18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinnie w plenerze

CrazyEdek • 2024-03-10, 14:22
Bo z tatusiem najlepiej.


Wojownik12

2024-03-10, 20:44
chciała przejechać łojca to wyłapała na dziąsło. prawo ulicy :mrgreen:

Nome

2024-03-10, 21:43
jak się dobrze przyjrzeć to ten zielony samochodzik startował ze stołu widocznego po prawej, czyli tatuś celowo walnął córcię w głowę.... córcia nakierowała samochodzik na nogi tatusia, a tatuś z premedytacją walnął dziecko w głowę.. czyli kolega który chciał mu kontrolę nasyłać miał rację

zdrowoyebne napisał/a:

dla wyświetlen w necie dziecko szmaćić ja pie**ole ,moge sie zalozyc z esasiedzi i okolice raczej z nim pocisneli i ch*j wie czy jeszcze jakiejs kontroli mi na chate nie wyslali.i b.k***a dobrze



masz rację, on to zrobił celowo

riffa

2024-03-10, 22:04
Ślepaki jedne, a widzicie, że na filmie są dwie dziewczynki i obie trzymają w ręku kontroler? Czyli zapewne każda ma swoją zabawkę. TERAZ UWAGA TRUDNE ZADANIE spróbujcie ustalić która dziewczynka kieruje którym samochodzikiem, podpowiadam jeden z nich jest czerwony, a drugi zielony.

Jak już do tego dojdziecie to może uda się też komuś zobaczyć, że w 10s widać rampę, z której potem ten samochodzik wyleciał.

minions

2024-03-11, 09:49
Ojciec nikomu nic nie zrobił

Pfciuki

2024-03-11, 19:20
zdrowoyebne napisał/a:

dla wyświetlen w necie dziecko szmaćić ja pie**ole ,moge sie zalozyc z esasiedzi i okolice raczej z nim pocisneli i ch*j wie czy jeszcze jakiejs kontroli mi na chate nie wyslali.i b.k***a dobrze



Troglodyci sadistica nie zrozumieją. Sami byli wychowywani łomem i tak samo wychowują swoje dzieci. Mózgu tam nie ma za wiele i tyczy sie to sporej części narodu.

Ganso

2024-03-16, 20:41
killua napisał/a:

ty masz chyba galarete zamiast mózgu. dziecko sie uderzyło? głupi ojciec rzucił pewnie ponad kilogramowym samochodem w głowę dziecka mógł mu oko wybić spokojnie.
Nie rozmnażaj się proszę.



tak bo magiczne przyciągnął samochodzik do ręki, bo przecież kamera się nie zniżyła, ja pie**ole co tu za ułomy siedzą na tej stronie