18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RipostA

Areczos • 2015-10-21, 11:28
Kiedyś będąc w UK, pewnego wieczoru idąc z kumplem po dzielni podchodzi do nas skrakowana dz**ka i się pyta:
-Hay baby You have a time?
On odpowiada
- Yes its half past 9 pm

Ps. If You know what I mean

is...........ay

2015-10-21, 21:00
@uszatok: Jemu chodziło o grę słów: skrakowana – crackowanie. Nie przypie**alał się o moje przypie**alanie się do ch*jowej składni, a po prostu zażartował. Tak więc koniec końców to Ty jesteś debilem, przykro mi.

nelbox

2015-10-21, 23:37
przestańcie się kłócić i wyjaśnijcie lepiej dowcip, bo głupi jestem.
szli kumple, dz**ka nie zaczaiła o co pytają i powiedziała, która godzina. zakładam, że gra słów kryje się w jej odpowiedzi. Proszę o wyjaśnienie bo nie zasnę ;(

parolpl

2015-10-21, 23:43
A skrakowana to nie jest naćpana?

I nie wiem skąd wam się to układa, że dz**ka szła z kumplem.

ooip

2015-10-21, 23:51
ch*jowe jak ryj wstawiajacego

The_Generat

2015-10-21, 23:59
- w moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
- a to tak, ulicą w dół i na końcu w prawo

hutsch

2015-10-22, 00:03
parolpl napisał/a:

A skrakowana to nie jest naćpana?



No k***a, dzięki za ten koment stary bo już zacząłem się zastanawiać czy to ja żyje w jakimś matrixie czy wszyscy up
scrackowana = otwarta na wszystkich :homer:
i jeszcze wszyscy twardo rozkminiają składnie zdania najpierw polską później angielską :plzdie:

tranzystor

2015-10-22, 00:17
Areczos napisał/a:

Kiedyś będąc w UK, pewnego wieczoru idąc z kumplem po dzielni podchodzi do nas skrakowana dz**ka i się pyta:
-Hay baby You have a time?
On odpowiada
- Yes its half past 9 pm

Ps. If You know what I mean



I poszliście dalej grać w WoWa.

303

2015-10-22, 00:17
nelbox napisał/a:

przestańcie się kłócić i wyjaśnijcie lepiej dowcip, bo głupi jestem.
szli kumple, dz**ka nie zaczaiła o co pytają i powiedziała, która godzina. zakładam, że gra słów kryje się w jej odpowiedzi. Proszę o wyjaśnienie bo nie zasnę ;(



Już pomagam, chodzi o to że na widok naćpanej dz**ki gość ma fiuta w pozycji w pół do dziewiątej, mówiąc krótko wisi luzem

The_Generat

2015-10-22, 00:33
oto do czego prowadzi multikulti... idiota z polskiego połączony z debilem z angielskiego próbuje wymyśloną w sosnowcu scenę o nieistniejącej "scrackowanej" dziwce przełożyć na realia angielskie i przedstawić ją (scenę a nie dz**kę ... if You know what I mean) na sadisticu w formie żartu dla wirtualnego piwa


uszatok

2015-10-22, 02:15
@isitsaturday

Nosz k***a i Ty Brutusie przeciw mnie? Idę być debilem w samotności

kondzio63221

2015-10-22, 02:53
carlos232323 napisał/a:

BongMan pytał was o godzinę ???? :D


Odpie**ol się od BongMana.. :facepalm:

Ko...........ki

2015-10-22, 04:38
@cys23
też się przypie**olę.

" idąc z kumplem po dzielni podchodzi do nas skrakowana dz**ka" - jak to k***a rozumieć?

Wydaję mi się, że uwaga @isitsaturday jest tu co najmniej na miejscu.

Btw. wydalam oziębły apel pod adresem tzw administracji o modyfikowanie wypocin podobnych do w/w.

Jeśli tzw administracja ma problem ze zrozumieniem podstaw języka polskiego, sugeruję (możliwe, że po raz kolejny) zapoznać się z Elementarzem, k***a wasza mać.

adamZjeb

2015-10-22, 10:35
Najlepszy komentarz od idioty. Albo to dla żartu albo większość z was to debile.

zuczek33

2015-10-22, 12:19
@up Widzę, że ciężko idzie Ci myślenie. Dla żartu idioto, dla żartu ... Nie czaisz więc sam jesteś debilem.

bleblebator1

2015-10-22, 16:30
k***a
Wszyscy nagle k***a jego mać wielcy angielscy humaniści :mrgreen: