18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja jakiej nie znacie

likidis • 2013-08-10, 00:15
Patrząc po różnych filmikach o tym co się dzieje na drogach w Rosji, ten niesie płomyczek nadziei :-D



Nie znalazłem tego na serwisie, jak jest to mój temat usuńcie.

wajnona

2013-08-10, 11:26
Myślałam, że to normalne, że gdy się widzi (bo czasem oczywiście można przeoczyć) zwierzaka na drodze to się czeka aż przejdzie, a nie rozgniata go specjalnie kołami samochodu :D Jednakże bardzo podoba mi się to zatrzymywanie i pomaganie staruszkom przejść przez jezdnię. Piwko! :)

Polvodka

2013-08-10, 11:31
Mysz_Kamiki napisał/a:



Jaka nienawiść do Rosjan? Skąd? Rosjanie to są tak zajebiście nastawieni do życia ludzie, że przy nich Polak to jest najgorszy pesymista. Wiem bo znam kilku. To polityka tych kurew na górze jest popie**olona


Dokładnie o to mi chodzi; tak naprawdę media, razem z władzami nas dzielą, oba narody są do siebie podobne.

tranzystor

2013-08-10, 11:33
Sessvisto napisał/a:

Ja mam powód do nienawidzenia rusków.



Masz powód, bo jesteś "polaczkiem". Zawiść, nienawiść i pogarda to cecha szczególna takich jak ty.

bisfhcrew

2013-08-10, 11:46
Bardzo k***a naturalne, pomóc komuś tylko po to by móc wstawić filmik z sobą na youtube. Ciekawe czy gdyby nie mieli kamerek, to też byliby tacy uprzejmi. Nie mówię, że źle robią. Jeśli dzięki kamerką w aucie mają być mili to fajnie, ale nie zmienia to faktu że robienie tego na pokaz to ciota i ch*j.

Novac

2013-08-10, 11:49
Sadistic już tylko z nazwy :/

marson

2013-08-10, 15:41
k***a, bo Rosjanie to w gruncie rzeczy to dobrzy ludzie....

danieltrcd

2013-08-10, 20:30
Mojego zdania na temat rosji nie zmienie i kropka. Jebac te komunistyczne k***y! Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!

tranzystor

2013-08-11, 19:46
danieltrcd napisał/a:

Już ją skończyłem j***ny transie



Dla ciebie to był wyczyn skończyć podstawówkę.

danieltrcd napisał/a:

Mojego zdania na temat rosji nie zmienie i kropka. Jebac te komunistyczne k***y! Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!



Gimbaza stoi za tobą!

danieltrcd

2013-08-11, 20:29
tranzystor napisał/a:



Dla ciebie to był wyczyn skończyć podstawówkę.



Gimbaza stoi za tobą!



Ćwikej rolada