18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama sklepu H&M

okar19 • 2013-02-10, 01:11
w roli głównej David Beckham

arki

2013-02-10, 01:17
za Davida będzie piwko :wali:

krycheuszos

2013-02-10, 02:40
Tyle przebiegł i się nie zesrał ;/

okar19

2013-02-10, 02:49
krycheuszos napisał/a:

Tyle przebiegł i się nie zesrał ;/


Możliwe, że w basenie "coś" zostawił

crupal

2013-02-10, 04:21
Już myślałem że wyjdzie z kapciami z tego basenu i dalej będzie zapierdzielał

Konikmamy

2013-02-10, 05:17
hmmmm słodki ten dawid

Bugini

2013-02-10, 11:18
Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś tutaj wrzuci reklamę męskich gaci

AmorPatriae

2013-02-10, 13:05
David Beckham przykład jak z wielkiego piłkarza stać się komercyjna szmatą do podłogi.

kwiecio

2013-02-10, 13:06
Lubie gościa, oprócz tego że był świetnym piłkarzem i nadal gra z pasją mimo że lata już nie te, to jest wg mnie wzorem przedsiębiorczości i kreowania wizerunku. Stworzył ze swojego nazwiska, stylu i wyglądu markę, na której zbija spory hajs.

Ale piwka nie daje, bo za ch*j nie pasuje mi to na głównej

Anders Breivik

2013-02-10, 13:07
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

David Beckham przykład jak z wielkiego piłkarza stać się komercyjna szmatą do podłogi.


ja pie**ole, przecież nie będzie 50 lat w piłkę grał, z czegoś trzeba żyć..

co za k***a mentalność, a ty byłeś nikim i pozostaniesz nikim, więc na ch*j ta zawiść?

Skowoo

2013-02-10, 13:09
Co na Sadisticu robi 100 sekundowe nagranie prawie gołego biegnącego faceta?

Sh...........kk

2013-02-10, 13:12
Skowoo napisał/a:

Co na Sadisticu robi 100 sekundowe nagranie prawie gołego biegnącego faceta?



Na hardzie to ty chyba nigdy nie byłeś, co?

AmorPatriae

2013-02-10, 13:13
@Anders Breivik
Odszedł z Manchesteru (grając rewelacyjnie) do Realu tam dał dupy, bo bardziej go interesowało granie w reklamach perfum i robienie z siebie celebryty, a później już tylko chajs chajs chajs. L.A Galaxy? Co to k***a jest? Rajcowało go zycie "na poziomie" w wielkim świecie zamiast granie w piłkę. Zresztą jego wybór. Jak dla mnie to zmarnował swój talent, bo jakby sie skupił na piłce to by został legendą. Kto nie pamieta jego rzutów wolnych? To był piłkarz teraz jest ciatą. Dziękuje dobranoc.

"co za k***a mentalność, a ty byłeś nikim i pozostaniesz nikim, więc na ch*j ta zawiść?"
Musisz obrażać co? Nie wytrzymał byś bez tego prymitywie?

Templariusz Mariusz

2013-02-10, 13:21
Wniosek z tego jeden.
Gacie które reklamuje, piją w dupę przy uprawianiu sportu.

marna

2013-02-10, 13:24
"W mijającym tygodniu w sieci zadebiutował nowy spot z udziałem Davida Beckhama dla sieci H&M. Piłkarz, który jest w tym momencie bardziej gwiazdą reklam, niż boiska, prezentuje swoje seksowne pośladki, zachwalając tym samym bieliznę marki. Okazuje się jednak, że wielbicielki Davida może czekać duże rozczarowanie.

Fanki męża Victorii wyśledziły bowiem, że w zbliżeniach jego pupy nie widać charakterystycznych tatuaży, co pozwala sądzić, że Beckham... miał dublera. Pośladków! Sprawa okazała się na tyle poważna, że głos zabrał rzecznik H&M:

David był bardzo zaangażowany w powstawanie reklamy, łącznie z większością zbliżeń. W związku z jego napiętym grafikiem, dubler został zaangażowany do pomniejszych ujęć."
http://www.pudelek.pl/artykul/52546/beckham_mial_dublera_posladkow/