18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Represje na kibicach

Vouriel • 2013-02-23, 00:47
Program Pospieszalskiego w który ukazuje jak to jest z tymi "kibolami", sami zdecydujcie czy jest to przekłamane w drugą stronę, czy jednak naprawdę rządzący nadużywają swoich praw. W mediach ukazują się tylko rzeczy na które jest już położone jakieś światło w którym nie najlepiej wyglądają środowiska kibicowskie... Idealni może wszyscy nie są, ale bez przesady...



bloodwar

2013-02-23, 07:01
Jedno jest niezaprzeczalne - "Staruch" nie poszedł siedzieć za niewinność, miał wyroki za pobicie, za chuligankę i teraz wypłynęły jego kontakty z biznesem narkotykowym, wybielanie pospolitych przestępców w celach politycznych to typowa zagrywka pod publiczkę.

osa79

2013-02-23, 08:30
Pospieszalski ^^

najgorsza gnida zawodu dziennikarz po Pani Gargas

Skowroniasty

2013-02-23, 09:39
Wyczuwam internet-fight w powietrzu.

zonk

2013-02-23, 10:21
Staruch cały czas był bity. Jechał do szpitala był bity, wracał ze szpitala był bity. Trafił do aresztu to mu dupę rozj***li. Biedny.

Ma...........so

2013-02-23, 10:51
Daję piwo żeby trafiło na główną, będzie z czego się pośmiać jak pojawi się 20 stron komentarzy 8-)



Swoją drogą biedny ten Staruchowicz, myślę na oddaniem 1% podatków na niego...

Qros22

2013-02-23, 11:07
To sobie wyobraźcie taką sytuację odnośnie wczorajszego meczu Polonia vs Pogoń (kibice gości nie wpuszczeni na stadion)

Jedziesz sobie z przyjaciółmi ze szczecina do warszawy do supermarketu. Żyjesz w rzekomo "wolnym" kraju więc nikt Ci tego nie może zabronić ( no może pod warunkiem że nie popie**alasz po pijaku :D ) Po dotarciu na miejsce po długiej podróży notabene która pochłonęła trochę twojego cennego czasu, razem ze znajomymi musiałeś sobie wziąć wolne z pracy no i dodatkowo koszty podróży - przed samym wejściem do supermarketu ochroniarz stwierdza że nie możecie wejść ponieważ nie macie kart stałego klienta tegoż właśnie sklepu. Chore, prawda ? Jakiekolwiek wyrazy sprzeciwu kończą się interwencją policji ( ewentualnie jak są łaskawi to wypiszą parenaście mandatów o byle gówno ) Jak nie chcesz chodzić posiniaczony przez parę dni to pakujesz się spowrotem do samochodu poirytowany bardzo,a już napewno wściekły z bezsilności bo przecież żyjemy w wolnym kraju a pogłoski o państwie policyjnym to przecież "mity"

polik95

2013-02-23, 11:32
up Polonia vs Lechia

JA...........or

2013-02-23, 11:33
Nawet nie ogladalem tego bo pospieszalski to kretyn i kij mu w ryj.
A kibola kij w oko.

blololo

2013-02-23, 11:35
prawa z szechterem w tvp bezcenne

rockface123

2013-02-23, 11:37
jak widze kiboli to mam ochote do nich napie**alać z karabinu, ale pozostają mi mody do gta :amused:

Ma...........31

2013-02-23, 11:40
osa79 napisał/a:

Pospieszalski ^^

najgorsza gnida zawodu dziennikarz po Pani Gargas



To na którym miejscu w Twoim zestawieniu jest Lis ?

HariDee

2013-02-23, 11:47
k***a mac.
Znowu to samo.
Nie bede sie wypowiadal na temat czy kibole sa zdrowi na umysle czy nie, ale napie**alanie sie na kazdym meczu, ustawki w lesie, demolowanie miasta w ktorym sie jest, i sprawianie ze ojciec nie moze zabrac rodziny na mecz po to aby razem spedzic milo czas tylko dlatego ze jest tam banda debili dzieki ktorym mozemy dostac w glowe butelka lub jakas maczeta. No k***a madre to to nie jest.
I wiecie co mnie najbardziej dziwi? Ze ci kretyni jeszcze sie probuja bronic w internecie ze jacy to oni nie sa dobrzy i mili, no k***a noz sie w kieszeni otwiera! Do tego te ich glupie teksty - 'Ide na ustawke moze umre za klub moze wroce' no ja pie**ole.
Wyplewic takie k***y tak jak hitler wyplewial zydkow. Tyle mam do powiedzenia na ich temat.
Jedyny pozytek z takich kurew bedzie jak wybuchnie jakas wojna ktora bedzie zagrazac naszej ojczyznie, jedyna nadzieja w takich ludziach wlasnie w takich bezmyslnych kibolach ze oni pojda za te polske walczyc, chociaz i to nie wiadomo bo jak dostana karabin do reki, to i do siebie zaczna napie**alac 'bo ja kocham legie a on polonie'.

przemello

2013-02-23, 11:52
k***a.... jacy oni są biedni! Kibole powinni być osobną grupą rasową, a każda represja powinna być traktowana jako dyskryminacja rasowa....

Extraordinary_Gentleman

2013-02-23, 11:53
Cytat:

Od 2001 pracował w katolickiej TV Puls, gdzie prowadził Studio Otwarte. Publikuje na łamach "Rzeczpospolitej", "Przewodnika Katolickiego", "Gazety Polskiej Codziennie" i rzadziej "Naszego Dziennika". Stowarzyszenie KoLiber przyznało mu tytuł członka honorowego za poszanowanie historii Polski i promowanie wartości rodzinnych.

W 2010 Jan Pospieszalski nakręcił wraz z Ewą Stankiewicz film dokumentalny Solidarni 2010, w którym zebrane zostały wypowiedzi ludzi składających hołd parze prezydenckiej, która poniosła śmierć w wyniku katastrofy lotniczej w Smoleńsku w 2010. Wypowiedzi osób uwiecznionych w filmie oraz sposób relacjonowanie obserwowanych zdarzeń przez Pospieszalskiego wywołały kontrowersje w wyniku czego Rada Etyki Mediów niejednogłośnie uznała, że Jan Pospieszalski w prowadzonych przez siebie relacjach przeżyć ludzi przychodzących w dniach żałoby pod Pałac Prezydencki naruszył zapisane w Karcie Etycznej Mediów zasady obiektywizmu, a także szacunku i tolerancji (z orzeczeniem nie zgodzili się członkowie Teresa Bochwic i Tomasz Bieszczad). Jest także współautorem scenariusza i współreżyserem dokumentu Lista pasażerów. Był współtwórcą Stowarzyszenia Solidarni 2010.




Tak się teraz robi rzetelne dziennikarstwo? Każdy kto jest za partią X i Y robi reportaż o temacie na topie ze strony światopoglądu swojej partii?

:idzwch*j:

Następny co zaraz znajdzie trotyl... chyba u star*cha w dupie.