18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja jakiej nie znacie

likidis • 2013-08-10, 00:15
Patrząc po różnych filmikach o tym co się dzieje na drogach w Rosji, ten niesie płomyczek nadziei :-D



Nie znalazłem tego na serwisie, jak jest to mój temat usuńcie.

xXDoggXx

2013-08-10, 06:43
Fakt- Rosja dziwny kraj, tzn. ludzie dziwni :D dość groteskowi, delikatnie ujmując :] ale jednak płynie w nas ta sama Słowiańska krew do ch*ja, wiec zamiast ciągle szukać powodów do podziału, zacznijmy ich szukać do jednoczenia się. My "Polaczki" wcale nie jesteśmy od nikogo lepsi żeby tak z innych się naśmiewać, a i z nas niezła pompę na pewno mają "pijaki, złodzieje" itp itd. Browar za film, w każdym z nas jest ten płomyczek, tylko nie każdy potrafi go rozniecić do pożaru.

ConorBro

2013-08-10, 07:58
Może nie zabrzmi to sadystycznie ale czegoś takiego powinno być dużo więcej i nie ma znaczenia czy podobne filmiki już były czy nie.

Takafura

2013-08-10, 08:02
Najdrastyczniejszy materiał z Rosji jaki tu widziałem.Tylko Bibera i Seleny brakowało w tej sielance.

iskiera2

2013-08-10, 08:07
a co ma ten kot wspolnego z tematem? przeciez po pasach przechodził :s

Sessvisto

2013-08-10, 08:14
Polvodka napisał/a:

Nienawiść do Rosjan jest nam wpajana od małego i dlatego tak ich nie lubimy, taka prawda, że w zachowaniu, to są tacy sami ludzie jak my, tym bardziej, że też Słowianie, więc powinna być według mnie przyjaźń tych dwóch narodów.
Żeby nie było: Rosjanom też wpajają nienawiść do Polaków.
Większości nam Rosjanie nic nie zrobili, tak jak my im, to że kiedyś były wojny nie powinno dzielić dzisiejszych ludzi; zachowujemy się jak jakieś dzikie bestie, które żyją dzięki instynktowi.
Nie, nie jestem lewacką kur*ą.



Ja mam powód do nienawidzenia rusków.

sw...........zy

2013-08-10, 08:21
zimne piwo dla tych facetów.

Gilznosa

2013-08-10, 08:25
śmierdzi mi FEJKIEM

Mysz_Kamiki

2013-08-10, 08:27
Polvodka napisał/a:

Nienawiść do Rosjan jest nam wpajana od małego i dlatego tak ich nie lubimy, taka prawda, że w zachowaniu, to są tacy sami ludzie jak my, tym bardziej, że też Słowianie, więc powinna być według mnie przyjaźń tych dwóch narodów.
Żeby nie było: Rosjanom też wpajają nienawiść do Polaków.
Większości nam Rosjanie nic nie zrobili, tak jak my im, to że kiedyś były wojny nie powinno dzielić dzisiejszych ludzi; zachowujemy się jak jakieś dzikie bestie, które żyją dzięki instynktowi.
Nie, nie jestem lewacką kur*ą.



Jaka nienawiść do Rosjan? Skąd? Rosjanie to są tak zajebiście nastawieni do życia ludzie, że przy nich Polak to jest najgorszy pesymista. Wiem bo znam kilku. To polityka tych kurew na górze jest popie**olona

ZiZU

2013-08-10, 08:33
@up Przy takiej ilości gorzały ciężko być pesymistą.

maqmba5000

2013-08-10, 08:44
To jest film propagandowy, stworzony dla poprawy ich wizerunku :D

Machol

2013-08-10, 08:47
Autorze tematu... Po co k***a ten dopisek "jak było to usuńcie"? Myślisz, że moderatorzy będą mieli związane ręce jak tego nie napiszesz? ;>

ascetoholik

2013-08-10, 08:49
Tacy rosjanie mi się nie podobają :D

fryc88

2013-08-10, 09:04
Aż się wzruszyłem ^^
Przypuszczam, mimo wszystko, że to fejk!

psiwytrysk

2013-08-10, 09:27
Tak naprawdę to nikt z was nie widział Rosji poza YT...