18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rekord Guinessa

krzyks_06.0 • 2018-04-10, 11:33
Jak się komuś nudzi, to można i tak ;-)


niemamskarpet.

2018-04-11, 10:15
co wy pie**olicie najlepsze jest tyskie w puszce z Biedry w promo za 2.39 to jest smak prawdziwego piwa......

MajsterCF

2018-04-11, 10:38
"Jak się komuś nudzi..." to może sobie włączyć ten filmik. Jeśli ktoś ma akurat wolne 10 minut w życiu, to poczeka, aż materiał się załaduje...

glenton

2018-04-11, 11:01
może czas nakarmić chomiki?

Wiewór

2018-04-11, 11:25
W Polsce nie ma zwyczaju picia ciemnego piwa. Dlatego większości ludzi nie smakuje Guiness.
Czasem lubię go wypić bo to jest naprawdę dobre piwo. Tylko bardzo ciężkie.
Statystczny Kowalski między piwami widzi tylko różnice w cenie. Wiadomo, że dla polskiego biedak bez gustu zawsze wygrywa najtańszy koncerniak typu tyskie czy Żywiec, które smakują jak pomyje wyzymane do szklanki że szmaty, która przetarto pod kiblem w barze dla tirowcow.

wormgoro

2018-04-11, 12:30
@up
A w innych krajach nie ma zwyczaju picia wódki. Dla większości smakuje tak samo.
Nie potrafią odróżnić enigmatycznego smaku Chopina przełamanego aromatem który przenosi nas do pięknych polskich sadów pamiętanych z młodości od wyrazistej mieszanki charakteru polskiego lajkonika i zapachu złocistych łanów zbóż rozpościerających się u podnóża polskich niegdysiejszych twierdz i zamków którą możemy spotkać choćby w wódce Krakus.
Co kraj to obyczaj. :-)

olo1990pl

2018-04-11, 12:46
@Abraxus
Ostatnio piję tylko ciemne piwa (głównie Portery Amber i Fortuny oraz Raciborskie Rżnięte) i jakoś Guiness ostatnio bardzo mi nie wszedł. Jakiś taki bez smaku był, rozwodniony ze słabą pianką. Jak jakaś tania koncernówka za 1/3 jego ceny.
Pamiętam, że jak piłem jakieś 4-5 lat temu to był dobrym piwem (jedno z moich pierwszych ciemnych piw).
Kupiłem go teraz w Biedrze i mam szczerą nadzieję, że był słaby, bo wykupili jakąś zepsutą partię za bezcen.

Człowiek Drzewo

2018-04-11, 20:08
Z ciemnych, królem dla mnie jest czeski Primator double. Szkoda, że nie jest szczególnie popularny.

Justynka99

2018-04-11, 21:08
Może zrobimy jakąś zrzutę na karmę dla chomika, bo obejrzenie 2-minutowego filmiku trwa 20 minut :D

eliveruss

2018-04-12, 05:26
>Pij Guinnessa w Polsce za podwójną cenę, do tego rozcieńczonego z jakimś gównem
>Oceniaj, mówiąc, że Guinness jest ch*jowy
>Pij jakiegoś żubra, specjala lub jakieś inne jasne i tanie piwo dla meneli

Polecam posmakować prawdziwego Guinessa w jakimś Irlandzkim pubie, a potem oceniać

papinek

2018-04-12, 07:24
Śmiech w tle kojarzy mi się z Waldkiem Kiepskim.

wciazszukam

2018-04-12, 21:45
Podłączcie sobie w końcu internet szerokopasmowy do tej serwerowni, bo ten stary modem ewidentnie nie daje sobie rady.

Adae

2018-04-12, 23:38
Guinness to szczyny o zabarwieniu gowna, ma konsystencje rzygow, wiec jest latwy do picia dla lamusow. Wyspiarze o piwie wiedza tyle co o wszystkim innym - ma miec ch*jowy kolor i nie miec smaku. Szara pogoda, szare budynki, szarzy ludzie, szare zarcie, szare napoje.

Najgorsza polska popelina z dolewka ukrainskiego spirytusu ma wiecej smaku niz wszystko co wyprodukowano na wyspach.

Jestem ekspertem, a poza tym, to jakim biednym pedalem trzeba byc, zeby byc "smakoszem" browarow. Piwo to napoj orzezwiajacy pedale, chcesz byc smakoszem to kup lub lepiej zrob Starke, wyjeb tysiaka na butelke szkockiej z Japonii, da nie ty pedale jeden z drugim wyj***les 3 zeta w biedrze za puszke spienionego gowna z napisem wykwintne i myslisz ze jestes j***nym krolem renesansu. Wypie**alac w swoich rurkach na wyspy sprzatac kible.



qwerq221

2018-04-15, 17:12
tą zj***ną czarną breje najlepiej się wylewa. no na pewno się tego nie pije