18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjscy przeciwnicy picia na ulicy

ja...........ka • 2018-09-21, 12:23
W Rosji nastała nowa moda, grupy chłopaczków chodzą i dbają o to by nie było pite na ulicach. Tutaj mamy jedną z ciekawszych bójek tego oto kanału.

AN...........or

2018-09-21, 20:34
przecież to czeczeńcy, więc robią to z powodu ideologii, nie dla odsłon

Meisu

2018-09-21, 20:45
wiem, że trudne ale zna ktoś tytuł piosenki z 0:30 ?

kesaburg

2018-09-21, 20:50
Jak można nie dać piwa za post?.Te k***y co kręcą i biją malatów to jakieś ciężkie frajestrstwo jest

ellsworth

2018-09-21, 20:55
Modrzew88 napisał/a:

Ewidentnie widać, że robią to głównie po to żeby nakręcić aferę. Każdy racjonalnie myślący człowiek potrafi sobie wyobrazić jaki skutek może przynieść podchodzenie do nawalonej młodzieży i zwracanie im uwagi, że nie powinni zachowywać się niezgodnie z prawem. Skoro są takimi wielkimi bojownikami moralności to po co im kamera? Odpowiedź jest prosta, typkowi nie chodzi o szanowanie przepisów prawa tylko o nabicie sobie fejmu w internetach. Jego motywacje są typowo egoistyczne, nie ma to nic wspólnego ze szczerą chęcią dbania o ład i porządek na ulicach. Goście mają parcie na szkło. Wynaleźli sobie pozornie chwalebną akcję, na fali której mogą się wybić. Zapomnieli tylko o jednym. Nikt z nas nie jest upoważniony do egzekwowania prawa. Od tego jest Policja. Jeżeli przeszkadzają nam osoby robiące trzodę w naszym mieście to faktycznie możemy zwrócić im uwagę, ale jeżeli to nie poskutkuje to nie my jesteśmy od wylewania im piwa, tylko policjanci, po których zawsze możemy zadzwonić. Tak robi się w cywilizowanym społeczeństwie w momencie gdy ktoś nie potrafi uszanować pewnych norm społecznych i przepisów prawa. Takie wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę można stosować w dziczy/dżungli. Chłopaki chcieli być fajni, a w rezultacie ich działanie niczemu ani nikomu nie pomogło, wręcz przeciwnie, doprowadziło do eskalacji przemocy.


ch*ja mnie interesuje, czy nabija sobie jakiś fejm, czy osiąga satysfakcję seksualną z tego. Liczy się to, że dobrze robi. Raz, że tępi taką patolę, co w publicznych miejscach się alkoholizuje, a dwa że załatwia to z pełną kulturą. Przypatrz się! Nawet ruskiego nie trzeba znać, żeby zrozumieć. Podchodzi i GRZECZNIE prosi by ten nie pił. Tamen do niego z agresją, chce go oblać, chce go pobicą. Dostaje wpie**ol, ale WYŁĄCZNIE defensywny, mimo że tamten mógłby go zmasakrować, to unika walki, cofa się i po prostu wzywa policję, by zajęli się tym debilem. A już wisienką na torcie jest jego koszulka z wiele mówiącym napisem....

edek.bajzel

2018-09-21, 21:01
conderus napisał/a:

przecież to czeczeńcy, więc robią to z powodu ideologii, nie dla odsłon


tyś k***a widział czeczeńca, a ja znałem ,
ten mój zawsze uważał że jego kraj jest okupowany, a ruskie to ch*je
cholernie pamiętliwy facet, choć to lata temu było

kesaburg

2018-09-21, 21:05
Jeszcze jedno,nie pijesz to na siłę nie uszczęśliwiaj innych.Tak robią weganie i muzułmanie.Uwaga zaj***ne nie pamiętam skąd.Znajomi weganie wyjechali i zostawili nam swoje psy.Psy miały żarcie wegańskie i chyba obrożę.Ale jak spadł mi kawałek jałowcowej na podłogę to myślałem że razem z dywanem wpie**olą.Pozdrowienia dla wszystkich zjebów co myślą że nawpie**alali sobie do łba pierdół o żabach i na siłę próbują zainteresować tym innych

RadzioC

2018-09-21, 21:06
Wyswietlenia na yt w milionach, jezeli cos jest glupie a dziala to nie jest glupie.

lopez_

2018-09-21, 21:18
haha, gościu w 1:27 taki orient miał, że startował nie do tego przeciwnika :D

kr...........81

2018-09-21, 21:29
zaczepił dzieci i kozak żeby żeby zaczepił innych to by go zaj***li

P4GER

2018-09-21, 21:33
Tez mi to to ciekawa bojka, idz pan w ch*j
:-/

~mg_schutze

2018-09-21, 22:02
ЛЕВ ПРОТИВ to kolejna odsłona starego STOP XAM.
Generalnie robią to pod przykrywką wprowadzonego kilka lat temu prawa o zakazie picia i palenia w miejscach publicznych.
W przypadku tytoniu chodzi o dworce pkp i pks czy galerie itp zbiegowiska.

edek.bajzel

2018-09-21, 22:03
kesaburg napisał/a:

Jeszcze jedno,nie pijesz to na siłę nie uszczęśliwiaj innych.Tak robią weganie i muzułmanie.Uwaga zaj***ne nie pamiętam skąd.Znajomi weganie wyjechali i zostawili nam swoje psy.Psy miały żarcie wegańskie i chyba obrożę.Ale jak spadł mi kawałek jałowcowej na podłogę to myślałem że razem z dywanem wpie**olą.Pozdrowienia dla wszystkich zjebów co myślą że nawpie**alali sobie do łba pierdół o żabach i na siłę próbują zainteresować tym innych


pijesz czy ćpasz,
bo jakoś kupy się twoja opowieść nie trzyma

OsiedleSebixowa

2018-09-22, 00:47
Misiowate sebixy grupują się w jakąś samozwańczą paramilitarną organizację, ale grupy nawalonych do półprzytomności 14 czy 16-letnich pająkowatych szczudłaków w rurkach co ledwo od ziemi odrosły to też patologia. Przecież ten patykowaty szczawik w różowej bluzeczce ledwo się trzyma na nogach i ledwo na oczy widzi ale podskakuje jak kogucik do tego misiowatego sebixa mimo że spada na pół liścia, napie**olił się jednym piwem smakowym i włączyła mu się nieśmiertelność. Na kanale sebixy mają też nagrania jak w miejscach z zakazem kurzenia pryskają ludziom po zapalonych petach wodą ze zraszacza.

Heydash

2018-09-22, 04:50
Modrzew88 dobrze gada poza tym że policja pisze się z małej, a nawet bym się pokusił że z mniejszej albo najmniejszej.