18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinnie w plenerze

CrazyEdek • 2024-03-10, 14:22
Bo z tatusiem najlepiej.


Nome

2024-03-10, 14:51
to był zielony samochodzik tatusia... :D

zdrowoyebne

2024-03-10, 15:24
dla wyświetlen w necie dziecko szmaćić ja pie**ole ,moge sie zalozyc z esasiedzi i okolice raczej z nim pocisneli i ch*j wie czy jeszcze jakiejs kontroli mi na chate nie wyslali.i b.k***a dobrze

samspadaj

2024-03-10, 15:33
zdrowoyebne napisał/a:

dla wyświetlen w necie dziecko szmaćić ja pie**ole ,moge sie zalozyc z esasiedzi i okolice raczej z nim pocisneli i ch*j wie czy jeszcze jakiejs kontroli mi na chate nie wyslali.i b.k***a dobrze



dziecko uderzyło się samochodzikiem - wysłać kontrolę na chatę.

z takimi jak ty trzeba później zapie**alać 40 lat przez pustynie żebyście wymarli, bo taki sprany mózg jest nieuleczalnym upośledzeniem i nie da się z nim niczego zbudować.

killua

2024-03-10, 16:00
samspadaj napisał/a:

dziecko uderzyło się samochodzikiem - wysłać kontrolę na chatę.
z takimi jak ty trzeba później zapie**alać 40 lat przez pustynie żebyście wymarli, bo taki sprany mózg jest nieuleczalnym upośledzeniem i nie da się z nim niczego zbudować.



ty masz chyba galarete zamiast mózgu. dziecko sie uderzyło? głupi ojciec rzucił pewnie ponad kilogramowym samochodem w głowę dziecka mógł mu oko wybić spokojnie.

Nie rozmnażaj się proszę.

zdrowoyebne

2024-03-10, 16:01
samspadaj napisał/a:

dziecko uderzyło się samochodzikiem - wysłać kontrolę na chatę.
z takimi jak ty trzeba później zapie**alać 40 lat przez pustynie żebyście wymarli, bo taki sprany mózg jest nieuleczalnym upośledzeniem i nie da się z nim niczego zbudować.


ja pie**ole czytaj ze zrozumieniem.debilu masz nastawienie od razu zeby kogos zaatakowac w omentarzu i czeac na piwka zeby se koniczka walić póżniej,chodzi mi o mentalnosc burgerów ze tam za takie cos od razu 10 ośrodków uderza w rodzine za takie zachowania,a poza tym stary widac zrobil to specjalnie

Maniecky

2024-03-10, 16:13
zdrowoyebne napisał/a:

dla wyświetlen w necie dziecko szmaćić ja pie**ole ,moge sie zalozyc z esasiedzi i okolice raczej z nim pocisneli i ch*j wie czy jeszcze jakiejs kontroli mi na chate nie wyslali.i b.k***a dobrze




Co ty tam japiesz bez ladu i skladu? Zesrales sie ze ojciec nauczyl malego narcyza lekcji ze nie mozna zadawac bolu innym i ze sa za to konsekwencje? Mam nadzieje ze ty nie wypuscisz swoich bachorow z kija na swiat.

zdrowoyebne

2024-03-10, 16:17
Maniecky napisał/a:

Co ty tam japiesz bez ladu i skladu? Zesrales sie ze ojciec nauczyl malego narcyza lekcji ze nie mozna zadawac bolu innym i ze sa za to konsekwencje? Mam nadzieje ze ty nie wypuscisz swoich bachorow z kija na swiat.



jja pierodle wylew nastepnego niedojeba,ide stąd bo za stary jestem zeby pisac z takimi debilami a i tak sie juz zniżyłem,

tolek01

2024-03-10, 16:29
kobieta za kierownicą , mała czy duża konczy sie tak samo :D

WERFI

2024-03-10, 16:44
Najlepsza nauka

konop1234

2024-03-10, 17:08
Dobrze tak małemu k***iiwo

opółnocyuciebie

2024-03-10, 17:09
Umysł kobiety nie zmienia się z wiekiem. Wprawdzie nauka przychodzi im łatwiej, ale wiedza to nie inteligencja.

Analinator

2024-03-10, 17:20
Jak ojciec coś mówi to trzeba słuchać. Matka jest od tłumaczenia, a ojciec jest od działania.

samspadaj

2024-03-10, 17:52
killua napisał/a:

głupi ojciec rzucił pewnie ponad kilogramowym samochodem w głowę dziecka mógł mu oko wybić spokojnie.



zdrowoyebne napisał/a:

a poza tym stary widac zrobil to specjalnie



wy tu prosto z marszu szmat przyszliście? i takie głąby na podstawie swoich projekcji chciałyby decydować o czyimś życiu i czyichś dzieciach. Nie potraficie nawet patrząc na film stwierdzić co na nim widać, a czego nie widać, ale wam to nie przeszkadza w osądach.

i takie naiwne c**y mają prawa wyborcze, jak małpy z brzytwą.

zubek25

2024-03-10, 18:46
stary podniósł samochodzik mała trzymała pilota mogło mu go z łap wyrwać a nie sranie w banie