18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjscy żołnierze przechodzą na Islam

Musashi_Miyamoto • 2019-04-15, 19:52
Prawie 40% Armii Rosyjskiej to muzułmanie ale od dłuższego czasu etniczni Rosjanie również przechodzą na Islam.

Ps: coś często moderatorzy tego typu niepochlebne informacje o rosjanach usuwają mam nadzieje że nie stanie się tak za chwilę z tym materiałem.


mygyry

2019-04-15, 19:56
No cóż, gdyby muzułmanin z AK47 przy boku zapytałby mnie czy przejdę na islam, to jakoś niezręcznie byłoby odmówić...

Musashi_Miyamoto

2019-04-15, 19:59
mygyry napisał/a:

No cóż, gdyby muzułmanin z AK47 przy boku zapytałby mnie czy przejdę na islam, to jakoś niezręcznie byłoby odmówić...



Tu akcja toczy się w Rosji na obiekcie należącym do Armii Rosyjskiej a nie gdzieś w afgańskich górach z trzymanymi w niewoli żołnierzami rosyjskimi.

filip_czarny

2019-04-15, 20:05
Ja Pie nicze. Rosja? Przepraszam za przekleństwo.

de_Sade

2019-04-15, 20:05
No i nie wiem cieszyć się, czy nie. Z jednej strony islam to rak, z drugiej to kolejny sposób w jaki gnije Rosja.

Musashi_Miyamoto

2019-04-15, 20:24
Rosjanie przechodzą na Islam 2017
Jak olbrzymia to jest skala można zobaczyć na Youtube pod hasłem: "РУССКИЙ СОЛДАТ ПРИНЯЛ ИСЛАМ "


Ni...........ny

2019-04-15, 20:56
Ale o co ten ból dupy ? To ich problem i to spory, jak się zbuntują to nie ruszą na Warszawę tylko na Moskwę
Wypada się cieszyć z bajzlu w armii wroga ;-)

Musashi_Miyamoto

2019-04-15, 21:02
Niezwyciężony napisał/a:

Ale o co ten ból dupy ? To ich problem i to spory, jak się zbuntują to nie ruszą na Warszawę tylko na Moskwę
Wypada się cieszyć z bajzlu w armii wroga



Już są masowe bójki między Rosjanami którzy nie przechodzą na Islam a muzułmanami w Rosyjskiej armii . Tu mi moderator za chwilę wyrzuci materiał więc tylko dam namiary że na portalu CDA pod hasłem "Rosjanie vs Czeczeńcy" można zobaczyć na prawdę masową bójkę oraz opis jej genezy akcja z bardzo nie dawna.

impressa88

2019-04-15, 21:13
To teraz czas na pas szahida :mrgreen:

Ni...........ny

2019-04-15, 21:59
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Już są masowe bójki między Rosjanami którzy nie przechodzą na Islam a muzułmanami w Rosyjskiej armii . Tu mi moderator za chwilę wyrzuci materiał więc tylko dam namiary że na portalu CDA pod hasłem "Rosjanie vs Czeczeńcy" można zobaczyć na prawdę masową bójkę oraz opis jej genezy akcja z bardzo nie dawna.



Nadal nie rozumiem czym się tak podniecacie. W ruskiej armii zawsze było pełno muzułmanów z tych ich republik islamskich jak Czeczenia właśnie czy inne ch*jostany. To nie jest nic nowego, więc nie ma się czym ekscytować :kawa:

Musashi_Miyamoto

2019-04-15, 22:15
Niezwyciężony napisał/a:

Nadal nie rozumiem czym się tak podniecacie. W ruskiej armii zawsze było pełno muzułmanów z tych ich republik islamskich jak Czeczenia właśnie czy inne ch*jostany. To nie jest nic nowego, więc nie ma się czym ekscytować



Dlaczego powyższe posty odbierasz jako "ekscytacje"? To normalne relacjonowanie. Masz racje muzułmanów w Rosji zawsze było bardzo dużo. Szacuje się że 1/4 Rosji to muzułmanie ok 30 000 000 natomiast zjawisko masowego przechodzenia na Islam etnicznych rosjan jest bardzo świeżym zjawiskiem występującym licznie dopiero w ostatnich latach tak masowo .

Bardzo ciekawe są też komentarze jakie pod takimi filmami są zamieszczane. Właściwie 1 na 10 rosjan odważa się na delikatną krytykę ale od razu jest ripostowany różnymi tekstami.... Widać że jest na terenie Federacji Rosyjskiej bardzo ostra w tym temacie poprawność polityczna która represjonuje tych którym się to nie podoba... Najczęściej Rosjanie w komentarzach odnoszą się do owego zjawiska z szacunkiem a muzułmanów nazywają "braćmi"... Jakiekolwiek przejawy "Nacjonalizmu" są surowo krytykowane z podkreśleniem że niema dla nich miejsca w "wielokulturowej Rosji".


r061071

2019-04-15, 23:25
to ch*j im w dupe i kawalek szkla a swojej kozy nie oddam

a bym zapomial oni pojda pierwsi na chinski front

strachu102

2019-04-16, 00:07
o ja pie**ole!! lepiej zdechnąć jak być kacapem, lepiej się nie narodzić niż być muzułamańcem, ale ruskim muzułmańcem zostac to jak zamienić się w wiadro gówna

nowynick

2019-04-16, 08:03
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, gównoprawda i statystyka. A jak statystyka trzaśnięta z internetu to już w ogóle... na filmie JEDEN kacap przechodzi na islam a Wy już widzicie armię Saladyna za Bugiem. Ruscy a i owszem prawie przeszli na islam, ale to było przeszło 1000 lat temu. Dylemat islam czy chrześcijaństwo rozwiązał zakaz picia jakim został by objęty ówczesny władca :D . Ostatecznie (nieoficjalnie 955, a jeszcze bardziej nieoficjalnie 860 rok. n.e.) przyjęli chrzest przed nami

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-16, 08:29
Może my ze złej strony widzimy islamskie zagrożenie,kto wie kto będzie po putinie,może bardziej radykalny erdogan?Kto wie...