18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjscy przeciwnicy picia na ulicy

ja...........ka • 2018-09-21, 12:23
W Rosji nastała nowa moda, grupy chłopaczków chodzą i dbają o to by nie było pite na ulicach. Tutaj mamy jedną z ciekawszych bójek tego oto kanału.

UPAdlina

2018-09-22, 11:10
Tak k***a umoralniająco to jakiś j***ny muzułmański śmieć! Takim akcjami możliwe że chcą sobie oczyszczać teren pod swoje j***ne osadnictwo. Tak jak lobby żydzie albo muslimskie [obstawiam tych pierwszych bo przecież Polska to ich sp***olin polin.] u nas próbowały ostatnio świńską trzodę trochę wyrżnąć pod pretekstem ASF... ale najęty błazen dał dupy i plan spalił na panewce.
https://24wspolnota.pl/pl/parczew/wydarzenia/35236/ASF-Lekarz-weterynarii-podmieni%C4%87-pr%C3%B3bk%C4%99-krwi-do-badania.htm

LampiX89

2018-09-22, 13:02
W Polsce jakby wpadł na taki pomysł to myślę, że po 1 wyjściu w miasto nie miałby już czym nagrywać a wstyd z obitym ryjem przed kamerę wchodzić. 1 wpie**ol za wylanie alko, a 2 za bycie konfiturą :D

OsiedleSebixowa

2018-09-22, 13:24
LampiX89,
Jak w Rosji wygląda to tak jak na nagraniu to w Polsce tym bardziej ch*ja by im zrobili, nie fantazjuj.

Siberian_Meat_Grinder

2018-09-22, 15:22
przecież to ewidentnie czeczeni - muslemy, które potępiają picie alkoholu OGÓLNIE. W ten sposób prowadzą swego rodzaju dżihad i ograniczają wolność innym obywatelom.