18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

resocjalizacja pedofila Rosja

TamGdzies • 2012-10-02, 23:41
jakosc full 4256p

LaChupacabra

2012-10-03, 12:17
... a już za tydzień ten sam filmik będziecie mogli Państwo obejrzeć z opisem "Kocenie nowego ucznia w Ukraińskim technikum". Tylko u nas, na portalu Sadistic!

~Imperator

2012-10-03, 12:52
Nie wiadomo za co te karki zlały tego chudzielca... przeczytałem sporo negatywnych komentarzy ma temat pedofilii ale... nie ulega wątpliwości że popaprańcy obu płci atakujących dzieci ( dzieci nie nastolatki które i tak puszczają się z osiedlowymi dresami z woskiem w uszach ) powinni trafić do pierdla na zawsze.
Chcę tylko zwrócić uwagę że obecne czasy nie wymyśliły zainteresowania młodym ciałkiem. Młode śliczne dziewczyny od wieków były w cenie. Nasze babcie w wieku 16 lat miały już po dwoje dzieci, dzisiaj nazwane by to zostało pedofilią. Ludzie żyli krócej, dawniej koleś po trzydziestce był prawie starcem.
Chcę zauważyć coś jeszcze, czemu jest przyzwolenie na dymanko wśród małolatów, jest ok jak siedemnastolatek na dyskotece posuwa trzynastkę ale jak trzydziestolatek dogada się z małolatą to jest piętnowany i nazywany pedofilem. Obecne czasy zmutowały podejście do wielu tematów, stare kultury, indianie, nawet ciapaci cyganie, do dzisiaj zawierają związki z ( dziećmi ) po ukończeniu przez nie 12 roku życia.
Wali mnie los zjebów ale czym ci kolesie wymierzający mu wyrok różnią się od tego padalca... 3 na 1 ... mają jaja nie hehe

NWC

2012-10-03, 13:24
Lot bez telemarku ale daje 10/10 :D


Clematis

2012-10-03, 13:55
imperator2012

Ty k***a debilu. Skończony j***ny debilu.
Jak nie widzisz różnicy między 17stolatkiem r*chającym 13latkę na dyskotece a 30latkiem DOGADUJACYM sie z trzynastolatką, to jesteś k***a debilem. A Twoja zajebista argumentacja że nasze babki były w ciąży w wieku 16 lat jest bardzo interesująca, skoro tak Ci tęskno do starych czasów to szczepionek i leków też większości nie wpie**alaj, bo 60 lat temu ich nie było. Nie mogę po prostu, "x lat temu 16 latki miały dzieci więc dzisiaj r*chanie 10 latek jest okej, a jak uważacie inaczej to zmutowały wam to czasy bo cyganie r*chają je nadal". I nie wiem w jakich czasach 30latkowie byli starcami, chyba w średniowieczu ale to oświecę Cie, troche lat mineło.

Uniosłem się k***a ale no imbecyl, jeszcze będzie pie**olił że "karki zlały chudzielca" co Ty sam p*zda wołowa jesteś i każdy kto waży więcej niż 50 kilo to już kark i LEJE biednego chudzielca?
"Wali mnie los zjebów ale czym ci kolesie wymierzający mu wyrok różnią się od tego padalca... " no tym zdaniem udowodniłeś że masz 45 lat, nigdy nie r*chałeś żadnej kobiety normalnej i zaimponować możesz tylko na czacie durnej małolacie która myśli że gada z opalonym 20latkiem. Czym sie różnią? Tym że nie r*chają małych dziewczynek. Ty debilu. Kropka.

MrOmnibus

2012-10-03, 15:17
j***ć jakość, jedynie czego żałuje odnośnie tego tematu, że nie jest na hardzie... Wtedy miałby większą wartość merytoryczną.

argoh

2012-10-03, 15:19
eMepleme napisał/a:

imperator2012

Ty k***a debilu. Skończony j***ny debilu.
Jak nie widzisz różnicy między 17stolatkiem r*chającym 13latkę na dyskotece a 30latkiem DOGADUJACYM sie z trzynastolatką, to jesteś k***a debilem. A Twoja zajebista argumentacja że nasze babki były w ciąży w wieku 16 lat jest bardzo interesująca, skoro tak Ci tęskno do starych czasów to szczepionek i leków też większości nie wpie**alaj, bo 60 lat temu ich nie było. Nie mogę po prostu, "x lat temu 16 latki miały dzieci więc dzisiaj r*chanie 10 latek jest okej, a jak uważacie inaczej to zmutowały wam to czasy bo cyganie r*chają je nadal". I nie wiem w jakich czasach 30latkowie byli starcami, chyba w średniowieczu ale to oświecę Cie, troche lat mineło.

Uniosłem się k***a ale no imbecyl, jeszcze będzie pie**olił że "karki zlały chudzielca" co Ty sam p*zda wołowa jesteś i każdy kto waży więcej niż 50 kilo to już kark i LEJE biednego chudzielca?
"Wali mnie los zjebów ale czym ci kolesie wymierzający mu wyrok różnią się od tego padalca... " no tym zdaniem udowodniłeś że masz 45 lat, nigdy nie r*chałeś żadnej kobiety normalnej i zaimponować możesz tylko na czacie durnej małolacie która myśli że gada z opalonym 20latkiem. Czym sie różnią? Tym że nie r*chają małych dziewczynek. Ty debilu. Kropka.


Ktoś tu miał kiepskie dzieciństwo :amused:

delsol

2012-10-03, 15:35
Velture napisał/a:

wlasnie. Skad wiadomo ,że to pedo?



Pewnie wrzutka własna, może go dotykał za młodu jak na kresach na wakacjach bywał

Clematis

2012-10-03, 16:12
argoh


czyli zależność jest taka - wytykasz debilne argumenty i unosisz się jak ktoś broni pedofila - miałeś kiepskie dzieciństwo, a jak bronisz pedofila to jesteś k***a myślicielem i filozofem i czujesz nostalgię do dawnych czasów?

prozal

2012-10-03, 16:12
Uuu faktycznie w tej Rosji to kościół katolicki i księżą mają przej***ne, żadnego szacunku do osoby duchownej :D

Godelo23

2012-10-03, 16:39
Jakie k***y :D Popa biją...

Cyrk

2012-10-03, 17:36
Ja tu widzę zwykłe pobicie. Jak są dowody to powinien siedzieć i zgarniać regularny wpie**ol od kolegów spod celi, a jak nie ma to niewinny. No do k***y nędzy absolutnie KAŻDEGO można pomówić o pedofilię. Mi się jeszcze nie zdarzyło, ale co by stało na przeszkodzie, żeby dowolny szczyl, któremu nie chciałem kupić piwa (bo bez dowodu nie dostał) nie wyskoczył z takim oskarżeniem? Wiem, że mentalność stada się załącza, ale czasami warto się zatrzymać i pomyśleć samemu...

Snejku

2012-10-03, 18:33
Dziwne, nie zauważyłem koloratki...

matiii1986

2012-10-03, 19:08
Pewnie wielu z Was widziało już ten film ale tym którzy nie widzieli polecam na YT film pt: "Nie sąd Cię skarze pedofilu"

bryn

2012-10-04, 00:19
dojazd k***y! zeby wiecej nikomu nie zrobila krzywdy

Barejski

2012-10-04, 00:42
Pedofil nie pedofil - dlaczego k***a ten jeden chudzielec z rosyjskich filmików, gdzie 3 kozaków (hehehehehehehe, prawilne ziomeczki, nie żadne odmieńce) napie**ala go, nigdy nie sp***ala stamtąd, ile sił w nogach?