18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklamacja po brazylijsku

MisDetonator • 2020-09-20, 19:39
Więc tak; pewien Pan Da Silvą zwany w São Luis do Maranhão poszedł do weterynarza ze swym kotkiem. Weterynarz jego zdaniem zażądał zbyt wiele pieniążków więc po krótkiej kłótni doszło do rękoczynów. Jak widać w brazylii nawet weterynarze się nie pie**olą ponieważ kłopotliwy klient dostał 9 strzałów ostrzegawczych w głowę i korpus co definitywnie zakończyło kwestię wzmiankowanej reklamacji :dead: . Oczywiście ukochana denata udziela mu profesjonalnej pomocy zgodnie z standardami 3ego świata.


Mazi118d

2020-09-20, 20:53
donkapusta napisał/a:

Reklamacja chyba faktycznie była nieuzasadniona, bo kot sp***olił, jakby był urodzonym sprinterem.



To inny sp***olił, ten tylko na chłodno to przyjął

Coyot30

2020-09-20, 20:58
Dobra... A co z kotem?

LaChupacabra

2020-09-20, 20:59
Recepcjonista szybko sp***olił bo wie, że szef się nie pie**oli jeśli chodzi o płatności.

Pirania69

2020-09-20, 21:15
Zbysław napisał/a:

kitiket jak nagle wyzdrowiał



Slepy jesteś? Przecież jego kot na ladzie jest

Plastykpl

2020-09-20, 21:17
Kota, ratujcie kota!!!

boo

2020-09-20, 21:20
A niby jakiej profesjonalnej pomocy sie spodziewales, co miala zrobic jak gosciu go podziurawil?

NataliaW

2020-09-20, 21:52
Oby z pierdla za to nie wyszedł. Co innego samoobrona a co innego odjebac gościa silniejszego od siebie, bo się od niego w p*zde dostało.

janlew

2020-09-20, 22:13
Coś pięknego. Zj***ny lewacki animals, bijący ludzi "w imię zwierzątków" dostaje to na co zasłużył! No łezka, normalnie.

PERKUN

2020-09-20, 23:12
Mam nadzieję, że weterynarz nie ma swojej filii w Polsce.

mam_racje

2020-09-20, 23:17
janlew napisał/a:

Coś pięknego. Zj***ny lewacki animals, bijący ludzi "w imię zwierzątków" dostaje to na co zasłużył! No łezka, normalnie.



Co ty pie**olisz! I jeszcze masz czelność uważać się za konserwatystę? Może ty zwykły faszol jesteś i tvn jednak nie kłamał z prince polo w lesie?

Co za gówno połowa z was ma w miejscu mózgu? Nie dość że ślepi to zaślepieni nienawiścią do własnych kompleksów...

Przecież widać że poszło o kasę a gruby weterynarz pierwszy z łapami wyskoczył do twarzy klienta za nagrywanie oszustwa, aż zadałem sobie trud i wyszukałem akcję:

"Ofiara zostawiłaby poprzedniego wieczoru kota do weterynarii. Wczoraj wieczorem wrócił do kliniki weterynaryjnej, aby odebrać zwierzę i w tym momencie odbyła się dyskusja o budżecie. Klient, który w tym przypadku jest ofiarą, nie zgadzał się z przedstawionym budżetem - wyjaśnił delegat George Marques z Nadinsportu Zabójstw i Ochrony Osób (SHPP).
Biznesmen, zidentyfikowany jako José Eduardo Viegas Costa, lat 39, został postrzelony i zabity w klinice weterynaryjnej w dzielnicy Monte Castelo w São Luís. José Eduardo był właścicielem pizzerii w São Francisco."

https://g1.globo.com/ma/maranhao/noticia/2020/09/10/empresario-e-assassinado-dentro-de-clinica-veterinaria-em-sao-luis-medico-veterinario-e-suspeito-do-crime.ghtml

humalien

2020-09-20, 23:30
UkrytaPodNickiem napisał/a:

tak to jest jak j***ny plebs bierze zwierzaka do domu i nagle zdziwienie jak musi wydać więcej hajsu za kroplówkę niż na jedzenie na cały miesiąc



ale to nie znaczy, że trzeba kogoś odstrzelić.

Plastykpl

2020-09-21, 08:45
"Po odejściu od kasy zwrotów nie przyjmujemy".

Pst85

2020-09-21, 09:58
A co z kotem?