18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinka na pasach

~_Yarko_ • 2023-04-12, 22:45

Czechy.
Dziecku nic się nie stało.

Anal_Intruder_69

2023-04-13, 09:42
k***a, jak czytam niektóre komentarze, to nie wiem, czy to trolle czy debile.

Nikt tu nie podważa winy kierowcy. Ale do ch*ja, kierowca mógł zasłabnąć, dostać zawału albo udaru i strzelić kopytami. Takie rzeczy się zdarzają i żaden przepis o pierwszeństwie pieszych tego nie zmieni, nawet jeśli za dostanięcie zawału będzie mandat 1500 zł i 15 punktów karnych. No mieli pierwszeństwo i co? O mało nie stracili dzieciaka, a pewnie któreś skończyło z połamaną miednicą. Bo magiczna tarcza ich chroni na pasach. Jakim trzeba być niedoj***nym ignorantem i lemingiem bez instynktu samozachowawczego, żeby idąc Z DZIECKIEM nie spojrzeć nawet w bok na pasach.

Ja idąc samemu, gdy jestem w połowie jezdni zawsze odruchowo zerkam w prawo, nie mówiąc już o rozejrzeniu się przed wejściem na pasy... Szkoda słów po prostu.

A za filmik piwko, bo w ten sposób szybko wyedukowani debile będą się w przyszłości rozglądać 20 razy przed i na przejściach. Na stojąco, albo z wózka.

Nabs

2023-04-13, 10:11
ehh każdy pie**oli o tym że piesi powinni uważać, że sami by uważali, że to i tamto; ch*ja byście zrobili w podobnej sytuacji, bo nie byliście w podobnej sytuacji, a gdybanie co byście zrobili, zostawcie sobie do poduszki. jakkolwiek się jest ostrożnym, nie można być ostrożnym w każdym momencie i przewidzieć każdą sytuację. a pie**olenie co byście nie zrobili, to możecie między bajki włożyć, bo ch*ja byście zrobili, dlatego takie wypadki istnieją i istnieć będą.


sp***olił kierowca, piesi mogli być bardziej uważni - tyle w temacie, po ch*j się rozwodzić o jakichś przepisach czy polityce, to kompletnie nie mam pojęcia...

dżonyłojlker

2023-04-13, 11:51
mygyry napisał/a:

Powiedz mi w którym momencie przepisy nie były lewackie i to co widzimy na filmie nie byłoby karalne?



Za króla Ćwieczka, gdy taki ch*j wlazł pod kopyta, można było go wybatożyć.

kocur napisał/a:

spoko ostatnio trafiłem twoja starą, dla pewności cofnąłem po próbowało wstać to k***isko.



Najpierw to ty się naucz pisać po polsku, gówniaku.

tu_przemek

2023-04-13, 12:39
motylekwbrzuchu napisał/a:

pie**olone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.



Mówiąc "u nas" masz na myśli "u nas w Rosji"? Jeśli tak to absolutnie się zgadzam, tak samo jak pewnie większość tu trzeźwo myślących

SirMajkel

2023-04-13, 15:36
mygyry napisał/a:

@up wy jesteście niedoj***ni czy film od tyłu oglądacie?



Stary jessteś na sadolu, w sameej polsce 60-70% społeczeństwa to zjeby i beton a co dopiero na sadolu, normalnych w miarę ludzi jest tutaj z 1-2%.

Nr.Nobody

2023-04-13, 16:20
Widząc te komentarze odnośnie tego, że ludzie w ogóle nie powinni przechodzić przez ulicę utwierdzam się w przekonaniu, że Polsce bliżej do kacapów niż do cywilizacji... Kto nie był nigdy na zachodzie tylko gnije w tym swoim wiejskim środowisku nie zdaje sobie sprawy, że kierowcy potrafią być kulturalni.

Anal_Intruder_69

2023-04-13, 18:13
Nr.Nobody napisał/a:

Widząc te komentarze odnośnie tego, że ludzie w ogóle nie powinni przechodzić przez ulicę utwierdzam się w przekonaniu, że Polsce bliżej do kacapów niż do cywilizacji... Kto nie był nigdy na zachodzie tylko gnije w tym swoim wiejskim środowisku nie zdaje sobie sprawy, że kierowcy potrafią być kulturalni.



To pojedź sobie do cywilizowanych, proeuropejskich i w ogóle zajebistych Włoch. Będziesz latał między samochodami jak w j***nym Froggerze. W niektórych gównostanach jest lepiej.

Pan_Cernik

2023-04-13, 18:37
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To pojedź sobie do cywilizowanych, proeuropejskich i w ogóle zajebistych Włoch. Będziesz latał między samochodami jak w j***nym Froggerze. W niektórych gównostanach jest lepiej.



A pojedź sobie do Austrii to przez ulicę z zatkniętymi oczami możesz przechodzić. To się nazywa kultura jazdy, wiem dla większości wieśniaków trudne i skomplikowane wyrażenie

Większość polskich kierowców to bydło i tyle. Dwa lata temu widziałem na autostradzie w Austrii na "drodze życia" jak jakiś śmieć z Opola za karetką opie**alał. Nikt inny tylko ten jeden pie**olony śmieć. Żałuje że zbyt daleko wtedy byłem, bo bym sam k***ę na psiarnie zgłosił.

to...........10

2023-04-13, 19:15
Cmentarze są pełne tych, którzy mieli pierwszeństwo :D

dżonyłojlker

2023-04-13, 19:47
Pan_Cernik napisał/a:

To się nazywa kultura jazdy



To się nazywa totalne spedalenie. Jechałem kiedyś z górki, przede mną czarne bmw na austriackich blachach. pie**olony pedał nagle bez powodu napie**ala po hamulcach jakby mu coś wyskoczyło - droga pusta, przejście dwuetapowe, na środku stał karaluch, a ta k***a chciała go puścić.

Pan_Cernik napisał/a:

bo bym sam k***ę na psiarnie zgłosił.



Nie dość, że łeb uszkodzony przez LPG, to jeszcze konfitura do tego :facepalm2:

SadystycznyWielorybWacek

2023-04-13, 23:01
motylekwbrzuchu napisał/a:

To się nazywa totalne spedalenie. Jechałem kiedyś z górki, przede mną czarne bmw na austriackich blachach. pie**olony pedał nagle bez powodu napie**ala po hamulcach jakby mu coś wyskoczyło - droga pusta, przejście dwuetapowe, na środku stał karaluch, a ta k***a chciała go puścić.
Nie dość, że łeb uszkodzony przez LPG, to jeszcze konfitura do tego



Ja pie**ole... następnym razem jak będziesz jechał z górki dołóż do pieca, jebnij w drzewo i oszczędź ludziom tych wysrywów.

Właśnie pod takich troglodytów robią przepisy np. o bezwzględnym pierwszeństwie pieszego, bo cokolwiek bardziej złożonego przerasta możliwości poznawcze takich jak ty.

dżonyłojlker

2023-04-13, 23:16
SadystycznyWielorybWacek napisał/a:

Ja pie**ole... następnym razem jak będziesz jechał z górki dołóż do pieca, jebnij w drzewo i oszczędź ludziom tych wysrywów.
Właśnie pod takich troglodytów robią przepisy np. o bezwzględnym pierwszeństwie pieszego, bo cokolwiek bardziej złożonego przerasta możliwości poznawcze takich jak ty.



Gdy zobaczę pieszego karalucha na pasach na jakimś Wypizgarzu bez kamer i świadków, to wtedy dołożę do pieca... oj dołożę i to srogo :roll:

Pan_Cernik

2023-04-14, 07:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

To się nazywa totalne spedalenie. Jechałem kiedyś z górki, przede mną czarne bmw na austriackich blachach. pie**olony pedał nagle bez powodu napie**ala po hamulcach jakby mu coś wyskoczyło - droga pusta, przejście dwuetapowe, na środku stał karaluch, a ta k***a chciała go puścić.
Nie dość, że łeb uszkodzony przez LPG, to jeszcze konfitura do tego



Uderz w stół nożyce się odezwą....

Czyli jak pisałem wcześniej. j***ny wieśniak nigdy nie zrozumie co to kultura. A już tym bardziej kultura jazdy.

dżonyłojlker

2023-04-14, 11:39
Pan_Cernik napisał/a:

Uderz w stół nożyce się odezwą....
Czyli jak pisałem wcześniej. j***ny wieśniak nigdy nie zrozumie co to kultura. A już tym bardziej kultura jazdy.



To co ty nazywasz "kulturą" jest w rzeczywistości lewackim sp***oleniem umysłowym. Wiesz kmiotku co to bezpieczeństwo? W starciu pieszego z autem, to pieszy zostaje rozj***ny, więc to on musi w głównej mierze dbać o własne bezpieczeństwo, a nie zawierzać obcemu człowiekowi i wpie**alać się na ślepo na jezdnię (jezdnia to takie coś po czym jeżdżą auta).
Dzięki tej waszej "kulturze", u pie**olonych niedorozwojów o intelekcie dżdżownicy, już całkiem ustają procesy myślowe, bo po co myśleć skoro ktoś inny ma myśleć za nich. Później takie otępiałe ścierwa włażą na pasy, nie upewniając się czy jest wolne, i jeszcze z ryjem w telefoniku. Oby jak najwięcej lewackiego gówna zdychało na pasach.

Pan_Cernik

2023-04-14, 16:13
motylekwbrzuchu napisał/a:

To co ty nazywasz "kulturą" jest w rzeczywistości lewackim sp***oleniem umysłowym. Wiesz kmiotku co to bezpieczeństwo? W starciu pieszego z autem, to pieszy zostaje rozj***ny, więc to on musi w głównej mierze dbać o własne bezpieczeństwo, a nie zawierzać obcemu człowiekowi i wpie**alać się na ślepo na jezdnię (jezdnia to takie coś po czym jeżdżą auta).
Dzięki tej waszej "kulturze", u pie**olonych niedorozwojów o intelekcie dżdżownicy, już całkiem ustają procesy myślowe, bo po co myśleć skoro ktoś inny ma myśleć za nich. Później takie otępiałe ścierwa włażą na pasy, nie upewniając się czy jest wolne, i jeszcze z ryjem w telefoniku. Oby jak najwięcej lewackiego gówna zdychało na pasach.



Wieśniaku, od tego masz Kodeks Ruchu Drogowego żeby do niego się stosować. Jeśli masz obowiązek zachować szczególną ostrożność przed przejściem dla pieszych, to masz to j***ny śmieciu zrobić czy to ci się podoba czy nie.

Nikomu nic złego nie życzę. Ale dla ciebie śmieciu zrobię wyjątek.
Życzę ci abyś k***iu przyj***ł'na pełnej k***ie w drzewo, i nie zdechł jak śmieć, tylko do końca życia srał pod siebie, żebyś miał czas myśleć o tym jakim gównem jesteś zanim zdechniesz obsrany i obszczany...