18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

resocjalizacja pedofila Rosja

TamGdzies • 2012-10-02, 23:41
jakosc full 4256p

~Imperator

2012-10-04, 11:06
eMepleme napiszę ci jaka jest różnica pomiędzy r*chaniem piętnastki przez siedemnastolatka a trzydziestolatka

Piętnastka r*chana przez siedemnastolatka w krótkim czasie kończy z pamiątką z imprezy w postaci brzucha, dalej los nie jest mniej łaskawy, małolat po zapłodnieniu jak murzyn, odchodzi w nieznane, zajmuje się sobą i swoimi kumplami, grając na kompie w quake a wspomniana piętnastka... nie kończąc szkoły ląduje często w domu samotnej matki na 2 metrach i brakiem perspektyw. Nie wspomnę już o rozgłosie towarzyszącym takim okolicznościom, całe miasto musi wiedzieć że małolat sobie umoczył nie...a co...a że laska chodzi potem po ulicach w godzinach małouczęszczanych to mały problem i kilka lat musi upłynąć nim ploty i sława moczykija minie...

Piętnastka r*chana przez trzydziestolatka, kończy szkołę bez pamiątek... w wieku 19 lat zadziwia swoimi umiejętnościami takich zieleniaczków jak ty, potem kończy studia i znajduje pracę, cieszy się życiem i nie przeklina dnia kiedy po pijanemu dała dupy popularnemu wówczas, dresikowi z osiedla którego nie interesowała przyszłość tej dziewczyny. Wszystko odbywa się w ciszy więc jak laska spotyka takiego kolesia jak ty, to ty i jej tatuś wie że córeczka to anioł... i jest niewinna i płocha... ;)

pozdrawiam wszystkich naiwnych posiadaczy dziwnie...wykwalifikowanych osiemnastek... ciekawe jak one weszły w posiadanie tych wszystkich umiejętności... ciekawe;) samouczki nie ;)

Clematis

2012-10-04, 16:03
ahaa... czyli jak stare typy r*chają dzieci to de facto wyświadczają im przysługę bo nie zostawiają im brzucha, a robienie tego z kimś w swoim/odrobinie wyższym wieku niesie ze sobą żal, ból, zapomnienie, pożogę, zj***ne dzieciństwo, przyśpiesza grudzień 2012 i ogólnie plagi egipskie to przy tym mały pikuś?

k***a Ty w ogóle analizujesz to co czytasz czy po prostu sam jesteś pedofilem i próbujesz jakoś uzasadnić swoje zboczenie?

dlubacz2

2012-10-05, 00:14
Czekałem na suchy badyl z dębu w dupę... Ale i tak słusznie. Mogli mu z tatuaż na czole wyj***ć "pedofil". Kara śmierci dla tych cwe*i!

antysyjon

2012-10-05, 00:42
Leczenie pedofilów nic nie kosztuje:)

~Imperator

2012-10-05, 00:58
Pisałem o nastolatkach nie dzieciach, wczytaj się i może w końcu załapiesz o co mi chodzi hehe

Sam mam dzieci, dla szybkiego załapania podpowiem, piszę ogólnie jak jest w realu, małolatki, nastki umawiają się od tysięcy lat ze starszymi kolesiami, nie piszę o dzieciach bo sam rozwalę łeb każdemu kto swoje lepkie łapki skieruje w ich stronę, nastki stary, czyli młode dziewczyny które mentalnie i fizycznie wyprzedzają swoich rówieśników, które szukają... nie dzieci.

ps. nie wiem co powiedzą kolesie 30plus ale nazywanie ich starymi to chyba przesada hehe rozbawiłeś mnie, wam dwadzieścia plus wydaje się że czas stoi.... pogadamy jak minie dziesięć lat... wspomnisz kiedyś imperatora.... oj wspomnisz

bimbastah

2012-10-07, 22:45
@imperator2012 - zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.

Jest znaczna różnica pomiędzy dzieckiem a nastolatką ale większość ludzi ma chyba mydło zamiast mózgu i nigdy nie wychodzi z domu.

Akurat ja wypowiem się na ten temat z trochę innej strony bo też inny wiek (mam 22)

Moralizatorzy z fają w grabie cieszcie się że nie widzieliście kiedyś np. dyskoteki na wsi (chociaż w miastach w mniej renomowanych miejscówach także zdarzają się takie przypadki) bo byście się przeżegnali ile nieraz tam jest małolat,jak wyglądają i co odpie.alają...
Tłumaczenie że one "niewiedzą co robią" to jest po prostu jakiś kompletny absurd wymyślany przez ludzi którzy świat znają chyba tylko z neta,większość takich gówniar dobrze wie czego szuka i jak nie zrobią tego z jednym to zrobią z następnym... a później przez jakiegoś "życzliwego" frajera taki koleś może mieć ostro prze.ebane za gówniare której za bardzo swędziało , ja się pytam czy to jest normalne? bo dla mnie to jest paranoja.

Nawet ostatnio napisała do mnie na FB pewna małolata mieszkająca dzielnicę obok i były to... no dosyć że tak powiem 'ciekawe propozycje' później grzecznie uciąłem tę rozmowę bo sie po prostu wydygałem (chociaż puknąć bym puknął,laska wyrośnięta a ja homo nie jestem) , ku.a później bałem się wyjść na ulicę że nagle podjedzie lodówa i zapakują mnie do pierdla - ludzie to jest chore... chyba trzeba będzie zacząć chodzić na imprezy z gazem pieprzowym żeby broń boże jakaś siksa się o ciebie nie otarła a na portale nałożyć jakąś blokadę czy coś.

Zresztą ogólnie u nas są dziwne i zakłamane normy społeczne ,z jednej strony nagłaśnia się że gówniary są coraz bardziej wyzwolone a z drugiej jeżeli przyłapią kogoś starszego z taką uważa się go za jakiegoś zboka,nie czaję tego? Dajmy na to w Hiszpanii wiek przyzwolenia to 13lat i nikt tam nigdy tragedii z tego nie robił a i tez nie ma tam podobnych "problemów społecznych" i pytam się jakim cudem?

~Imperator

2012-10-09, 14:49
bimbastah napisał/a:

@imperator2012 - zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.

Jest znaczna różnica pomiędzy dzieckiem a nastolatką ale większość ludzi ma chyba mydło zamiast mózgu i nigdy nie wychodzi z domu.

Akurat ja wypowiem się na ten temat z trochę innej strony bo też inny wiek (mam 22)

Moralizatorzy z fają w grabie cieszcie się że nie widzieliście kiedyś np. dyskoteki na wsi (chociaż w miastach w mniej renomowanych miejscówach także zdarzają się takie przypadki) bo byście się przeżegnali ile nieraz tam jest małolat,jak wyglądają i co odpie.alają...
Tłumaczenie że one "niewiedzą co robią" to jest po prostu jakiś kompletny absurd wymyślany przez ludzi którzy świat znają chyba tylko z neta,większość takich gówniar dobrze wie czego szuka i jak nie zrobią tego z jednym to zrobią z następnym... a później przez jakiegoś "życzliwego" frajera taki koleś może mieć ostro prze.ebane za gówniare której za bardzo swędziało , ja się pytam czy to jest normalne? bo dla mnie to jest paranoja.

Nawet ostatnio napisała do mnie na FB pewna małolata mieszkająca dzielnicę obok i były to... no dosyć że tak powiem 'ciekawe propozycje' później grzecznie uciąłem tę rozmowę bo sie po prostu wydygałem (chociaż puknąć bym puknął,laska wyrośnięta a ja homo nie jestem) , ku.a później bałem się wyjść na ulicę że nagle podjedzie lodówa i zapakują mnie do pierdla - ludzie to jest chore... chyba trzeba będzie zacząć chodzić na imprezy z gazem pieprzowym żeby broń boże jakaś siksa się o ciebie nie otarła a na portale nałożyć jakąś blokadę czy coś.

Zresztą ogólnie u nas są dziwne i zakłamane normy społeczne ,z jednej strony nagłaśnia się że gówniary są coraz bardziej wyzwolone a z drugiej jeżeli przyłapią kogoś starszego z taką uważa się go za jakiegoś zboka,nie czaję tego? Dajmy na to w Hiszpanii wiek przyzwolenia to 13lat i nikt tam nigdy tragedii z tego nie robił a i tez nie ma tam podobnych "problemów społecznych" i pytam się jakim cudem?




Jak napisałeś, żeby zrozumieć pewne sprawy i ogarniać pewne tematy trzeba ruszyć się z domu i coś tam w życiu przeżyć.

Dzisiaj ludzie pozamykali się w domach, pozakładali na uszy słuchawki i jak się do kogoś odezwiesz to pojawia się pytanie... czy my się znamy... rozmawiają tylko ze znajomymi hehe brak umiejętności komunikowania się w realu, poznawania ludzi... internet pozwolił na poznawanie się poprzez klikanie, nawet chodzą teraz z sobą poprzez gg. Masakra jakaś
Największe kozaki w sieci okazują się rudymi kolesiami bez nóg, siedzącymi cały czas na wersalce i wylewającymi swoje frustracje na wszystko i wszystkich, ale w sieci poprzez ilość postów udają nie wiadomo kogo

I jeszcze jedno, co wam się ubzdurało z tym wiekiem, czemu panuje ogólna moda na młodość, czy dwudziestolatki myślą sobie że czas stoi w miejscu i wam sie to nie przytrafi, przemijanie czasu, z każdym dniem każdy jest starszy o ten dzień. Laska czy facet mająca 40 lat to nie dziadziuś czy babcia w kapciach, ci ludzie mają swoje uczucia, upodobania i jak każdy inny człowiek nie różniący się od innych ma prawo do robienia co mu się podoba. Nawet jak w temacie umawiać się na randki z nastką, wara wam wszystkim od tego, jeśli oboje są szczęśliwi to to ich spawa, tak sie dzieje od zawsze odkąd ludzie zasiedlili ziemię. I będzie się działo czy to się wam podoba czy nie. Nie dyktujcie ludziom co mają robić i w jakim wieku mają to robić, zmienia się nasze ciało nie psychika. Ale jak ktoś 20 letni ma tatusia 40 letniego z nadwagą 30 kilo, siedzącego przed tv i popijającego browary to ma mylne wyobrażenie 40 latków którzy w znacznej większości uprawiają sporty, chodzą na siłownię, biegają i mają się całkiem całkiem hehe

Rozpisałem się to dla ciężko kumających dam przykład, mając 10 lat ktoś lubi lody waniliowe, mając 20 również, mając 30 też będzie stawał w długiej kolejce żeby te lody zjeść ze smakiem, więc czemu na Boga mając 40 - 50 lat ma rezygnować z waniliowych na poczet czekoladowych których nie znosi od dziecka...
zamiast lodów waniliowych wstawcie nastki i może dojdzie do tych waszych bystrych...umysłów że upodobania się nie zmieniają i o gustach się nie dyskutuje

amen