18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rób to co kochasz- kochaj to co robisz.

Lobo24 • 2020-08-10, 10:06
Jakaś zrzutka na paliwo dla tego pana?


NataliaW

2020-08-10, 20:20
To nie tir a pickup. A to że tak dymi to jest taka moda Rolling coal. dostrajają tak diesle, zeby dymily, żeby wk***iac ekologow

Konstrukt_społeczny

2020-08-10, 21:16
Karmazon napisał/a:

(...) No i ch*j ściągnąłeś mnie do swojego gównianego poziomu przez co piszę głupoty. Dumny pewnie jesteś.



Zadziwiająco łatwo poszło sciągnąc ciebie do szamba, ciekawe jest jednak, ze pływasz kraulem zamiast dostawać spazmów od gówna.
Co zastanawiające sam przyjąłeś chamską retorykę postach jako pierwszy pieprząc coś o księdzu i fiucie, zupełnie przeze mnie nie sprowokowanym;

a teraz nędzny wymoczku unosisz się ogładą i kulturą osobistą?

Karmazon napisał/a:

Ksiądz ci jebnął ch*jem w czółko jak miałeś 5 lat? Bo pie**olisz jak potłuczony, ch*jem po czole.



I się dziwisz? Hodie mihi - cras tibi pie**olony hipokryto.

edmund

2020-08-10, 21:27
Tom9310 napisał/a:

Ale Ty smutny jesteś.



ty jesteś smutny,
siedzisz w dupie i nie rozumiesz o czym on pisze,
dopie**alasz tylko komentarze dla wyświetleń,
oto całe twoje współczesne zj***ne życie,
weź coś zmień , albo zawsze będziesz p*zdą

vifon125 napisał/a:

No to w czym problem? Wsiadaj na rower i dajesz.



z h*jem się na rozum zamieniłeś, czy z psychiatryka piszesz

untar

2020-08-10, 22:14
popłakałem się ze śmiechu :ubawdolez: mistrz zła :brawo2:

Pralpunkt

2020-08-10, 22:30
Justynka99 napisał/a:

Jak masz kompleksy to szpilki załóż, a nie miej pretensje do wysokich



Wez sobie sprawdź długość życia ludzi ze wzrostem powyżej 2 m
Więc cieszę się że swoich 186 cm
Szpilek nie muszę nosić

edmund

2020-08-10, 22:52
UP
to przebieraniec, więc nie rozumiem dlaczego jemu odpisujesz

Tr...........ty

2020-08-10, 23:01
Ale jak VW o kilka mg za dużo emitują, to wielkie oburzenie

ritu4l

2020-08-11, 01:00
Konstrukt_społeczny napisał/a:

Zadziwiająco łatwo poszło sciągnąc ciebie do szamba, ciekawe jest jednak, ze pływasz kraulem zamiast dostawać spazmów od gówna.
Co zastanawiające sam przyjąłeś chamską retorykę postach jako pierwszy pieprząc coś o księdzu i fiucie, zupełnie przeze mnie nie sprowokowanym;
a teraz nędzny wymoczku unosisz się ogładą i kulturą osobistą?
I się dziwisz? Hodie mihi - cras tibi pie**olony hipokryto.



Ale zamknij już ten ryj j***na atencyjna pipko z urazem w mózgu

:roll:

Corradolicious

2020-08-11, 02:05
Konstrukt_społeczny napisał/a:

Nie muszę, mam ponad 2 metry.



Wow, ale z ciebie wielki szu. Wyglada na to, że twoje jedyne życiowe osiągniecie, że nie pytany się tym szczycisz

lolczyslaf

2020-08-11, 10:17
To co jest zaprezentowane na klipie to nazywa się bodajże Rolling Coal i jest w Burgerlandzie nowym ruchem anty eko skierowanym przeciwko ekologicznemu porządkowi rzeczy.

Ludzie zrzeszeni wokół tego ruchu modyfikują tak swoje diesle, aby generowały specjalnie jeszcze więcej czarnych spalin. Skrajni członkowie, jak na załączonym obrazku, traktują spalinami wszystkich tych, których mogą kojarzyć jako zwolenników ekologi takich jak rowerzyści czy piesi jak wyżej. Logika raczej z dupy jak cała Burgerlandia.

Kamilsrz

2020-08-12, 18:26
Ale tu pedalarzy, kij wam w oko gincie pod tirami

to...........10

2022-04-16, 00:44
lolczyslaf napisał/a:

To co jest zaprezentowane na klipie to nazywa się bodajże Rolling Coal i jest w Burgerlandzie nowym ruchem anty eko skierowanym przeciwko ekologicznemu porządkowi rzeczy.
Ludzie zrzeszeni wokół tego ruchu modyfikują tak swoje diesle, aby generowały specjalnie jeszcze więcej czarnych spalin. Skrajni członkowie, jak na załączonym obrazku, traktują spalinami wszystkich tych, których mogą kojarzyć jako zwolenników ekologi takich jak rowerzyści czy piesi jak wyżej. Logika raczej z dupy jak cała Burgerlandia.



Rozumiem, że w najbogatszym kraju trzeciego świata nie ma policji ani norm wydalania pyłów przez pojazdy? A jeśli oba te wynalazki cywilizacji są dostępne, to mandacik powienien nauczyć przygłupów rozumu.