18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska ustawka

alucard321 • 2020-05-28, 12:39
W Rosji dzień jak codzień.


mesjans

2020-05-28, 16:44
Juzwa napisał/a:

Jest boisko, są dwie bramki. Skombinować piłkę i zagrać o honor. NIE, trzeba się napie**alać jak bydło. ch*j z nimi, niech zdychają.



Pewnie nie mieli skąd skombinować tej piłki.

alucard321

2020-05-28, 17:19
Juzwa napisał/a:

Pies_poligona wstaw jeszcze ze dwa trzy razy to samo. Ręce ci się trzęsą?
Największym pedałem jest ten, który widzi pedała w każdym innym.



Dobrze że powtórzył 2 razy aby to wszyscy zapamiętali raz na zawsze.

cedrikk

2020-05-28, 18:02
Słabo honorowa skoro petują i kopią po łbach leżących.

fieryangel

2020-05-28, 19:00
Seksiaczek napisał/a:

Ale jaka kultura,nie to co u pewnej grupy nie białej.



Nie ma żadnej kultury, bo bili leżących. ruscy czy tam inni ukraincy nie są w niczym lepsi od murzynów.
No i sam fakt istnienia tej ustawki świadczy o tym, że to podludzie.

korinogaro

2020-05-28, 19:33
cedrikk napisał/a:

Słabo honorowa skoro petują i kopią po łbach leżących.





fieryangel napisał/a:

Nie ma żadnej kultury, bo bili leżących. ruscy czy tam inni ukraincy nie są w niczym lepsi od murzynów.
No i sam fakt istnienia tej ustawki świadczy o tym, że to podludzie.



Wszystko zależy od tego na jakie zasady się umówili. Jeśli miało być "wszystko dozwolone dopóki przeciwnik nie jest nieprzytomny lub się nie poddał" to pełna kultura.

SpirytPL

2020-05-28, 20:22
Juzwa napisał/a:

Jest boisko, są dwie bramki. Skombinować piłkę i zagrać o honor. NIE, trzeba się napie**alać jak bydło. ch*j z nimi, niech zdychają.



k***a jak maja takie hobby i lubia ta, a przy tym robia to gdzies na uboczu nie przeszkadzaj nikomu to h*j ci do tego. Najlepiej zakazać wszystkiego i regulowac prawem. Jestem zdania jeżeli ktoś chce się najeść rtęci, nie mozna mu przeszkodzi i nie ratowac póżniej jak delikwent po fakcie sie rozmysli.

Pirx

2020-05-28, 20:47
Miła, kulturalna potyczka bandy przygłupów.

MalcolmX

2020-05-28, 22:35
I jest fajnie,
fajniusio,
po koleżeńsku

razak

2020-05-28, 23:22
fieryangel napisał/a:

Nie ma żadnej kultury, bo bili leżących. ruscy czy tam inni ukraincy nie są w niczym lepsi od murzynów.
No i sam fakt istnienia tej ustawki świadczy o tym, że to podludzie.



nie no bo k***a w mma jak ktoś leży to sie go nie dotyka .... masz reguły w tej zabawie ! Ta reguła to w Polsce słowo "BASTA" jeśli ją wypowiesz nikt nie ma prawa Cie dotknąć gdyż są obserwatorzy. Tylko Twoim sumieniem później jest spojrzenie ziomkom w oczy w którym momencie to zrobiłeś :) Walczy sie do końca .

mlodysrz

2020-05-29, 03:38
te w dresch daly radę ale omijają. mój stary wali lepiej pod żabką

botspam napisał/a:

3 min to raczej wyrównana bójka



to chyba o to chodzi. ch*j w to nie wapuje nie wale pod mangę. chyba cos mnie ominęło w życiu

adam33x

2020-05-29, 12:11
Ci z gorszym armorem przegrali, tak to jest jak się hajs z qustów na głupoty przepie**ala ;)

PanAdamSam

2020-05-29, 15:22
Juzwa napisał/a:

Jest boisko, są dwie bramki. Skombinować piłkę i zagrać o honor. NIE, trzeba się napie**alać jak bydło. ch*j z nimi, niech zdychają.



Nie rozumiem tego bólu dupska. k***a jedni lubią chodzić po górach, inni po nocach grać w kanter strajka, a oni akurat lubią napie**alać się po mordach. Robią to w lesie na odludziu, udział biorą sami zainteresowani- niech się bawią, ch*j mnie do obchodzi.

Noct

2020-06-01, 03:53
Juzwa napisał/a:

Jest boisko, są dwie bramki. Skombinować piłkę i zagrać o honor. NIE, trzeba się napie**alać jak bydło. ch*j z nimi, niech zdychają.



A co Ci to k***a przeszkadza? Kulturalnie, w rękawiczkach, na uboczu. Nikomu nie robią pod górkę, ale zawsze się znajdzie jakaś k***a, której zabawa przeszkadza. Na bokserów też krzyczysz? Zajmij się sobą.

meshtkov

2020-06-01, 16:20
Juzwa napisał/a:

Jest boisko, są dwie bramki. Skombinować piłkę i zagrać o honor. NIE, trzeba się napie**alać jak bydło. ch*j z nimi, niech zdychają.



Dopóki nak***iają się bez postronnych to ch*j Ci do tego j***ny futbolowcu. Jeśli lubią sobie dać po ryju i wypluwać zęby to ch*j Ci do tego. Wolę, gdy wyładowują agresję w taki sposób niż na ulicy.