18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinka na pasach

~_Yarko_ • 2023-04-12, 22:45

Czechy.
Dziecku nic się nie stało.

nowynick

2023-04-12, 22:49
Ale jak to? Przecież mieli "pierszeństwo"...

dżonyłojlker

2023-04-12, 22:50
pie**olone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy :ok:
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.

mygyry

2023-04-12, 22:52
@up wy jesteście niedoj***ni czy film od tyłu oglądacie?

dżonyłojlker

2023-04-12, 22:54
mygyry napisał/a:

@up wy jesteście niedoj***ni czy film od tyłu oglądacie?



Skoro tak ci się podobają lewackie przepisy, to się kładź na jezdni i rób za próg zwalniający :roll:

Robajson

2023-04-12, 23:00
Matka bombelka dała pokaz dobrego Breakdanca. Ojcu wyszedł nieco gorzej :D

nowynick

2023-04-12, 23:02
mygyry napisał/a:

@up wy jesteście niedoj***ni czy film od tyłu oglądacie?



widzisz skasował ich w tyle co mu zajęło zmienianie rodiostacji czy spojrzenie na google maps. Założenie pieszych (i co gorsza prawodawców), że kierowca "ma obowiązek obserwować i ustąpić pierwszeństwa" to chyba Kaczor bezpośrednio wykoncypował - człowiek, ktory kilometra nie przejechał samodzielnie rozkminia co powinien robić gość po 10 godzinach w trasie. Dla mnie spoko :amused:

mynameisgod

2023-04-12, 23:03
nawet o drobinkę nie przyspieszyli...
przecież kierowca mógł umrzeć , hamulce mogą nie działać itd
...

Takafura

2023-04-12, 23:14
Ok, rodzinka powinna być czujniejsza.
Ale... potrącanie nastąpiło po 7 sekundach od wejścia na pasy. Kierowca miał 7 sekund aby zajarzyć że będzie problem.

nowynick napisał/a:

kierowca "ma obowiązek obserwować i ustąpić pierwszeństwa" to chyba Kaczor bezpośrednio wykoncypował - człowiek, ktory kilometra nie przejechał samodzielnie rozkminia co powinien robić gość po 10 godzinach w trasie. Dla mnie spoko



Kolejny tekst jaki to Kaczor wszechmocny - ustala ceny stali na giełdzie w Hongkongu i kurs dolara w USA, no i oczywiście wpłynął na prawo w połowie Europy gdzie piesi mają pierwszeństwo na pasach...
Ślepy antypisizm ogłupia.


mygyry

2023-04-12, 23:44
motylekwbrzuchu napisał/a:

Skoro tak ci się podobają lewackie przepisy, to się kładź na jezdni i rób za próg zwalniający



Powiedz mi w którym momencie przepisy nie były lewackie i to co widzimy na filmie nie byłoby karalne?


kocur

2023-04-13, 00:15
motylekwbrzuchu napisał/a:

pie**olone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.



spoko ostatnio trafiłem twoja starą, dla pewności cofnąłem po próbowało wstać to k***isko.



nowynick napisał/a:

widzisz skasował ich w tyle co mu zajęło zmienianie rodiostacji czy spojrzenie na google maps. Założenie pieszych (i co gorsza prawodawców), że kierowca "ma obowiązek obserwować i ustąpić pierwszeństwa" to chyba Kaczor bezpośrednio wykoncypował - człowiek, ktory kilometra nie przejechał samodzielnie rozkminia co powinien robić gość po 10 godzinach w trasie. Dla mnie spoko



właśnie dlatego w terenie zabudowanym jest ograniczenie prędkości do 50km/h chyba ze inaczej mówią znaki. ale ty w autbusie gapisz sie w telefon jak zombie, i masz kierowcę więc, co ty k***a wiesz.

Wyjcio

2023-04-13, 02:19
Popie**oliło was? Piesi weszli normalnie na pasy i już prawie z nich schodzili, a jakiś j***ny debil nie zauważył ich, bo miał oczy w dupie.
Mam nadzieję, że będzie drogi wyrok za taką akcję.

zotrix

2023-04-13, 06:47
motylekwbrzuchu napisał/a:

pie**olone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.



jak można być tak sp***olonym umysłowo>? to jest zagwozdka

nowynick napisał/a:

Ale jak to? Przecież mieli "pierszeństwo"...



oglądasz filmy od końca? to u ciebie dziedziczne?

Pan_Cernik

2023-04-13, 07:54
Tu macie film w całości w full hd.

Śmieć za kółkiem do utylizacji za próbę morderstwa, jak reszta śmieci to komentujących za bycie potencjalnym mordercą...


Adenoid_Hynkel

2023-04-13, 09:02
No wina kierowcy nie podlega dyskusji. Ale oni również Sami są sobie winni, że nie patrzą na drogę. A co gdyby kierowca poprostu zasłabł, nie widział, zagadał się?
Nie patrzenie na drogę jak się przechodzi to powierzanie swojego życia obcej osobie= głupota.