szczerze? Nalezalo sie jej ^^ Tez bym sie zdenerwowal jak bym grzecznie chcial odebrac flage (czerwona, pewnie ze swastyka na srodku) a tu by mi jakas baba moj milicyjny helm sciagala =D

piru

2012-09-24, 17:56
boooreq napisał/a:


jesteś w pracy jak co dzień, dostajesz POLECENIE od szefa (...) Ja to bym chyba k***a pistolet wyjął :snajper2:



Kolega chyba spod kopalni Wujek.

MIhau_

2012-09-24, 17:59
Szkoda, ze my w robocie nie mozemy w ten sposob spacyfikowac kazdego, kto narusza nasza nietykalnosc, eh marzenia....

Tuiq

2012-09-24, 18:03
Równouprawnienie k***a.

LICH0

2012-09-24, 18:07
Faktycznie ładna bania.

AmorPatriae

2012-09-24, 18:13
Tamtą się teraz wszyscy k***a zajmują sytuacją, a u nas czerwone sk***ysyny są na stołkach od 70 lat. Nooo ale przecież mamy demokrację! Wszystko jest cacy! Białoruś, Ukraina, Rosja są złe bo nie mają demokracji (czytaj - zachodnie państwa nie mogą osadzić swoich marionetkowych przywódców i zinfiltrować państwa). Nie jestem też za tyranią, ale to temat na dłuzszą rozmowę. W każdym bądz razie każdy nie mający się za intelektualne zero Polak wie, że dyktatura Łukaszenki (Białoruś) i Janukowycza (Ukraina) jest nam wybitnie na rękę bo odziela nas od Rosji, a więc od jej strefy wpływów, a ja kocham rosję tym bardziej im dalej ona się znajduje od mojego kraju. Obalając te dyktatury i wspierając opozycję sami się pchamy w łapska Moskwy. No ale Sikorski dostał wyraźne rozkazy z Waszyngtonu. Zresztą jaka to różnica Bruksela,Berlin czy Moskwa... i tak wszyscy mają na to wyj***ne, ważne żeby jakoś przezyc do pierwszego, a że trzeba to zrobić za 1000zł i żyć w niesuwerennym kraju to trudno. Ważne że "ch*jowo ale stabilnie" TFU!

maciek24043

2012-09-24, 18:22
Nie rozumiem komentarzy niektórych osób, w Rosji policja chociaż ma jakiekolwiek prawo do użycia siły. Niby po co mu ta pałka ? Właśnie na takie sytuacje, ta kobieta powinna się cieszyć, że dostała tylko raz i się skończyło.

Seta666

2012-09-24, 18:29
Niezłe wary obciągary

wesolyromek

2012-09-24, 18:40
"łoj ty ty zostaw mój kask!" tez bym się wkurzył gdyby ktoś mi kask podwędził

Fragless

2012-09-24, 18:46
kstk napisał/a:

Jeśli kibicujesz rosyjskiej milicji pałującej protestujące kobiety, to znaczy, że jesteś absolutnym zerem.
Koniec.



No to jestem zerem. Baby powinny siedzieć przy garach a nie na protestach.

Kupa_w_majtkach

2012-09-24, 19:00
A teraz do wsyzstkich ślepców. Obejrzyjscie sobie to uderzenie jeszcze raz, a jeżeli za mało to i jeszcze raz. Nie dostała w łeb, tylko w rękę i po ramieniu. Wyj***ła się, bo chciala pokazać jacy to oni są brutalnie tłumieni.

Ja bym jeszcze suce dołożył raz, za bieganie z czerwoną flagą :)