18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rocznica Powstania Wielkopolskiego

diablo5257 • 2015-12-27, 22:44
całkiem zgrabnie im to wyszło

antek025

2015-12-28, 12:52
hehe, że też żadna cysterna akurat nie jechała :D

Cryo

2015-12-28, 12:56
graczgraczkowski napisał/a:

Jak zawsze zasrane kibicowskie gówno dało popis. Co to miało na celu? Co odpalenie tego gówna dało? W dupie mają, że ten dym i syf nie zniknął, tylko poszedł z wiatrem i komuś zaj***ł prosto w świąteczny stół. W dupie mają, bo im ich trzy szare komórki na ogarnięcie nie pozwalają. Jedna szara wie, że jest za lechem, druga szara wie, że j***ć legie, trzecią mają od tego, żeby nie srać po domu. Bydło.


A ty wielki Polaku wywiesiłeś chociaż flagę? Jak mu wkurza takie pie**olenie. Też nie jestem za kibolstwem, ale tu chłopaki poświęcają swój prywatny czas, żeby w jakiś sposób kultywować coś większego, a zawsze musi się pojawić buc, który będzie krytykował wszystko dla zasady.

JarosławTusk

2015-12-28, 14:41
graczgraczkowski

Twoja kariera na sadolu się skończyła.

DrAres

2015-12-28, 16:32
Dzisiaj napisał/a:

juz jutro na TVN : faszysci podpalaja polske...

dyskusja o swietowaniu porazek czy zwyciestw jest jałowa... jedni sa za inni przeciw ale jak trzeba sie zjednoczyc i naprawde cos zrobic to tylko nieliczni to potrafia. Polskie ziemie sa sprzedawane obcokrajowcom... historia zostala wycofana ze szkol, promuje sie multi-kulti i gejostwo... podwyzsza wiek emerytalny... na tasmach ujawnione spiski by obchodzic i lamac konstytucje...

TV tak juz wyprała mózgi, ze ludzie mają poważniejsze problemy : j***ni gornicy dostaja 13 i 14... j***ni nauczyciele maja za duzo wakacji... j***ni policjanci znowu kogos pobili... j***ni straznicy miejsy znowu pogos pobili... j***ni lekarze znowu biorą łapówki... j***ni ksieża pedofile... j***ni bogaci placą mało podatków... j***ne patologie żyją na zasiłkach... j***ni kibole podpalają polske... j***ne lewaki chcą multi-kulti i emigrantów... j***ni pracodawcy zatrudniaja na umowy smieciowe... j***ni śmieciarze strajkują...

czy jest jeszcze grupa spoleczna w polsce, ktora nie zostala obsmarowana przez TV ?


Żydzi.

Dobrutro

2015-12-28, 17:42
Organizatorzy powstania wielkopolskiego to kiepski "marketing" mieli. Powstanie robić zaraz po świętach i tuż przed Sylwestrem.

PartizantPń

2015-12-28, 18:14
Jak osoba będąca w "strukturach" byłem tam wczoraj i wraz z moją "ekipą" braliśmy czynny udział w upamiętnieniu Powstania. Chciałbym nadmienić, że na 20 osób z naszej paczki, przygniatająca większość to studenci dzienni, nie rzadko wyróżniający się organizacją społecznych projektów (jeden z naszego FC ostatnio był w TVP po tym jak robił w ramach pracy magisterskiej spotkanie piłkarzy z dzieciakami z pod poznańskich wsi, parę miesięcy temu inny napisał projekt unijny dotyczący placu streetworkout, który szczęśliwie się przyjął, etcetera, etcetera). Będąc osobą po liceum zaocznym (zrobiłem zetę żeby zrobić uprawnienia i szybciej pójść do pracy) jestem jednym z mniej wykształconych ludzi w tej "ekipie". Zmierzam do tego że owszem, mamy trzy komórki - jedna organizacyjna, druga służbowa, a w trzeciej trzymamy habas i pyry.

PS. Knaga wam w żarcie lewackie przegrywy.

Kooondor2000

2015-12-28, 18:17
a ruskie k***y 97 lat temu stały za wisłą i się tylko gapiły. ch*j im w dupe tak samo jak szwabom.

EDIT : oczywiście pisałem o warszawskim i to nie 97 lat temu. Za szybko wklepałem, ale i tak ch*j im w dupe.

gimi84pl

2015-12-28, 20:54
"zadyma jak na Lechu"

wi...........on

2015-12-28, 22:10
graczgraczkowski napisał/a:

Jak zawsze zasrane kibicowskie gówno dało popis. Co to miało na celu? Co odpalenie tego gówna dało? W dupie mają, że ten dym i syf nie zniknął, tylko poszedł z wiatrem i komuś zaj***ł prosto w świąteczny stół. W dupie mają, bo im ich trzy szare komórki na ogarnięcie nie pozwalają. Jedna szara wie, że jest za lechem, druga szara wie, że j***ć legie, trzecią mają od tego, żeby nie srać po domu. Bydło.



Na prawdę masz tak nasrane w bani czy ty może jesteś taki głupi? Twój łeb zapewne przypomina bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady. Taki cwaniak jak ty pewnie pierwszy wyjedzie z tego kraju, gdy przyjdzie potrzeba jego obrony.

weltmajster napisał/a:

Czyli teraz żeby być patriotą trzeba palić race i drzeć gębę, że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści? Czyli sama wiedza na temat odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zapalenie w ciszy i skupieniu znicza pod pomnikiem lub na grobie powstańca nie wystarcza?
Powstanie warszawskie, a raczej jego kolejne rocznice, są już skomercjalizowane do potęgi (że nie wspomnę o tym debilnym filmie miasto 44, który jest k***a poza komentarzem), a poznaniacy chyba zazdroszczą trochę stolicy, że oni mogą bić siano na swojej historii i sami zaczynają to robić. 90% stojących tam Sebastianów nie ma bladego pojęcia o historii Polski. No ale to są patrioci pierwszego sortu bo kupują bluzy w redisbad, czyli można na nich kosić kaskę.



W ciszy i spokoju to zapaliłeś chyba nie tylko znicz bo odleciałeś z tymi mało trafnymi wnioskami, które są podobne jak Macierewicza, z dupy!