18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rocznica Powstania Wielkopolskiego

diablo5257 • 2015-12-27, 22:44
całkiem zgrabnie im to wyszło

Dorik

2015-12-27, 23:28
za 3 lata będzie pie**olnięcie :D

diablo5257

2015-12-28, 00:18
tak, rozjebią ten ch*jowy dworzec :D

reczi

2015-12-28, 00:21
Ciekawi mnie ilu z tych ludzi nie ma zielonego pojęcia o powstaniu.

graczgraczkowski

2015-12-28, 08:15
Jak zawsze zasrane kibicowskie gówno dało popis. Co to miało na celu? Co odpalenie tego gówna dało? W dupie mają, że ten dym i syf nie zniknął, tylko poszedł z wiatrem i komuś zaj***ł prosto w świąteczny stół. W dupie mają, bo im ich trzy szare komórki na ogarnięcie nie pozwalają. Jedna szara wie, że jest za lechem, druga szara wie, że j***ć legie, trzecią mają od tego, żeby nie srać po domu. Bydło.

8michal7

2015-12-28, 08:45
reczi napisał/a:

Ciekawi mnie ilu z tych ludzi nie ma zielonego pojęcia o powstaniu.

Mnie bardziej ciekawi dlaczego warszawskie jest takie medialne chociaż zakończyło się porażką.

hellmartin

2015-12-28, 09:00
graczgraczkowski napisał/a:

Jak zawsze zasrane kibicowskie gówno dało popis. Co to miało na celu? Co odpalenie tego gówna dało? W dupie mają, że ten dym i syf nie zniknął, tylko poszedł z wiatrem i komuś zaj***ł prosto w świąteczny stół. W dupie mają, bo im ich trzy szare komórki na ogarnięcie nie pozwalają. Jedna szara wie, że jest za lechem, druga szara wie, że j***ć legie, trzecią mają od tego, żeby nie srać po domu. Bydło.



To i tak mają więcej o 3 od Ciebie.

Dbk1945

2015-12-28, 09:01
Dlaczego świętujemy zawsze wpie**ol zamiast wygranych, których mamy naprawdę dużo. To drugie powstanie Wielkopolskie, które odnieśliśmy sukcesem pierwsze odbyło się bodajże w 1806 r. Dwa razy dowódcy trafili z powstaniem w samą dziesiątkę z przewrotami politycznymi dlatego były udane. j***ć mainstream i poprawnośc polityczną, która nam wmawia, żebyśmy świętowali porażki. Cześć i Chwała Bohaterom !

ja...........87

2015-12-28, 09:04
@graczgraczkowski "co to dało?"
ano to dało nasz socjologu, psychologu, historyku, polityku, że póki co tylko tego typu małe społeczności kultywują pamięć historyczną. Rządy od '39 traktują ją narzędzie polityczne i wybierają sobie pojedyncze fragmenty i interpretują jak im wygodnie.
Może obecnej polityce za kilka lat coś się w tej materii ruszy. Mówię tu obecnie bardziej o powstaniu takich organizacji jak Reduta Dobrego Imienia, oraz to że obecny rząd nie tyle ją wspiera, co przynajmniej nie rzuca kłód pod nogi.

reeloop100

2015-12-28, 09:12
super sprawa że są jeszcze ludzie którym się chce i którym zależy na czymś więcej niż stan własnego konta nowy samochód i liczba znajomych na facebooku.Wydają własne pieniądze i oddają swój czas by oddać hołd i przypominać o ludziach którzy oddali zycie za swe ideały i wolną Polskę a wszystkim którzy mają z tym problem tak najnormalniej w świecie c h u j wam do dupy a potem do ryja

Dzisiaj

2015-12-28, 09:24
juz jutro na TVN : faszysci podpalaja polske...

dyskusja o swietowaniu porazek czy zwyciestw jest jałowa... jedni sa za inni przeciw ale jak trzeba sie zjednoczyc i naprawde cos zrobic to tylko nieliczni to potrafia. Polskie ziemie sa sprzedawane obcokrajowcom... historia zostala wycofana ze szkol, promuje sie multi-kulti i gejostwo... podwyzsza wiek emerytalny... na tasmach ujawnione spiski by obchodzic i lamac konstytucje...

TV tak juz wyprała mózgi, ze ludzie mają poważniejsze problemy : j***ni gornicy dostaja 13 i 14... j***ni nauczyciele maja za duzo wakacji... j***ni policjanci znowu kogos pobili... j***ni straznicy miejsy znowu pogos pobili... j***ni lekarze znowu biorą łapówki... j***ni ksieża pedofile... j***ni bogaci placą mało podatków... j***ne patologie żyją na zasiłkach... j***ni kibole podpalają polske... j***ne lewaki chcą multi-kulti i emigrantów... j***ni pracodawcy zatrudniaja na umowy smieciowe... j***ni śmieciarze strajkują...

czy jest jeszcze grupa spoleczna w polsce, ktora nie zostala obsmarowana przez TV ?

pytolsky

2015-12-28, 10:32
graczgraczkowski: powstanie wybuchło 27 grudnia i wtedy jest obchodzona rocznica, więc o jakim "wigilijnym stole" ty mi tu pie**olisz lewacka sp***olino? Zresztą domyślam się, że gdyby coś takiego zrobił KOD czy inne tego typu gówno to miałbyś inne stanowisko, zj***na k***o bez szkoły.

weltmajster

2015-12-28, 11:34
Czyli teraz żeby być patriotą trzeba palić race i drzeć gębę, że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści? Czyli sama wiedza na temat odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zapalenie w ciszy i skupieniu znicza pod pomnikiem lub na grobie powstańca nie wystarcza?
Powstanie warszawskie, a raczej jego kolejne rocznice, są już skomercjalizowane do potęgi (że nie wspomnę o tym debilnym filmie miasto 44, który jest k***a poza komentarzem), a poznaniacy chyba zazdroszczą trochę stolicy, że oni mogą bić siano na swojej historii i sami zaczynają to robić. 90% stojących tam Sebastianów nie ma bladego pojęcia o historii Polski. No ale to są patrioci pierwszego sortu bo kupują bluzy w redisbad, czyli można na nich kosić kaskę.

Igorek95

2015-12-28, 11:45
Tyle bólu dupy pod jednym tematem. Odpalili to odpalili, na ch*j drążyć temat? A ten co mu na wigilijny stół dym z rac poleciał to nie wiem co ćpasz kolego, ale srogi towar :lol: