18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Represje na kibicach

Vouriel • 2013-02-23, 00:47
Program Pospieszalskiego w który ukazuje jak to jest z tymi "kibolami", sami zdecydujcie czy jest to przekłamane w drugą stronę, czy jednak naprawdę rządzący nadużywają swoich praw. W mediach ukazują się tylko rzeczy na które jest już położone jakieś światło w którym nie najlepiej wyglądają środowiska kibicowskie... Idealni może wszyscy nie są, ale bez przesady...



Nokia3310

2013-02-23, 13:39
MenThor napisał/a:



O to mi właśnie chodziło. Jestem kolego ze środowiska, w którym istnieje tylko zagłębie sosnowiec i koniec. Mieszkam na "granicy" hanysowa. Dobrze wiem co to jest brać kibicowska itd itp etc. Całe moje otoczenie jest z tym nierozerwalne, tak jak np ja. Niby tego nie popieram, jestem anty itd a dalej mam z tym styczność. Dlaczego chcę mieć ? Ano żeby znać swojego wroga. Niejednokrotnie byłem na meczu i dostałem z armatki. Czy wy dalej nie widzicie że jesteście manipulowani, jesteście zbrojnym ramieniem prawicy k***a mać ludzie przejrzyjcie na oczy. Dobrze wiesz, że wszystkie akcje typu vlepki etc to nabijanie kasy gangsterom. k***a mać. Masz Torcide w avatarze. Człowieku czy Ty wiesz kogo wspierasz????? Mam nadzieję, że nie a jeśli tak, to albo resocjalizacja albo gaz.
Powtarzam piłka nozna przestała być sportem miedzy narodowym już dawno temu.
Jesteście tak bardzo antysemiccy. Ale dlaczego używacie ich metod manipulacji i kontroli? Dziel i rządź. Coś wam to mówi???
Nie jestem z jakiejś antify i tym podobnych bo takie organizacje mają z lewicą tyle wspólnego co stalin z komunizmem.
Po prostu chcę żeby społeczeństwo znało historię, było świadome, to tak dużo. Trzeba mnie nazywać lewakiem?
Szacunku trochę, kompromisu.

Wojna musi być? Polsko - Polska, już któraś z koleji ?



Tak wspieram gangsterów... Ciekawe, bo ostatni dochód z vlep został przekazany naszemu żółtemu bratu http://www.stalowcy.pl/aktualnosci/380-nowe-vlepki-pomoc-dla-dawida.html AHHH ci mafiozi.

Okash

2013-02-23, 13:40
Teraz tylko czekać aż tusk ze swoimi pieskami [media] zamknie Sadola i inne miejsca dokształcające


I żeby nie było: nienawidzę wykolejonych agresorów. Nie ważne czy kibic, czy ksiądz czy woodstock - wszędzie się trafia gówno/ścierwo i nie można od razu wrzucać do jednego wora.

Ezoteryk

2013-02-23, 13:44
Zanim napiszecie komętarz prosze wybrac się na mecz poznac tych ludzi , obejrzec ten materiał i dopiero napisac kometarz..

Temrysiek

2013-02-23, 13:47
Jestem całym sercem za staruchem. Wiadomo aniołkami nie są, jednak jako jedyni coś robią dla tego kraju zamiast jedynie pie**olić głupoty w komentarzach. Spójrzcie na oprawy meczów, pamiętają o wszystkich ważnych datach dla naszego narodu. Poprzez transparenty pokazują, że nie boją sie obecnej władzy i potrafią im wprost pokazać, ze wiemy iż robią nas ostro w ch*jA, coraz bardziej jest to zauważalne w mniejszych ligach, gdzie władze lokalne także mają każdego w dupie. A co do narkotyków itp wiadomo tworzą małe zamknięte grupy gdzie przeważnie handel zakrojony jest tylko między znajomymi, jak k***a w większość obecnych kręgach społecznych. Nie oszukujmy się, pokażcie mi licealistę, który w życiu niczego nie spróbował... Wk***ia mnie że rząd chce decydować za mnie co jest dla mnie dobre. Mam swój rozum i chciałbym z niego korzystać, a jeśli komuś go brakuje to zdechnie jako ćpun. A co do ich napie**alanek, chcą niech się piorą ale poza stadionami. Podczas meczy, jedyne co powinno być zdzierane to gardła od dopingu.
Piłka nożna dla kibiców!

cerastes

2013-02-23, 14:00
jeszcze tylko mała wrzutka i koniec wywodu, bo szkoda mi czasu na tłumaczenia lemingom że mają zamiast mózgów - kisiel ..




orzech1991

2013-02-23, 14:32
petelicki ma troche racji ale ja bym tak nie brnął z tym uznawaniem honoru. Nie przedkładajmy takich wartości nad bezpieczeństwo (np. tych którzy na meczu dostaną racą w pape)
Ja faktycznie przyznam się niewiele wiem o kibicach i kibicowaniu, nawet tej piłki nożnej nie oglądam za bardzo. ale zastanawiam się czy faktycznie ten TVN i zresztą inne telewizje też pewnie aż tak subiektywnie przedstawiają temat. To nie jest sfingowane jak pokazuje się stadiony całe w dymie, zdemolowane, wiele rannych i interwencje policji bo jakieś dwa gówniane kluby przyjechały sobie pograć w nogę. To nie jest na niby. Ja mogę miec wyjabane w temat kibiców bo mnie to nie dotyczy ale zaczyna dotyczyć kiedy tam jakaś hołota może zrobić komuś krzywdę za tzw. darmo (zwykły tak mawiać nasze krajowe karki) i nawet nie wyciągnie konsekwencji bo tłum jest anonimowy. Plus to że nawet jak takich połapią to znów błąd systemu sprawia, że nic im się nie robi poza małym wpie**olem (i bardzo dobrze) i karną grzywny, NO MOŻE od wielkiego dzwonu jak jakiś mniej bystry kibol zostanie złapany na gorącym uczynku to pójdzie do więzienia (na 2 lata w zawiasach lub bez). Albo nawet na całe życie niech se idzie. Błąd systemu jest taki, że jego złapią i idzie do paki za nasze podatki. I siedzi tam całe lata żrąc i pijąc, zbijając bąki i oglądając tv za naszą kasę. Gdzieś widziałem porównanie ile się wydaje na więzienia a ile na domy dziecka czy hospicja. Przepaść. I w sumie co tu wiecej pisać. Temat jak zawsze pozostanie niewyjasniony bo jeden bedzie gadał że to tylko manipulacje telewizji ukazują kibiców w takim świetle, inni będą mówić ze to jakieś k***a zbrojne ramię prawicy i kontynuacja ONR a jeszcze inny powie kibole do gazu. I MOŻE każdy będzie miał trochę racji, ALE prawda jest taka że przez kiboli jest gorzej. Wszystkim. I sram na te ich hołdy polskim bohaterom jak zaraz taki pójdzie i rzuci cegłą w szybę sklepu czy podpie**oli komuś komórkę. No przykro mi ale takie mam zdania właśnie o kibolach którzy jeżdżą na mecze i śpiewają te swoje OLE OLE. chciałoby się dodać: ZARAZ CI PRZYpie**olE. Czubów sie powinno izolować ale nie za majne piniendze!

Ma...........31

2013-02-23, 17:18
HariDee napisał/a:

k***a mac.
Znowu to samo.
Nie bede sie wypowiadal na temat czy kibole sa zdrowi na umysle czy nie, ale napie**alanie sie na kazdym meczu, ustawki w lesie, demolowanie miasta w ktorym sie jest, i sprawianie ze ojciec nie moze zabrac rodziny na mecz po to aby razem spedzic milo czas tylko dlatego ze jest tam banda debili dzieki ktorym mozemy dostac w glowe butelka lub jakas maczeta. No k***a madre to to nie jest.
I wiecie co mnie najbardziej dziwi? Ze ci kretyni jeszcze sie probuja bronic w internecie ze jacy to oni nie sa dobrzy i mili, no k***a noz sie w kieszeni otwiera! Do tego te ich glupie teksty - 'Ide na ustawke moze umre za klub moze wroce' no ja pie**ole.
Wyplewic takie k***y tak jak hitler wyplewial zydkow. Tyle mam do powiedzenia na ich temat.
Jedyny pozytek z takich kurew bedzie jak wybuchnie jakas wojna ktora bedzie zagrazac naszej ojczyznie, jedyna nadzieja w takich ludziach wlasnie w takich bezmyslnych kibolach ze oni pojda za te polske walczyc, chociaz i to nie wiadomo bo jak dostana karabin do reki, to i do siebie zaczna napie**alac 'bo ja kocham legie a on polonie'.



Zadym na polskich stadionach nie ma już od bardzo dawna.Możesz mi napisać kiedy ostatnio jacyś kibice zniszczyli miasto ?? Od kiedy na stadion można wnieść maczety i szklane butelki ???
Napie**alają sie w lasach i ch*j Ci do tego , przynajmniej mają jakieś hobby , nie napie**alaja w zwyklych ludzi.Mają coś do siebie to sie leją , a nie siedza przed kompem i spinają dupe.
Skąd ty możesz o tym wiedzieć skoro siedzisz przed kompem i pie**olisz.
Wybierz sie kiedyś na mecz , odejdź od kompa.
Zobaczyłbyś ,że jednak stadiony są bezpieczne.
Na każdym meczu zobaczysz sporo rodzin z dziećmi , starszych ludzi , co o tym w mediach już nie mówią ??
Wiadomo kibice nie sa świeci ( a kto jest... ), ale to co sie dzieje z nimi ( jak sa traktowani) to już przesada.

mareczekzip

2013-02-23, 22:25
Kibole, maczety, zadymy, zło, mordercy itp... A szechteriada powtarza slogany przeczytane w czerwonej prasie, czy tez z zachwytem ogląda pokazane paluszkiem Durczoka. Ale tak to już widocznie jest że najwięcej pie**olą na dany temat ci, co nie mają żadnego pojęcia. Ewentualnie jest też druga opcja : prucie dupska po to aby kogoś wk***ić. Mysle że to bardziej to drugie, bo niemożliwe jest być aż takim ignorantem i debilem.

Pozdrawiam wszystkich Ultrasów na tym forum.

Kaszysz

2013-02-23, 23:11
szkoda że nikt nie przypie**ala się do kibiców siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, żużla i wielu innych dyscyplin sportowych. Tylko Ci dobrzy kibice piłki nożnej są szkalowani przez społeczeństwo.

Ezoteryk

2013-02-24, 00:24
Dla przypomnienia najwiecej w polsce akcji charetatywnych jest robione przez kibiców

masabitumiczna

2013-02-24, 13:28
ch*j mnie obchodzi, że kibice to patrioci, jak łamią prawo, to przed sąd i do paki. Jakby szajka złodziei albo pedofilów była patriotyczna to też byście ich bronili?

@cerastes - Maczetą można w Krakowie dostać jak się reprezentuje barwy nie tego klubu co trzeba, może nie na samym stadionie, nie udawaj, że nie wiesz.