18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjscy żołnierze przechodzą na Islam

Musashi_Miyamoto • 2019-04-15, 19:52
Prawie 40% Armii Rosyjskiej to muzułmanie ale od dłuższego czasu etniczni Rosjanie również przechodzą na Islam.

Ps: coś często moderatorzy tego typu niepochlebne informacje o rosjanach usuwają mam nadzieje że nie stanie się tak za chwilę z tym materiałem.


camson

2019-04-16, 14:34
I dobrze. Rosja sama się rozpadnie.

Azzazel

2019-04-16, 16:06
Że się wymądrzę, ale muzułmanie są etnicznymi rosjanami. Rosja to federacja "państw" i różnych grup etnicznych i religijnych. Każdy kto należy do tej federacji jest rosjaninem z punktu widzenia rosyjskiej panstwowosci. Nie ważne, czy to Awarscy sunnici, neopogańscy Mariowie czy prawosławni Ruscy. No właśnie, Ruscy, Słowo o które ci chodziło to Ruski. Najliczniejsza grupa etniczna w Rosji.

Musashi_Miyamoto

2019-04-16, 20:25
Azzazel napisał/a:

Że się wymądrzę, ale muzułmanie są etnicznymi rosjanami. Rosja to federacja "państw" i różnych grup etnicznych i religijnych. Każdy kto należy do tej federacji jest rosjaninem z punktu widzenia rosyjskiej panstwowosci. Nie ważne, czy to Awarscy sunnici, neopogańscy Mariowie czy prawosławni Ruscy. No właśnie, Ruscy, Słowo o które ci chodziło to Ruski. Najliczniejsza grupa etniczna w Rosji.



Już nie długo najliczniejsza... Słaba dzietność jest u Rosjan Słowiańskich ok 1,37 dziecka w najlepszych wskaźnikach jakie zdaje ma się Królewiec (ros. Kaliningrad). W porównaniu do rodzin muzułmańskich gdzie średnio w Rosji na kobietę rodzi się 3.0 dziecka to dość szybciutko ich wchłaniają.

OCZYWIŚCIE ŻE Rosja to największe MULTI-KULTI na Świecie, mnie nie musisz uświadamiać ja tylko obrazuje dokładniej czym jest Rosja gdyż wiele osób ma złudne przeświadczenie które oczywiście rasuje odpowiednia Rosyjska Propaganda jakoby Rosja była obrońcą Cywilizacji Konserwatywnej baaa nawet Prawicowej Europy i jej wartości tym czasem Rosja to IMPERIALNE MULTI KULTI bazujące na Imperializmie "przygranicznym" lubującym się w wojnach z sąsiadami. Imperialiźmie dążącym do tzw Ruskiego Świata i jak przystało na IMPERIALIZM bardzo surowo walczą z Nacjonalizmem.

MartweMurzyńskiePłody

2019-04-16, 20:59
mygyry napisał/a:

No cóż, gdyby muzułmanin z AK47 przy boku zapytałby mnie czy przejdę na islam, to jakoś niezręcznie byłoby odmówić...



dałbym sobie głowę uciąć,że tak właśnie by było

Crapshit

2019-04-16, 23:18
Ruskie od zawsze były zgnite i przegnite islamem. O ile szczęśliwszy byłby świat bez kacapów.

Magborn

2019-04-17, 18:10
No i chwatit ! Tera nożyki i neof(ju)itów na obrzezanie :D

Musashi_Miyamoto

2019-04-18, 22:52
Jedna z muzułmańskich armii Rosji.


skywalker75

2019-04-18, 23:04
Co ty tak chłopie wrzucasz ciągle tu te materiał o Rosji... Tu akurat masz Razmana Kadyrowa ze swoimi czeczeńskimi żołnierzami , z tego co wiem to muzułmanie od wieków. Ale przede wszystkim to Putinowski aparatczyk, trzymajacy Czeczenów pod butem. Religia gra tu drugorzędną rolę.

r061071

2019-04-18, 23:11
ch*j dupa i kamieni kupa zdrajcy norody czeczenskiego pocholki rosji

FoxEngine

2019-04-18, 23:32
U nas jest ku chwale ojczyzny, u nich allah akbar.