18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rolls-Royce z podnośnika spada na mechanika

Salieri16000 • 2019-01-25, 01:40
Dwóch pracowników obsługi technicznej próbuje utrzymać(!) spadającego z podnośnika Rolls-Royce'a. Efekt ich działania jest taki: jeden nie żyje, drugi jest ciężko ranny:


Lobo24

2019-01-25, 16:49
Ludzie toć to jest logiczne, że pod ciężarówką to gruz zostawał. Ale faktem jest, że jak z paki ciężarówki spadały (turlając się ku jej rubieżom) to ten debil z historyjki stał z rękami w górze jak jakiś supermen.
Aż mi estrogen skoczył od tych waszych komentarzy.

Cergo

2019-01-25, 17:04
"Dwóch pracowników obsługi technicznej próbuje utrzymać(!) spadającego z podnośnika Rolls-Royce'a. Efekt ich działania jest taki: jeden nie żyje, drugi jest ciężko ranny:"

A co z samochodem ????

MotoPirat

2019-01-25, 18:30
Cergo napisał/a:

"... jeden nie żyje, drugi jest ciężko ranny:"

A co z samochodem ????



Cały, dalej zabija.

Kosmodysk

2019-01-25, 19:32
kolosasz napisał/a:

szkoda człowieka, mógł jeszcze pożyć



Pomyliłeś portale...

lajka

2019-01-25, 21:47
podnośnik od my friend-a :D

Filiop

2019-01-25, 22:15
Jakim trzeba być debilem żeby odj***ć coś takiego? Robię w warsztacie już parę lat , zawsze jak dzieje się coś nie planowanego sp***alam schować się za czymkolwiek . Nigdy nie przyszła mi do głowy próba ratowania auta czy jakiegoś jego elementu. Może dlatego mam jeszcze po pięć palców u każdej ręki i żadnego poważnego wypadku na koncie.

Salieri16000

2019-01-26, 13:08
Filiop napisał/a:

Może dlatego mam jeszcze po pięć palców u każdej ręki i żadnego poważnego wypadku na koncie.



Wszystko przed Tobą, kolego :amused: ...i pamiętaj, żeby w warsztacie mieć włączoną kamerkę ;)

Essent

2019-01-26, 15:15
Lobo24 napisał/a:

To się nazywa idiotyzm. Ludzie używają tego jako błahej obelgi tymczasem to jest ciężkie stępienie umysłowe.
U ojca w robocie był człowiek co miał ksywę "terminator". Raz z ciężarówki zaczęły spadać betonowe kręgi. Turlały się jeden po drugim. Wszyscy sp***alali ile sił w nogach. Bohater stanął przed autem i je łapie - stąd ksywa. Nie pamiętam ile miał złamań, ale dużo tego było.



Taa, na pewno zaczęły spadać i się turlać :homer:






:idzwch*j:

mateuszsadoltzr

2019-01-28, 03:34
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego on myślał ze jest w stanie utrzymać ponad 2 tonowego Rollsa, własnymi łapami?