18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-30, 14:02
Co za debil... w czapce na siłowni.
P.S czy on pod tymi spodenkami kalesony nosi?

Ma...........ke

2017-05-30, 14:25
Dlatego wolę sztangielki, jak czuję że już nie wycisnę, nie zmiażdżą mi przynajmniej klaty, szyi ani głowy.

nwonigers

2017-05-30, 14:35
up bo widzisz, ten nieudacznik prawdopodobnie jest ofiara sterydow. Pochodzil chwilke na silownie chcial byc szybko duzy wiec postanowil brac. Sila poszla, ale o technice nie ma zielonego pojecia. Dlatego zamiast wziac ciezar ktory go przerasta na klate idiota wypychal go na bok bo do gory nie dal rady. szkoda ze mu nie jebnal ciezar na nos. Ten blad, ktory zrobil moglby zrobic jedynie zoltodziub cwiczacy pare tygodni...

krzychuzfirmy

2017-05-30, 14:52
W dupie byliście i nic nie wiecie.

Nie ma to jak się wypowiadać na temat sterydów po oglądaniu 5 sekundowego gifa.

Koleś nie jest nowicjuszem - zj***ł to fakt a ćwiczenie jakim jest bench press tego nie wybacza. Robiąc przysiad - zrzucisz ciężar do tyłu albo cie przygniecie ale przynajmniej masz strefę ochronną na wysokość talerzy. Robiąc martwy ciąg - po prostu puścisz sztangę, nic się nie stanie. Robiąc wyciskanie na płaskiej jak coś nie wyjdzie - możesz zginąć.

Niga z filmu robi wyciskanie sposobem 'close grip' jest to uchwyt węższy od typowego. Wyciskany max tym sposobem jest ok 30% mniejszy ale jest to sposób bezpieczniejszy dla barków i szybciej rozwijający siłę tricepsów i mięśni klatki piersiowej. Nie jest to jego pierwsze powtórzenie bo wysiłek na jego twarzy widać już przy opuszczaniu feralnego powtórzenia. Po prostu się koleś przeliczył.

Na bacie jest około 100kg. Spotter czy jak wolicie pomocnik nie za wiele się zda bo nie zawsze zdąży zareagować jak sztanga leci na ryja a już na pewno nie zrobi za wiele jak stoi z tyłu a ciężar waży ponad 100 kg i leci w dół. Może jeszcze zaszkodzić jak poleci na zawodnika razem z ciężarem. Przy większych ciężarach stosuje się dwóch spotterów po bokach sztangi.

A te 'kalesony' na nogach to albo nogawki kompresyjne albo legginsy treningowe. To też świadczy o tym, że nie jest to 'nowy' zawodnik bo taki sprzęt trochę kosztuje i nowicjusze raczej tak się nie ubierają :D

nwonigers

2017-05-30, 16:54
up no ty za to z tego 5 sekundowego gifa wyciagnales wszystko;d. Jak dla mnie koles nie ma pojecia o technice.

Noside

2017-05-30, 18:48
Elektroniczna sztanga wyświetla ile KG ma założone. Nie widział z daleka, to musiał sobie do oczu przysunąć.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-30, 18:49
krzychuzfirmy napisał/a:

A te 'kalesony' na nogach to albo nogawki kompresyjne albo legginsy treningowe. To też świadczy o tym, że nie jest to 'nowy' zawodnik bo taki sprzęt trochę kosztuje i nowicjusze raczej tak się nie ubierają :D


Ehhhh...
Mógłbyś się zdziwić ile nowicjusze potrafią na takie pie**olniki wydać, by chociaż ten wydatek motywował ich do chodzenia na siłownię.
Ostatni "banan" z którego śmialiśmy się miał cały zestaw z Tapout'a (torba, spodenki, kalesony, czapka i ręcznik) dodatkowo okulary przeciwsłoneczne i na szyi łańcuch podj***ny z Titanica. Typ więcej czasu marnował na zakładanie stabilizatorów nadgarstków i pasy, niż na same ćwiczenia. Nawet to nie uchroniło go przed wypie**oleniem się na schodach :amused:

lordbober

2017-05-30, 19:49
krzychuzfirmy napisał/a:

W dupie byliście i nic nie wiecie.

Nie ma to jak się wypowiadać na temat sterydów po oglądaniu 5 sekundowego gifa.

Koleś nie jest nowicjuszem - zj***ł to fakt a ćwiczenie jakim jest bench press tego nie wybacza. Robiąc przysiad - zrzucisz ciężar do tyłu albo cie przygniecie ale przynajmniej masz strefę ochronną na wysokość talerzy. Robiąc martwy ciąg - po prostu puścisz sztangę, nic się nie stanie. Robiąc wyciskanie na płaskiej jak coś nie wyjdzie - możesz zginąć.

Niga z filmu robi wyciskanie sposobem 'close grip' jest to uchwyt węższy od typowego. Wyciskany max tym sposobem jest ok 30% mniejszy ale jest to sposób bezpieczniejszy dla barków i szybciej rozwijający siłę tricepsów i mięśni klatki piersiowej. Nie jest to jego pierwsze powtórzenie bo wysiłek na jego twarzy widać już przy opuszczaniu feralnego powtórzenia. Po prostu się koleś przeliczył.

Na bacie jest około 100kg. Spotter czy jak wolicie pomocnik nie za wiele się zda bo nie zawsze zdąży zareagować jak sztanga leci na ryja a już na pewno nie zrobi za wiele jak stoi z tyłu a ciężar waży ponad 100 kg i leci w dół. Może jeszcze zaszkodzić jak poleci na zawodnika razem z ciężarem. Przy większych ciężarach stosuje się dwóch spotterów po bokach sztangi.

A te 'kalesony' na nogach to albo nogawki kompresyjne albo legginsy treningowe. To też świadczy o tym, że nie jest to 'nowy' zawodnik bo taki sprzęt trochę kosztuje i nowicjusze raczej tak się nie ubierają :D



Wystarczyło skończyć komentarz na
Cytat:

Koleś nie jest nowicjuszem - zj***ł to fakt


Piterek13

2017-05-30, 19:50
Taaa nie ma to jak facet w leginsach na siłowni.. Nigdy nie zrozumie tego co kieruje takimi ludźmi :D

KJP678

2017-05-30, 19:50
Najlepsze jest to, że koleś obok popełnia identyczny błąd :trollencjusz:

Ptoon

2017-05-30, 20:10
C.Z.E.S.I.E.K napisał/a:


Ehhhh...
Mógłbyś się zdziwić ile nowicjusze potrafią na takie pie**olniki wydać, by chociaż ten wydatek motywował ich do chodzenia na siłownię.
Ostatni "banan" z którego śmialiśmy się miał cały zestaw z Tapout'a (torba, spodenki, kalesony, czapka i ręcznik) dodatkowo okulary przeciwsłoneczne i na szyi łańcuch podj***ny z Titanica. Typ więcej czasu marnował na zakładanie stabilizatorów nadgarstków i pasy, niż na same ćwiczenia. Nawet to nie uchroniło go przed wypie**oleniem się na schodach :amused:



Powiem tak, chyba etap zupełnego "banana" mam już za sobą, w ciągu ostatnich 5 miesięcy na siłowni byłem ok. 40 razy. Nie dużo, ja wiem, ale sportowcem nie jestem, wagi zbijać nie muszę i robię to głównie dla dobrego samopoczucia. Jak zaczynałem na jednej z tych dużych siłowni, sieciówek to nie miałem nic tylko normalne buty, krótkie spodenki i normalny t-shirt. No i k***a tam jest taki lans, że jak nie chcesz się czuć jak ostatnia menda i wieśniak to musisz jakoś wyglądać. Są przychlasty w czapeczkach z podkoszulkami jak strój kąpielowy Borata, są idioci robiący zdjęcia na instagrama itd. ale laski... laski to już jest k***a rewia mody. Jak się okazuje markowe rzeczy, rękawiczki, dobry sprzęt grający to podstawa, bo w normalnych gaciach jak na wf. w szkole i normalnym, jednolitym t-shirtie o funkcjonalności spanie/sprzątanie/po domu wyglądasz jak żul. Dlatego chcąc, nie chcąc coś tam sobie z czasem dokupiłem. Co nie zmienia faktu, że uważam "lans na siłowni" za jedną z najgłupszych rzeczy w jakich przyszło mi w życiu uczestniczyć, ale cóż nie będę się kopać z koniem skoro całe to przedsięwzięcie ma być dla dobrego samopoczucia.

Zawulon

2017-05-30, 20:14
Dlatego chodzę na małe siłownie :)

Ba...........yk

2017-05-30, 20:45
:roll:

giorgio_armani

2017-05-30, 21:41
A kto to nagrywa jak nikt nie odbija się w lustrze?