18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rób to co kochasz- kochaj to co robisz.

Lobo24 • 2020-08-10, 10:06
Jakaś zrzutka na paliwo dla tego pana?


syngaja

2020-08-10, 13:09
Chemitrails na szosie.

Tunechi

2020-08-10, 13:14
wszystko spoko no ale mogł sie rozjebac na sam koniec wtedy było by juz w ogole epic :D

DarioLee

2020-08-10, 13:15
ja tam tych ch*jów pedalarzów nienawidzę i mam na nich wyj***ne . ostatni byłem w górach i na tych j***nych serpentynach jedziesz k***a 15km/h pod górkę bo te k***y ledwo jadą a z przeciwka inne pedalarskie śmiecie a za nimi sznur aut

Konstrukt_społeczny

2020-08-10, 13:35
Pralpunkt napisał/a:

"Nie muszę, mam ponad 2 metry "
Mój profesor na studiach mówił na takich powyżej 2 metrów mutanty, jakiś gen wam się zj***ł i zamiast rozum poszło we wzrost



W moim przypadku jest to wynik mechanicznego uszkodzenia mózgu oraz silnego szoku psychicznego, na który byłem wystawiony mając 5 lat. Spowodowało to uszkodzenie przysadki, podpajęczynówki oraz nadczynność tarczycy.
Wszystko się jednak juz uregulowało i po prostu spory ze mnie sk***iel. Nie mam mikrocefali, 21 chromosomu czy innych genetycznych naleciałości.

Doprawdy światłego nauczyciela miałeś. Po samym ego dałoby się go przez ścianę wyczuć.

Elmowsky

2020-08-10, 13:51
Wedlug tego portalu nie wolno jezdzic motocyklem rowerem bo to ch*jowe ? Mam nadzieje ze kiedys powstanie temat z przedstawieniem postaci uzytkownikow tego portalu, pewnie wygladacie jak z wiekszosci memow . Koniobijcy stulejarze hahaha

ritu4l

2020-08-10, 13:59
Konstrukt_społeczny napisał/a:

W moim przypadku jest to wynik mechanicznego uszkodzenia mózgu oraz silnego szoku psychicznego, na który byłem wystawiony mając 5 lat. Spowodowało to uszkodzenie przysadki, podpajęczynówki oraz nadczynność tarczycy.
Wszystko się jednak juz uregulowało i po prostu spory ze mnie sk***iel. Nie mam mikrocefali, 21 chromosomu czy innych genetycznych naleciałości.
Doprawdy światłego nauczyciela miałeś. Po samym ego dałoby się go przez ścianę wyczuć.



Ksiądz ci jebnął ch*jem w czółko jak miałeś 5 lat? Bo pie**olisz jak potłuczony, ch*jem po czole.

Pralpunkt

2020-08-10, 14:08
Elmowsky napisał/a:

Wedlug tego portalu nie wolno jezdzic motocyklem rowerem bo to ch*jowe ? Mam nadzieje ze kiedys powstanie temat z przedstawieniem postaci uzytkownikow tego portalu, pewnie wygladacie jak z wiekszosci memow . Koniobijcy stulejarze hahaha



Nie wyglądamy jak ty, p*zdusie w rurkach pijące sojowe late, Weganie studiujący prawo

Konstrukt_społeczny

2020-08-10, 14:09
Karmazon napisał/a:

Ksiądz ci jebnął ch*jem w czółko jak miałeś 5 lat? Bo pie**olisz jak potłuczony, ch*jem po czole.



Akurat twój ojciec był zajęty waleniem konia transowi w krzakach pod przedszkolem. Także nigdy go nie doświadczyłem w przeciwieństwie do ciebie i reszty pederastów.

Rozumiem, że wyrazy wielosylabowe sprawiają ci problemy. Gdy czytasz klaszcz w ręce smyku.

ko...........87

2020-08-10, 14:14
Na oleju opałowym jeździ

Justynka99

2020-08-10, 14:45
Pralpunkt napisał/a:

"Nie muszę, mam ponad 2 metry "
Mój profesor na studiach mówił na takich powyżej 2 metrów mutanty, jakiś gen wam się zj***ł i zamiast rozum poszło we wzrost



Jak masz kompleksy to szpilki załóż, a nie miej pretensje do wysokich :D

gustavomota

2020-08-10, 16:48
Pewnie typowy spasiony i przepocony kierowca tira, którego żona się puszcza na lewo i prawo.

SupremeLeader

2020-08-10, 17:08
gustavomota napisał/a:

Pewnie typowy spasiony i przepocony kierowca tira, którego żona się puszcza na lewo i prawo.



Nie każdy bohater nosi pelerynę.

lollo

2020-08-10, 17:54
Janusz_k napisał/a:

Tirowiec sk***iel, też nie przepadam za rowerzystami ale to co robi to przegięcie.



kretynie skąd wiesz że to tirowiec? najpierw się naucz co oznacza skrót TIR j***ny dzięciole.

ritu4l

2020-08-10, 18:37
Konstrukt_społeczny napisał/a:

Akurat twój ojciec był zajęty waleniem konia transowi w krzakach pod przedszkolem. Także nigdy go nie doświadczyłem w przeciwieństwie do ciebie i reszty pederastów.
Rozumiem, że wyrazy wielosylabowe sprawiają ci problemy. Gdy czytasz klaszcz w ręce smyku.



Klaszcze to twoja mamusia jak dostaje ode mnie bydlaka do plapy, cieszy się na nadchodzący kefirek jak pisklę na robaka XD

No i ch*j ściągnąłeś mnie do swojego gównianego poziomu przez co piszę głupoty. Dumny pewnie jesteś.

An...........ur

2020-08-10, 20:19
No perfidna k***a za kierownica... wk***ia perfidnych pedalarzy w gej strojach, ktorzy mysla ze caly j***ny pas jest ich... piwo dla pana kierowcy :mrgreen: