18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ROAST Ten Typ Mesa

Spedi • 2015-12-24, 19:47
obejrzałem wszystkie wystepy z tego Roasta
uwazam ze ten osobnik ma najbardziej pasujacy humor do tego portalu
znalazlem na profilu Ten Typ Mesa


czarnykun

2015-12-25, 10:32
Żeby śmiać sie z roastu trzeba wiedzieć cokolwiek o roastującym (?)...roastowanym(?)... wyśmiewanym k***a. Piotrek Schmidt ( ten typ mes ) to bardzo dobry i znany muzyk, wiec jesli ktos tu pie**oli ze to jakiś anonim to wniosek nasuwa się jeden : rzadko się gdzieś bawicie chłopaki, bo mało jest miejsc w Polsce w ktorych nie grał.

aha, mimo, że dużo wiem o wyśmiewanym to nie zaśmiałem się ani razu, ch*jowe :amused:

tomex13

2015-12-25, 11:11
Jeżeli to najbardziej tutaj pasuje to współczuję ci, że oglądałeś inne części. Pierwszy roast, że nie wiedziałem kto jest głównym bohaterem i te kilkanaście osób dookoła niego.

Immortality

2015-12-25, 12:49
Jakie to k***a słabe jest.

Dragoon44

2015-12-25, 12:54
mitrus80 napisał/a:

Jest przyjęte że nazywa się to roast to niech tak będzie, po co się o to pluć?

Jak ktoś napisze rock and roll to się ktoś dopie**oli że nie pisze rokendrol?



Ty na poważnie ??
Wk***iają mnie dzieciaczki, które mieszają angielski z polskim, np: "No wiesz Elka, kolnęłam do mena, a on dżizys chrajst zrywa ze mną, gad demyt... a potem mówi mi its e prenk its e prenk".

Albo mówisz po polsku, albo WYpie**alAJ do JuŁeSej / Angli, czy innego gównianego kraju z angielskim na platformie!
Ciekawe czy zaraz będziesz sie zwracał wszędzie po angielsku ?? chcecie być tacy k***a nowocześni, europejscy ?? to sp***alac lizać dupe obcokrajowcom, bo ja mam swój język polski, kocham ten język, jestem zajebiście dumny z tak trudnego języka i ch*j mnie obchodzi czy Wam sie to podoba, czy nie pie**olone gimbuski już mocno zamerykanizowane (bo modne), ale ja będę poszerzał tradycję i będę uczył własne dzieci bardzo szanować nasz język ojczysty, uczyć Polskich tradycji (typowe cebulactwo odpada!!), no i najważniejsze - będe wbijał mu do głowy, aby nie wpadał w modę (nie amerykanizował się, nie słuchał pedalskiej opinii rówieśników co ma ubierać, a co nie, bo nosisz to na co masz ochotę i jaki masz gust, a nie jakieś rureczki, iPhone'y, Galaxy, tableciki, zabawa telefonem po menu, jak się siedzi w kolejce, które zawładnęły ameryczką i europką!

Jesteś w Polsce, to szanuj nasze obyczaje! Jak się nie podoba, to z Bogiem!


pie**olona gimbusiarnia... tylko ta moda na hamerykę, bo modne... tak samo z Korwinem - głosuję, bo jest taaaaki rozbujnik polityczny i jest to modne na niego głosować. Wyj***ć tą mode w p*zdu, tylko ogłupia ludzi.

ZAwiaas

2015-12-25, 12:57
eh słabe to jak moja stara. Wesołych

UBcjaPOLSKA

2015-12-25, 14:07
O h*j tu chodzi. Siedzi typ, inni z niego napie**alają takie kalumnie, że powinien wstać i wyj***ć każdemu w ryj dla zasady.
Co to k***a jest, pokazywanie, że mogę mówić co chcę, o kim chcę publicznie i każdy ma się śmiać, że facet o którym się mówi nie ma resztek honoru?! POWAŻNIE k***A?! Przecież to robienie j***nej p*zdy, cioty i pedała z mężczyzny.

Śmiesznie mówić, poniżać można każdego i w każdym temacie, w końcu tutaj śmiejemy się z upośledzeń, zwierząt, śmierci, żydów, negrów i wszystkiego k***a co jest śmieszne. Ale podziwiać ciotę bez honoru? Albo ludzi którzy sztucznie mu ten honor odbierają i publiczność która nie widzi w tym nic złego? k***a jak j***na owca mam udawać, że to normalne k***a?!
Przecież to jakaś j***na aberracja mężczyzny... No k***a!
Tylko czekam, aż jakaś lewacka sp***olina zacznie fuczeć i wylewać swoje pseudointelektualizmy rodem z TVN/Wyborczej/Newsweeka.
A potem taki typ, jak mu odjebią ziomków w paryżu mężczyźni którzy mają honor, rozbijają sobie jajka na głowie na znak protestu, nagrywają i wrzucają w neta, zamiast łapać za karabin.

mi...........80

2015-12-25, 15:21
Dragoon44 napisał/a:



Ty na poważnie ??
Wk***iają mnie dzieciaczki, które mieszają angielski z polskim, np: "No wiesz Elka, kolnęłam do mena, a on dżizys chrajst zrywa ze mną, gad demyt... a potem mówi mi its e prenk its e prenk".

Albo mówisz po polsku, albo WYpie**alAJ do JuŁeSej / Angli, czy innego gównianego kraju z angielskim na platformie!
Ciekawe czy zaraz będziesz sie zwracał wszędzie po angielsku ?? chcecie być tacy k***a nowocześni, europejscy ?? to sp***alac lizać dupe obcokrajowcom, bo ja mam swój język polski, kocham ten język, jestem zajebiście dumny z tak trudnego języka i ch*j mnie obchodzi czy Wam sie to podoba, czy nie pie**olone gimbuski już mocno zamerykanizowane (bo modne), ale ja będę poszerzał tradycję i będę uczył własne dzieci bardzo szanować nasz język ojczysty, uczyć Polskich tradycji (typowe cebulactwo odpada!!), no i najważniejsze - będe wbijał mu do głowy, aby nie wpadał w modę (nie amerykanizował się, nie słuchał pedalskiej opinii rówieśników co ma ubierać, a co nie, bo nosisz to na co masz ochotę i jaki masz gust, a nie jakieś rureczki, iPhone'y, Galaxy, tableciki, zabawa telefonem po menu, jak się siedzi w kolejce, które zawładnęły ameryczką i europką!

Jesteś w Polsce, to szanuj nasze obyczaje! Jak się nie podoba, to z Bogiem!


pie**olona gimbusiarnia... tylko ta moda na hamerykę, bo modne... tak samo z Korwinem - głosuję, bo jest taaaaki rozbujnik polityczny i jest to modne na niego głosować. Wyj***ć tą mode w p*zdu, tylko ogłupia ludzi.



Powiem krótko: Nie pie**ol gówniarzu.

Montechris

2015-12-25, 21:17
Nudne to i głupie;-)

BorgBorg

2015-12-25, 23:46
Typa nie znam, ale parę tekstów świetnych :v

Lumpy1

2015-12-26, 14:34
Oglądałem cały i bardzo zabawny. Może nie tak jak Abelarda Gizy ale zabawny.
Co najśmieszniejsze?? Że k***a na opakowaniu DVD jest napisane Roast Tego Typa Mesa.
A autor co?? Autor to debil i tyle.